Bartek Usa Karpowski ciekawostki

Bartek Usa Karpowski ciekawostki

Historia kanału Bartek Usa Karpowski zaczyna się w dniu 2014-01-04 21:23:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 232 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 86072171 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 299000 użytkowników.

Bartek Usa Karpowski feat. 3MC&039;s Hot16Challenge2


Link do zbiórki: Dzięki za nominację! Nominacje: Joanna Przetakiewicz Dżesika Mercedes Little Monster 96 Edyta Górniak Kalwi & Remi MUZYKA: J Roes MIX / MASTERING: Mr.B WIDEO: Mr.B ✔ SUBUJ → ✔ TIK TOK → bartekusa ✔ INSTAGRAM → ✔ FACEBOOK → ✔ SNAPCHAT → KONTRABANDA ✔ DRUGI KANAŁ → ✔ GRUPA NA FACEBOOKU → #hot16 #16 Top 20 filmów: Komu chce pan zaimponować? Co się wyprawia? Co to za trzepanko? Podkradanie zakupów Narkotyki w McDonald's Poszło bokiem zesrałem się Sklepowe obserwacje Wek i raus Co to za targowisko? Zakupy z nieznajomym Ma w McDonald's Paweł przepraszam Bułka za jaranko Co to za hołubce? Marchewkowa wymiana Ziemniaki Podkładanie zakupów w markecie Zasypianie podczas rozmowy Podkładanie świni Podrywanie w parku

Ostatnio komentowane:


Witam banda PSL I EUR w tym nr 1 choroba na nienawistną niechęć do Polski Tuska i jeszcze jego kolega Budka Merkel i tak wymienić multum realizacji pozbawienia wolności Polski. Ziobro jest to miejsce gdzie Polska! Zobacz »
9:57 jak w Warszawie na strajku przedsiebiorcow XD Zobacz »
Fajnie jak byś zrobił filmik o Emmanuelu Olisadebe , I opowiedział o nim historie dlaczego grał w naszej reprezentacji itd :) . Zobacz »
Czyli będzie musiał zamknąć hanie i swoją partie całą hahah . Karty są zmarnowane bo wy zmieniliście kandydata to teraz korektor brać i zmieniać nazwisko ręcznie to się nauczycie. Zobacz »
Kościół już dawno powinien zniknąć z powierzchni ziemi jak wszystkie inne absurdalne wierzenia, żerujące na głupocie i niewiedzy ludzi Zobacz »
?? ???? ??? ??? ?????.

???̨??? ???́? ?????? ?? ???????̨ ? ???????????,???̇ ?? ???? ?????́?????? ??????.
Zobacz »
Toy Freddy 20
Puppet 20
Trash and Gang 20
Lefty 20
Scraptrap 20
Molten Freddy 20
Foxy 20
Zobacz »
23:36 Starożytna maszyna dwemerów XD Zobacz »
Początkowo nowy kontent mi się nie podobał... Ale teraz jest super, czasami za duże przeskoki między datami... I chyba tylko to do poprawy ☺ Zobacz »
#brzydka16
Edit:
Nie zobaczyłem Twojego kom Kalembionie złocisty
Zobacz »
Słyszałam, że lubi zapchać więc chyba będę trzymał się od niego z daleka. Super test i ładnie w wygląda na skórze :) Zobacz »
co to za żółty tel w pokrowcu w 6:42 ? Zobacz »
Niech kapitaliści zaczną w Polsce płacić za pracę godziwe pieniądze to państwo socjalne będzie niepotrzebne! Idź i zapindalaj za psie pieniądze to ci się odechce jednemu z drugim ciągle pluć na te socjale! Zobacz »
Nie rozumiem na co to czekać, skoro prawda i tak nie dociera. Jeśli nigdy nie dotrze prawda do ludzi to nie warto czekać - bo nie ma na co.
Wszystko cenzurowane. Nie czekajta Paniczu zaproszony do real24.
Zobacz »
Panie Bosak, jesteście po tej samej stronie i nie możecie się dogadać? Proponuję apele poprzeć kopertami, szybciej będzie. Zobacz »
BRAWO Pani Sarze, dzielna i bardzo kochana osoba, wierzę, że wielu ją poprze, serdeczne gratulacje. Dziękuję Wam za prawdę i dzielną wspaniałą pracę. Serdecznie Pozdrawiam??????????? Zobacz »
Na moje, to są brawa dla rządu. I może tego ktoś nie widzi, ale mi się wydaje że są na drodze do PIS Zobacz »
W połowie wyłączyłem przypadkiem bo myślałem, że YouTube przerzucił mnie na koncert Rammstein'u. Zobacz »
13:11 - "Coś, coś czuje" - Tomasz Kopyra, 2020 Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SeP1W1AyqVo