super umysł MASTERMIND Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vrlsSdXgnscNajlepsze komentarze:

Blurys... Super metoda
M1X 1... ciekawy film, dziękuję
Bartek ... Zwykła Burza Mózgów! Najlepsze rozwiązania to proste rozwiązania. To musi działać. Kto robi lub chce robić Mastermind?
Marcin ... Hej :) Czy ktoś z was orientuje się czy istnieje jakaś internetowa platforma mastermind, dzięki której pozyskam swój zespół, a spotkania będą odbywały się za pośrednictwem komunikatorów online typu skype? Z góry dziękuje za odpowiedź :)
SuchyMa... Szukam paru osób do stworzenia własnego małego masterminda w zakresie e-commerce, jak cos to pisac PW. Milego dnia ;)
Szady... Praca w grupie faktycznie ułatwia myślenie
Mateusz... MASTERMIND, pora zebrać ekipe :)
loltoph... Nigdy wcześniej nie słyszałem o sile połączonych umysłów. Jak się okazuje, wszystko jest możliwe, jeśli zbierzemy odpowiedni zespół. Musimy zwracać uwagę na otoczenia, trzeba się pozbyć ludzi, który nas dołują, gdyż tym nasiąkamy. Żaden wielki projekt nie powstaje z rąk tylko jednej osoby. Należy więc przebywać z osobami z podobnymi aspiracjami, z którymi można stworzyć coś wielkiego.
AntoniV... Pozwolę sobie zażartować. Kiedy siedzę ze swoimi kolegami i szukamy pewnych rozwiązań biznesowych. Zawsze kończy się pomysłem na morską prostytucję. Ech. Trzeba spoważnieć.
Julian... Wszystko jest łatwe o ile nie robimy tego sami ;)
Rafa? R... Myślę, że nie łatwo będzie znaleźć odpowiednie osoby. Musze o tym pomyśleć to może być nakręcające.

Miałem już takie spotkania ale zawsze 1 na 1, może więcej ludzi to lepszy pomysł
matestr... Super pomysł z tym mastermindem ale swoim otoczenie nie znalazł bym nikogo kto chociażby zainteresował się tematem. Chyba czas zmienić otoczenie.....
Kamil S... Mówią że jesteś wypadkową 5 osób z którymi spędzasz najwięcej czasu :). Świetny pomysł ! :)
Julian... Dobrze jest znaleźć sobie osobę, która jest o krok przed nami. Mentor miliarder jest spoko, ale jego rady mogą być trudne do zastosowania. Może powiedzieć jak otworzyć 10 oddziałów zagranicznych, ale nie pamięta już jak zdobywał pierwszych klientów. Jeśli mamy znajomego, który jest krok przed nami to relacja jest wzajemna, obie strony bardziej korzystają. Więcej jest takich osób wokół nas.
Bondej ... Kiedyś usłyszałem dokładnie to samo jesteś taki jak ludzie, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Jest to bardzo cenna informacja, bo tylko i wyłącznie od nas zależy z kim się spotykamy, jak wygląda nasze otoczenie. Czy rozmawiamy z ludźmi na ciekawe, kreatywne tematy, aby wpaść na jakieś nowe pomysły czy tracimy czas na rozmowy o polityce, czy gadamy o kompletnych głupotach, które nic nie wnoszą do naszego życia.Ważne jest, żeby otaczać się ambitnym ludźmi, abyśmy i my mogli się przy nich rozwijać, rosnąć, uczyć się nowych rzeczy.
Rados?a... Mieszkam w stanach zjednoczonych i mój kolega mieszka w Polsce. Co dwa tygodnie gadamy przez skype i dzielimy sie wszystkim co osiągnęliśmy co zaobserwowaliśmy itp. Dużo nam to daje bo motywujemy sie na wzajem! Polecam wszystkim zrobić sobie taki mastermind!
BSKC... Zaczynam trzeci intensywny dzień z twoim kanałem Jacek. Słyszałem o tym co mówisz na początku - jesteś średnią 5 osób z którymi najczęściej spędzasz czas. Na takie coś jak ten Mastermin nigdy bym nie wpadł. Czasem spotyka się osobę, która już na pierwszym spotlaniu inspiruje nas i wzbudza zainteresowanie a nie pomyślałem żeby umówić się na takie spotkania. Pora to zmienić. Dzięki.
?ukasz... Witam, czy ktoś z okolic Trójmiasta jest zainteresowany stworzeniem grupy mastermind? Moglibyśmy wzajemnie powymieniać się własnymi doświadczeniami oraz przedstawić swoje cele, idee oraz plany na przyszłość. Być może uda się stworzyć coś co pozwoli każdemu osiągnąć sukces:) Jeśli ktoś chętny. Zapraszam do kontaktu!
Natalia... Co myślisz o płatnych usługach mastermindu? W internecie jest coraz wiecej tego typu usług...
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.