wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Kiedy nastąpi koniec epidemii? Czy rząd czeka rozpad? Marcin...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Fot. mat. prasowe/pixabay

Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Jeszcze potrwa, ponieważ teraz są robione wałki na testach (wcześniej na maseczkach, kombinezonach i płynach). A jak będzie mało to na jesień ogłoszą drugą falę, którą już zapowiadali.
Barbara... A może tak parlamentarzyści zrzekna się części pensji w tak trudnych warunkach
homo sa... Właśnie dlatego, że nikt na poziomie się tym nie zajmuje, to dlatego wygląda to jak wygląda....
Ela Tar... Też nie wierzyłam od początku !
Ewa Glo... Ludzie boja sie wysokich kar w polsce doskonale jest rozwiniety aparat windykacyjny blokowanie kont jest na porzadku dziennym
komornikow nie brakuje
Ryszard... A kogo to obchodzi kiedy nastąpi koniec epidemii ,skoro żyć trzeba czy ona jest czy jej nie ma i to przy nierządzie ,żadna różnica i tak zostanie nam ludzią walka z totalitaryzmem marksistowskim .
Stanis?... Jak krasnal żawiśmie na latarni.
Krystyn... Miał swój sąd Kiszczak Jarozelski .Teraz kolej na nasz rząd.Oni są z tej samej gliny.Pozdrawiam.
Ryszard... Granice Niemiec sprzed 1937 roku, przed anszlusem Austrii i zajęciem Sudetów i Czechosłowacji!
Stanis?... PiS masakra, ale jak PO,KO i inne plugastwo wygra wybory to będzie już chyba definitywny koniec Polski!!!
teresa ... Umiera mniej ponieważ do lekarza przestali chodzić
jadi mu... Figury się zmieniają szachownica zostaje.
Jak długo politycy mogą bezkarnie szkodliwe decyzje podejmować, tak długo nie zmieni się nic.
Nie ponoszą odpowiedzialności bo mają immunitet. Topią miliardy w bezsensownych projektach i co?
Za karę dostają lepiej dotowane stołki.
ber mes... Dopoki politycy nie beda rozliczani po odejsciu od wladzy i nie beda miec zabieranych majatkow a nawet wsadzani do paki za afery to niestety bedzie to co jest... Juz widze jesli lewica dojdzie do wladzy jak oni rozlicza z afer PIS skoro PIS nie rozliczyl ich.
Józef ... Spadam z tego kanału. Już wolę posłuchać Michała Pola, który rozpacza, że dzięki perfidnym machinacjom UEFA, w eliminacjach Ligi Mistrzów, nie weźmie mistrz Polski
Asgard ... Jak można nazywać partię socjalistyczną "dobrą zmianą"? Rozumiem, że p. Kaczyński jest wspaniały, tylko otoczenie jest złe. Kolejna osoba, która udowadnia, że miłość do "Populizmu I Socjalizmu" jest wieczna i niezachwiana.
Maria Z... Nigdy nie bylo epidemii posluchajcie tego
Józef ... Tak, tak. Sejm koniecznie powinien być organizatorem protestów. Co za idiotyzm. Już dawno nie słyszałem takich głupot. Już widzę jak się Japończycy cieszą na wizję sojuszu z Polską. Na pewno razem podbijemy Chiny, a może i kawałek Rosji i Niemiec. Tylko Eskimosom nie damy rady, bo o nich nie wspomniał Pan Dylewski. A to, że razem z Amerykanami (ustawa 447) chcą nas pozbawić Polskiego mienia, które wycenili sobie na setki miliardów, to pikuś, niegodny ani słowa w tym słowotoku.
zbignie... Panie Marcinie sporo pan jest takim bohaterem to niech zatrudni się pan w szpitalu zwanym jednoosobowym i będzie p.chodził bez źadnych zabezpieczeń i jak p. się nie zaraźi wirusem to uwierzę wte bzdury co p.opowiada
M Mm... Ale nie tylko w Warszawie
W każdym mieście o tej porze!! My musimy wszyscy okazać swoje niezadowolenie !! Nas jest więcej. To my wybieramy rząd.!!!I jeżeli nie spełnia naszych oczekiwań i działa na naszą szkodę mamy prawo takiemu rządowi podziękować.!! My nie chcemy szczepień.!! My nie chcemy 5G.!!! My chcemy żeby lekarze byli lekarzami .!! Piekarza mają pięć chleb!! Szewc ma robić buty.!! Mechanik ma reperowac samochód.!!! Policja ma chronić obywateli !! A nie pacyfikowac!!! Jeżeli lekarz przyjedzie że swoim samochodem do mechanika w celu usunięcia awarii...to może niech ten mechanik tak mu zreperuje samochód..jak on leczy ludzi i jeszcze wciskają kit.ze ten wirus istnieje!!?.Niech każdy w Polsce robi swoje najlepiej jak potrafi .I wkłada do tego SERCE!! .
Vir hak... Dziwne, ale kiedy ten facet gadal o obozie targowicy caly czas myslalem o Rzadzie I partii PiS bo to oni sciagneli obce wojska do Polski czyli dokladnie to co zrobila targowica, ale gdy wspomnial o Trzaskowskim zaczolem sie zastanawiac nad znajomoscia historii przez tego Pana lub na cechach wspolnych pomiedzy opozycja a targowico.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lohJyZq7IDk