TVN7 ciekawostki

TVN7 ciekawostki

Historia kanału TVN7 zaczyna się w dniu 2016-05-11 10:38:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4187 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2657457051 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 217000 użytkowników.

Ogłosił dzień pedała! Szkoła odc.784


Zobacz cały odcinek w Playerze:2395/odcinek 784,S09E784,169853 #szkoła #siódemka #tvn7 Subskrybuj kanał TVN7: Uczeń klasy 7 c Tymon Florczyk wpadł na pomysł zabawy polegającej na tym, że każdy, kto przyjdzie dziś do szkoły ubrany w coś czerwonego dostanie obraźliwe przezwisko. Obiektem żartów staje się Jurek Szatkowski z 7 c, ponieważ przypadkowo założył czerwone spodnie i złośliwi uczniowie obrażają go i hejtują. Początkowo chłopak nie przejmuje się tym, jednak gdy chuligani upokarzają go w internecie chce zgłosić sprawę nauczycielce. Zostaje jednak znów zastraszony i wycofuje się. W jego obronie staje koleżanka z klasy… Tymczasem licealiście Dominikowi Woźniakowi podoba się Ewelina i to z nią chciałby się spotykać, jednak w uczniu zakochana jest Tosia. Dziewczyna myśli, że są parą po tym, jak całowali się na imprezie. Ewelina dowiaduje się o tym i sądzi, że chłopak spotyka się z dwiema dziewczynami. Wściekły Dominik oznajmia Tosi, że nic do niej nie czuje. Nastolatka jest tym zszokowana.

Ostatnio komentowane:


Ale świetnie wyglądasz w tej bezowej marynarce i swetrem pod nią i jeszcze bardzo gustowna biżuteria. Bogini???? Zobacz »
12:50 kurde mam 20-pare lat a pomyślałem o bajce flinstonowie Zobacz »
Ja właśnie wczoraj zrobiłem (powiedzmy) to wyzwanie i na tej mapie nawet tylko innych jednostek poza druidami używałem XD Zobacz »
Piękna piosenka na zbliżające się święto Dnia Matki ,dziękuję Mamo.Marcinie gratulacje i brawo za tak piękna piosenkę.?????????????????????? Zobacz »
1:45 nie wiem czemu ale ja takie coś miałem już kilka razy Zobacz »
Spadam z tego kanału. Już wolę posłuchać Michała Pola, który rozpacza, że dzięki perfidnym machinacjom UEFA, w eliminacjach Ligi Mistrzów, nie weźmie mistrz Polski Zobacz »
Fantastyczna inicjatywa. Widać w tym taką prawdziwą troskę o los ofiar bez żadnych podejrzeń, że chodzi o coś innego. Następna akcja rozumiem po kolejnym filmie Sekielskich? ;) Zobacz »
Skoro to polski styl, to może warto zawalczyć o polską nazwę stylu. Tak jak mamy Grodziskie, a nie Gratzer. Zobacz »
7:10 on tego nie wymyślił, on ściągnął to z Google Zobacz »
masz super filmy dał byś rade nocować w koszalinie w lesie tam gdzie podobno grasuje klaun?
SUPER FILM
Zobacz »
Jak to jest ze na instagramie jesteście milionerami a na yt mieszkacie w jakimś wynajmowanym gownie z drzwiami wewnętrznymi za 200zl z ościeżnica ? Zobacz »
1 - jak bateria w tym telefonie przez 24h?
2 - jak wrażenia z telefonu? Bo w sumie w filmiku nie ma nic na ten temat.
Zobacz »
#prank ja wiedziałem że to nie minecraft Zobacz »
8:33 dwa razy policzyłeś 21 ? Zobacz »
Madzia leki masz po lewej takie białe buteleczki:)) musisz patrzeć na życie w tym kołku to czerwony pasek i jak masz mało to bierz leki:) Zobacz »
Madziu gdzie kupiłaś "Yes, Your Grace"? Bo bardzo mi sie spodobala ta gra, a nie wiem gdzie ja zdobyc ;( Zobacz »
Żałuje, że gdy chodziłem do szkoły nie miałem takiego nauczyciela z przyrody/biologii jak ty :) Zobacz »
Brawo dka montażysty 9:28 blacha bez bloora Zobacz »
Tomek kurde daj jakiś maraton, bo nie ma nic na tym YT, a to się kozak ogląda. Albo streama jakiegoś i potem nagranie tutaj. Zobacz »
mcflurry był w papierowym kubku zawsze ,,tylko przykrywka do mieszania jest chyba dalej plastikowa. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5UQ6isbCdiU