Wirtualna Polska ciekawostki

Wirtualna Polska ciekawostki

Historia kanału Wirtualna Polska zaczyna się w dniu 2007-06-19 15:55:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4619 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 319637069 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 270000 użytkowników.

Dom na Omulewskiej pomaga dzieciom. Przez koronawirusa pomoc...


Koronawirus odciął pracownice i pracowników domu na Omulewskiej, prowadzonego przez Fundację Joanny Radziwiłł, od młodych podopiecznych. To dzieci z rodzin w trudnej sytuacji. Ich codziennością jest przemoc, alkohol, obojętność rodziców, poczucie samotności i bezradności. Ludzie z Omulewskiej nie poddali się są w stałym kontakcie telefonicznym z dziećmi. Pomagają, na ile mogą, choć zaczęli mieć problemy finansowe. Ale nie mogą tak po prostu przestać działać. Dzieci już chcą wracać do Domu.

Ostatnio komentowane:


Poprzednie książki czytałem z wielkim zaciekawieniem. Jutro zaczynam "Zjawę". Mam nadzieję, że będzie świetnie. Zobacz »
Te os wymienione się zmieniły najbardziej moim zdaniem bo co nie którzy jak Iwona była wredna wcześniej a teraz to zmiama o 180stopni Zobacz »
Cześć tula jestem pierwsza komentarzu super odcinek z Dead By Daylight bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie Eryka i Dracuś miłego wtorku i wieczoru dla ciebie Gosia❤️?????????? Zobacz »
WSI zrobi wszystko żeby dalej mogli okradać Polaków POlszewia utraciła nie tylko władzę ale i 100 miliardów rocznie Zobacz »
zobaczymy na ile pomoże czaskoskiemu masoneria i na ile PiS jest osłabiony przez dna jak ko konfederaci konmuniści Zobacz »
WSZYSTKIE.PARTIE.OPOZYCYJNE.POPSLSLD.LEWICA.NOWA.LEWICA.Z.BIEDRONIEM I.KONFEDERACJA.TO.ONI.CHCA.PRZEJAC.WLADZE.I.ODEBRAC.POLAKOM.5OOPLUS.ZUS.PODATKI.I.WSZYSTKO.SPRYWATYZOWAC.CZYLI.SPRZEDAC.A.NAS.MAJA.GLEBOKO.W.DUPIE Zobacz »
Malo przygotowany wywiad z obydwu stron , nieobiektywne jakies swoje domysly malo faktow bazarek osiedlowy. Zobacz »
Dość okupacji Żydów Watykanu i Berlina i Moskwy i Pekinu ani innych wielkich spod znaku komunizmu i globalizmu Zobacz »
Pytanie techniczne do polskiego przestepcy J.Lizniewicza z TV Republika. Czy Kazika i Niedzwiedzkiego mozna juz uznac za pierwsze ofiary komunizmu, czy trzeba jeszcze poczekac? Zobacz »
Szczerze to Szumowskiego wymysł żeby ze Śląska nie przyjechali strajkować do Warszawy piekny chwyt zrobil szumowski Zobacz »
Towarzysze Bandyci z Komunistycznej Parti Chińskiej Republiki Ludowej zatwierdzają termin wyborów w Polsce.
Pekin POpiera Rafała !
Zobacz »
BRAWO TRUMP JEBAC WHO PROKOMUNISTYCZNA ORGANIZACJE BIURO FUCKING DEBILKI OD BRANIA PIENIEDZY KURWY NIEROBY OSZUSTY DARMOZJADY 0 GROSZA NA TE KURWY Zobacz »
TRZASKOWSKI CHWALIŁ SIĘ SWOJEMU KOLEDZE ŻE JEMU ZALERZY NA DOBRYM STANOWISKU A NIE NA PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ TO ZNACZY KOALICJI OBYWATELSKIEJ. .ŻE PLATFORME OBYWATELSKĄ MA W DUPIE Zobacz »
Dlaczego nie powiedzieliscie ze Trump bierze zapobiegawczo chlorohinine , juz od dziesieciu dni ? ? ? ? ? ? ? Zobacz »
Trzaskowski jest człowiekiem niewiarygodnym ,a wręcz chamski ,zastraszyć dziennikarzy ze potracą pracę ,brak KULTURY i opamiętania, co on by robił jakby wygrał ,aż strach pomyśleć Zobacz »
K.Gojska, jaki nowy termin wyborow? Przeciez pchla szachrajka Witek do tej pory nie pglosila terminu wyborow mokrego podkoszulka. Zobacz »
Pan redaktor z orderem od UPAińców ?pyta ,niech zapyta sierot z Kresów Wschodnich ?co sadzą o przyjętym odznaczeniu nadanym przez sąsiadów ludobójców Polskich dzieci ,a dziś wystawiają pomniki BANDERZE . Zobacz »
Wspaniały program oparty na rzetelności, faktach i dokumentach. Nie tak jak produkcje braci Sekielskich i innych wrogów całej prawdy. Zobacz »
kania ty resortowe dziecko U.B-ełckiej pary małżeńskiej Ty SUKIN SYNU tvp-SZCZUJNIA jesteś KRETYNEM jak kaczyński twój GURU opętany DEBILIZMEM WRODZONYM i SCHIZOFRENIĄ PARANOIDALNĄ ty IDIOTKO. Zobacz »
Panie Trzaskowski niech pan mowi po Polsku. I tak nie bedziesz Prezydentem Polski nawet jak mowisz 4 obcym jezykami Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qGMXy60Mzwo