Got Talent Global ciekawostki

Got Talent Global ciekawostki

Historia kanału Got Talent Global zaczyna się w dniu 2013-01-31 17:21:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4779393956 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12400000 użytkowników.

Mother & Daughter Claim Amanda&039;s GOLDEN BUZZER | Got Talent...


Watch singers Mother and Daughter Honey and Sammy on Britain's Got Talent 2020, as they get Amanda Holden's GOLDEN BUZZER. What did you think about their amazing audition?? Let us know in the comments below... ▶︎ Subscribe to Got Talent Global: ▶︎ Watch more Got Talent Global videos: ▶︎ Facebook: ▶︎ Twitter: ▶︎ Instagram: Got Talent Global brings together the very best in worldwide talent, creating a central hub for fans of the show to keep up to date with the other sensational performances from around the world.

Ostatnio komentowane:


Ciekawe. Kolejne ponaddwudziestominutowe nagranie proponuję zrobić o białej ścianie, to też ciekawy motyw. Zobacz »
Uwielbiam twoje filmy ? a Twój głos jest "anielski" ? pewnie dlatego tak lubię oglądać po kilka razy ? Zobacz »
Jestem dziwna na tyle, że chcę to zobaczyć xD 290 skinów - dużo/mało? Ja gram od 3 sezonu i mam ponad 370 o.O Jak?? Nie wiem xD emotki 108/156 xD Zobacz »
Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć o początkach nagrywania przez Damiana polecam WWE 2K15 showcase One More Match :) Zobacz »
Przesadzacie z tą artą. Jak widzisz 3 arty to raczej logiczne że nie będziesz grał jak by jej nie było... Trzeba się trochę ukrywać. kołowce i lichy balans jest problem który trawi tą grę. Zobacz »
I za to lubię Jarka bo nie prosi o łapki subrypcje itd i szanuje swoich widzów bo nawet sto lat nam zagrał youtuber na medal

Sto lat Jarku
Zobacz »
18:20 Marku, to tam nie chodzi o trzy buraczki, albo pomidorki u tego handlarza tylko o trzy skrzynie tego towaru. Zobacz »
Polecam dołożyć do twojego rosołu jeszcze kawałek wlasnie kaczki i szyjke z indyka po ugotowaniu obrać dołożyć np marchewkę z wywaru a Suszi będzie się zajadać .. mój ? rekomenduję Zobacz »
0:45 chwila moment, globalne zwycięstwa i przegrane są sobie równe zawsze jak przegrywasz to ktoś wygrywa i na odwrót Zobacz »
Ale z niego pizda. Kobieta chce mu pomóc. A ten ja wyzywa będąc wyciszonym i narzeka że nie może jej szukać. Kurwa drugi Geluś co do Zyniaka chce się upodobnić. Zobacz »
"Sting like a bee and by bee I meant a thubbing hammer of muscle crashing your face in" :) Zobacz »
Do you have an increased magazine on blue blood? You should remove it maybe to make better use of that new ability Zobacz »
Kurwa ludzie co 2 komentarz że został nominowany, jak będzie miał zobaczyć to zobaczy jeden komentarz który będzie przez was likowany a nie każdy pisze następny ?‍♂️ Zobacz »
Nie lubie rowerów
Wole samochody ewentualnie motocykle
Bedzie odcinek o ciężarówkach?
Zobacz »
siema tak trzymaj jest czute flow na szczycie gury grubson kiedy jakis feat byczku robimy jak zbuku torreador bitow w kurniku kurwa sprawdz to Zobacz »
przeciez to jest dmg a nie global XD
do porównanie
mój kolega ma golda 4 i ma globala na wingmanie lol
Zobacz »
JOOŁ! Chętnie przygarnę Peję pod strzechę JOOOŁ! Zajebista kolekcja JOOOŁ! Czekam na następne filmy JOOOŁ! Zobacz »
9:25 to chyba nie jest amatorka. A i te filmiki mają chyba z 2 lata Zobacz »
Po tym jak się zatrułam oscypkiem kupionym na straganie w górach już nigdy nie jadłam. Skutecznie obrzydły mi te sery. Zobacz »
Nie ma to jak powyżej 10:00 min filmu ? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IXIVNUGR4YM