Od marzenia do realizacji. Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FQNexiZFMPcNajlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Blurys... Przydatny materiał
M1X 1... super film
Dariusz... Nieprzestawaj.. Co film jestem coraz bardziej zmotywowany do działań.. Pozdrawiam Darek
Szymon ... W 2020 w maju doprowadzam do końca początek mojej kariery muzycznej, nabierając rozmachu w osiąganiu korzyści pieniężnych, dzięki, codziennym próbom, wyznaczaniu i osiąganiu celów, początkowym śpiewaniu na ulicy za darmo, by poczuć, że moja muza rusza ludzi. Liczę i odkładam pieniądze jako dochód początkowy na rozwój showbiznesu i organizację imprez masowych. Dla rozkwitu biznesu znajduję kontakty do klubów, dyskotek, restauracji i scen plenerowych, by wiedzieć, co robić i z kim. Nawiązuję współpracę z muzykami, chórzystami, oświetleniowcami, nagłośnieniowcami, tancerzami, właścicielami miejsc ze sceną. Określam terminy koncertów i imprez masowych, kształtuję rajder sprzyjający łatwości występowania, rapowaniu do podkładów. Spisuję listy zakupów muzycznych. Bez oporów codziennie wizualizuję karierę. Żyję dla zysku, a nie straty. Doprowadzam to do końca. Rezygnuję z ryzyka, jak można to zrobić bezpiecznie. Czuję spełnienie. Podążam za pasją. Ustalam własne zasady gry i trzymam się ich. Promuję się na facebooku. Chodzę na imprezy. Rozmawiam z ludźmi o moich planach. Uczę się języków.
Dorota ... W marcu wyszła książka Michała Matysa pt. ,,GRUBE. RYBY,, nie jest to dobra lektura na temat polskich biznesmenów ale warto przeczytać żeby wiedzieć kogo i czego się wystrzegać.
Szady... "Mam pomysł ale nie wiem czy mi go nie ukradniesz" haha :D
Szady... Ja na kartce mam napisane wszystkie moje ulubione filmiki z Twojego kanału bo niektóre są wyjątkowe
Szady... Od marzenia sie wszystko zaczyna
loltoph... Tak jak pan powiedział! Nie wystarczy marzyć, ale robić coś w tym kierunku. I tak jak również powiedziałeś powinniśmy rozpisać krok po kroku co zrobić, żeby te marzenie stało się rzeczywistością. Pozdrawiam
Julian... Jacek mówi żeby podchodzić do marzeń jako do namacalnego projektu. W sumie to wszystko da się rozpisać na tak małe kawałki, że bez problemu możemy od razu zacząć. Tylko ludzie jak sobie pomyślą że mają osiągnąć coś wielkiego to zaczynają wątpić. Przecież tego nie umiem, tego nie mam, kasy brak itd. A to oczywiste, że krok po kroku się dochodzi do wielkich rzeczy.
Tomek G... Motywacja do działania i chęci osiągnięcia celu tzn. to co mamy w planie. Czasem tak się zdarza że w drodze do realizacji okazuje się że ten cel nie jest dla nas... ale to dobrze bo i tak poznaliśmy częściowo siebie. Powodzonka wszystkim ;-)
Rafa? R... Jeśli nie możesz nauczyć się języka, podpowiem Ci swoją metodę. Znalazłem nauczyciela w internecie i codziennie rozmawiam z nim 30 minut przez telefon. Zasady są takie:

1. 30 minut dziennie - aby łatwo było znaleźć czas na lekcje
2. Codziennie - nie dyskutujesz z samym sobą czy chce mi się dziś czy nie
3. Poza tym po drodze w tramwaju słucham nagrania w języku obcym

Mój nauczyciel bierze 15 pln za 30minut. Czyli rocznie 5340. Dużo i nie dużo. Jakbym miał magiczną pigułkę która uczy języka za 5 tys zjadł bym kilka rożnych.
Rafa? R... Warto również pomyśleć co ta nauka Ci da, to Twoje osiągnięcie. Bo kiedy uzmysłowisz sobie, jakie nowe możliwości da Ci np. poznania języka. To samo w sobie jest motywujące wystarczy o tym pomyśleć. Większe możliwości w biznesie, większe możliwości w podróży, większe możliwości towarzyskie. Pokonanie bariery.
matestr... Zamierzenia myślę, że ma każdy z nas jednak z ich realizacją jest duży problem. Nie wiem ilu ludzi ale myślę, że mniej niż 10% realizuje to co sobie postanowiła. Wydaje mi się, że jest to kwestia czasu jaki musimy poświęcić na zrealizowanie swoich celów.
P4ri Ne... gdy jestes tak nie kameralny, ze nawet kamera gubi ostrosc na Tobie i uznaje ze tlo jest wazniejsze (taki zarcik bez spinki, super gosc z ciebie :))
Julian... Jak już mamy zapisany cel to dobrze jest wypisać na kartce listę co najmniej 20 takich rzeczy które prowadząc do tego celu. Wypisujemy te wszystkie rzeczy jak kupno książek, kurs językowy itd i następnie zastanawiamy się które 20% z tych rzeczy da nam 80% rezultatów. I najlepiej się na nie zabrać. Patrzymy co przyniesie największe efekty a jednocześnie nie jest bardzo czasochłonne.
Rados?a... Bardzo lubię ten kanał, bo przekazywana tu wiedza jest konkretna od prawdziwego praktyka! Dzięki panie jacku! Osiągniemy sukces!
Bondej ... "Marzenia się nie spełniają....marzenia się spełnia!" Najważniejsze jest wyznaczenie sobie konkretnego celu. Kiedyś usłyszałem, że cele powinny być SMART: Skonkretyzowany, Mierzalny, Osiągalny, Realny, Określony w czasie. Jest to kwintesencja tego nagrania. Ja także mam jeden Smart cel, jest on zapisany na kartce i znajduje się w widocznym miejscu, żeby zwracał moją uwagę, postanowiłem być najbardziej aktywnym widzem, aby wygrać konkurs i mieć okazję spotkania się z p. Jackiem podczas przejażdżki super samochodem.
BSKC... Jak pewnie sporo osób słyszałem o tym że jak się zapisuje marzenia jako cele to jest większa szansa na realizację, niestety błąd jaki robiłem to chowanie ich gdzieś i gubienie, dziś też zapisywałem cele na kolejne pół roku i pewnie później zginie mi to gdzieś, tak samo nigdy nie podchodziłem do tego żeby wypisać co zrobić po kolei żeby ten cel osiągnąć. Teraz to zmienie i już przygotowuję sobie materiały do powieszenia na ścianie w mieszkaniu :) Dzięki wielkie Jacek
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.