zmiana Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hckB9Ql55Y0Najlepsze komentarze:

Maciej ... Genialne!!!! Czasami oglądam program po programie. Super pozytywna energia do działania.
Blurys... Świetny film
M1X 1... ciekawy temat
Karol S... "W życiu jedne jest pewne - zmiana"
Wypatruj i w odpowiednim momencie idź/płyń razem ze zmianą
Krzysie... Jak kupic ten kurs?
La Paz ... DOBRA ZMIANA
Kris Ja... Tylko glupcy robią stale to samo i oczekują innych efektow, kurde zabolało?
Janina ... Panie JACKU super lekcje . Kiedy bedzie pan znowu w Wiedniu.
Jan Gat... Witam wszystkich , pamiętam jak na kawalerskim u mojego szwagra dokładnie to było rok temu w czerwcu . Poznałem jedną dziewczynę która powiedziała że biega maratony dosyć często i bardzo mnie to zabolało z tego powodu że sam biegam dla siebie i trenuje różne rzeczy itd. Postanowiłem jak najszybciej przebiec jakiś maraton wyszukałem przygotowywałem się do maratony około 20 dni , był to maraton w małej miejscowości obok Bydgoszczy , pogoda dopisywała bo było trochę zimno i padał lekki deszcz , ktoś mi powiedział w biegu że mam się nie wyrywać bo spuchnę , miałem mały plecak ze sobą gdzie była woda , izotonik , banan oraz mleczko zagęszczone o smaku czekoladowym oraz słuchawki na głowie , powiedziałem sobie że wole żałować tego co zrobię czyli przyśpieszyć niż żałować czego nie zrobie , może skład biegu nie był mocno obsadzony dobrymi zawodnikami ale z osobami które mają doświadczenie długoletnie jeśli chodzi o maratony .Było to dziwne lecz na zdziwienie na metę przybiegłem pierwszy :)
?ukasz ... dobrze powiedziane , że zmiana w głowie to podstawa dokładnie. Jak sobie powiesz, że się nie da to się nie da...
loltoph... Nie można się bać zmian, nie mówie tutaj o radykalnych zmianach z dnia na dzień, bez wcześniejszego przemyślenia, ale to takich, gdzie podejmujemy mądrze decyzje. Uczymy się z porażek, a doświadczenie czerpiemy ze zwycięstw. Kolejny bardzo dobry film panie Jacku.
AntoniV... Będzie wkrótce maraton. NA PEWNO !
Julian... Podziwiam ludzi których motywą demotywujące osoby. Jak ktoś mówi że czegoś nie da się zrobić to raczej mnie to nie motywuje. Unikam takich osób, żeby jeszcze nie zarazić się takim myśleniem.
Rafa? R... Zmiana to wyjście ze strefy komfortu, a wyjście ze strefy komfortu to rozwój.

Jeśli nic się nie zmienia w Twoim życiu - stoisz w miejscu.
Szady... Oj ale pieniądze z "totka" trochę by pomogły moim zdaniem :)
Szady... Ja do dzisiaj sobie nie mogę wyobrazić jak Ty to przebiegłeś
Szady... Na szczęście u nas nie ma wojen na razie Jacku ;)
Tomek G... Myślałem na kupnem flipcharta i pisaniu pomysłów... a tu proszę słyszę że też masz tablicę i sobie malujesz... to znak.. kupuję.
matestr... Dokładnie! Ludzie chcieliby, żeby ich życie zmieniało się samo - siedzą w domu oglądając telewizję, i czekają, aż kiedyś będą bogaci. Tak, zmiany trzeba wywoływać. Musimy się postarać o to czego chcemy, a nie leżeć i narzekać.
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.