POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.

WTOREK, 19 05 godz. 19:00


Skorzystaj z nadchodzącego uzdrawiania: 24,uzdrawianie_na_zywo.html Lista uczestników/The participants list: Wykupienie działania w sklepie i opłacenie go jest równoznaczne z zapisem na listę. WAŻNE Osoby uczestniczące w uzdrawianiu na żywo mogą przygotować wodę, podczas działania odbędzie się uzdrowieńcze energetyzowanie. Limit to obecnie 6l/os. podczas jednego w całości odtworzonego działania. Osoby, które wykupiły uzdrawianie na innych nie uczestniczących w transmisji lub nie poinformowanych o działaniu, zostaną w trakcie odsłuchiwania poprowadzone słownie jak przekierować energię i naenergetyzować wodę. Ich obecność jest ważna, gdyż są kanałem, przez które przejdzie działanie, co zwiększa jego skuteczność. Osoby uczestniczące w modlitwie podczas transmisji aktywniej przeżywają przemianę. Podjęcie walki nad sobą, życie zdrowiem, zmianami, pozytywniejszym myśleniem, dbanie o utrzymanie w sobie światła zawsze pomoże uzyskać Państwu najlepsze efekty. * Ważne materiały: Co uzdrawiamy uzdrawiania,page.xhtml Dla osób po konsultacjach konsultacjach,page.xhtml Modlitwa to stan wewnętrznego uniesienia i wyniesienia. W tym stanie człowiek fizyczny przenosi punkt skupienia swojej obecności i świadomości na coraz wyższe pasma swojej własnej istoty, doświadczając jednocześnie coraz pełniejszego zespolenia z pozostałymi elementami Całości. Im wyżej się wznosi, tym silniejsze jest odczucie integracji z Całością... Więcej na www.popko.pl Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach wciśnij ikonę DZWONKA obok subskrypcji. Skale astralne, książki, znaki ORIIN: ✋ Pozdrawiamy! POPKO TV www.popko.pl #UzdrawianieNaŻywo #Uzdrawianie #POPKO #Medytacja #Modlitwa

Ostatnio komentowane:


Witam banda PSL I EUR w tym nr 1 choroba na nienawistną niechęć do Polski Tuska i jeszcze jego kolega Budka Merkel i tak wymienić multum realizacji pozbawienia wolności Polski. Ziobro jest to miejsce gdzie Polska! Zobacz »
9:57 jak w Warszawie na strajku przedsiebiorcow XD Zobacz »
Fajnie jak byś zrobił filmik o Emmanuelu Olisadebe , I opowiedział o nim historie dlaczego grał w naszej reprezentacji itd :) . Zobacz »
Czyli będzie musiał zamknąć hanie i swoją partie całą hahah . Karty są zmarnowane bo wy zmieniliście kandydata to teraz korektor brać i zmieniać nazwisko ręcznie to się nauczycie. Zobacz »
Kościół już dawno powinien zniknąć z powierzchni ziemi jak wszystkie inne absurdalne wierzenia, żerujące na głupocie i niewiedzy ludzi Zobacz »
?? ???? ??? ??? ?????.

???̨??? ???́? ?????? ?? ???????̨ ? ???????????,???̇ ?? ???? ?????́?????? ??????.
Zobacz »
Toy Freddy 20
Puppet 20
Trash and Gang 20
Lefty 20
Scraptrap 20
Molten Freddy 20
Foxy 20
Zobacz »
23:36 Starożytna maszyna dwemerów XD Zobacz »
Początkowo nowy kontent mi się nie podobał... Ale teraz jest super, czasami za duże przeskoki między datami... I chyba tylko to do poprawy ☺ Zobacz »
#brzydka16
Edit:
Nie zobaczyłem Twojego kom Kalembionie złocisty
Zobacz »
Słyszałam, że lubi zapchać więc chyba będę trzymał się od niego z daleka. Super test i ładnie w wygląda na skórze :) Zobacz »
co to za żółty tel w pokrowcu w 6:42 ? Zobacz »
Niech kapitaliści zaczną w Polsce płacić za pracę godziwe pieniądze to państwo socjalne będzie niepotrzebne! Idź i zapindalaj za psie pieniądze to ci się odechce jednemu z drugim ciągle pluć na te socjale! Zobacz »
Nie rozumiem na co to czekać, skoro prawda i tak nie dociera. Jeśli nigdy nie dotrze prawda do ludzi to nie warto czekać - bo nie ma na co.
Wszystko cenzurowane. Nie czekajta Paniczu zaproszony do real24.
Zobacz »
Panie Bosak, jesteście po tej samej stronie i nie możecie się dogadać? Proponuję apele poprzeć kopertami, szybciej będzie. Zobacz »
BRAWO Pani Sarze, dzielna i bardzo kochana osoba, wierzę, że wielu ją poprze, serdeczne gratulacje. Dziękuję Wam za prawdę i dzielną wspaniałą pracę. Serdecznie Pozdrawiam??????????? Zobacz »
Na moje, to są brawa dla rządu. I może tego ktoś nie widzi, ale mi się wydaje że są na drodze do PIS Zobacz »
W połowie wyłączyłem przypadkiem bo myślałem, że YouTube przerzucił mnie na koncert Rammstein'u. Zobacz »
13:11 - "Coś, coś czuje" - Tomasz Kopyra, 2020 Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AAjrR9XqOLc