jak być bogatym

Historia 5 braci, z których każdy od małego spadku, dorobił się największej fortuny na świecie. Ich rodzina do dziś jest najbogatszą rodzina świata. Jak oni to zrobili? To o czym nie mówię na YT; SUBSKRYBUJ: Facebook Blog i transkrypty video. bogatym


Najlepsze komentarze:

Robert ... Ja nie tracę czasu oglądając twoje filmy, ponieważ na jednym monitorze pracuję, a na drugim leci twój film :D Twoje filmy można słuchać bez ciągłego wpatrywania się w monitor. Zajmuję się projektowaniem i przy większości prac mogę jednocześnie zdobywać cenną wiedzę. Dzięki !
Patryk ... Polecam książkę "Wojna o pieniądz" też opisuję w jaki sposób Rothschieldowie dorobili się swojej fortuny pozatym w ciekawy sposób ukazana jest światowa finansjera i jej sposoby bogacenia się.
Blurys... Muszę przeczytać ta książkę
M1X 1... uwielbiam te filmy
Przypad... Dzięki za fajny materiał
Eva Kur... Na faktach autentycznych. Miałam wcześniej wyłączyć, ale teraz to czara się przebrała. :D
iamtheb... Mimo, że mam 15 lat to świetnie mi sie to ogląda. Jak widać potrafi pań trafić do każdego. Pozdrawiam
lastic ... Cenie ludzi którzy coś tam zarobili i niszczy to ich życia i umysłu.

Powodzenia! :)
Marta K... Jacku, w nawiązaniu do filmu mam pytanie, czy osobiście uważasz, że warto bogacić się nie zważając na nic i na nikogo, czyli po trupach?
kolo33... Jacek, jak Ty to potrafisz zmotywować człowieka do roboty. Od jakiegoś czasu zacząłem oglądać takie filmy w tym Twoje i pomyślałem - skoro on mógł osiągnąć sukces to dlaczego nie mogę ja? Czym się takim różnie, że nie mogę? Kumple mówią - oni mają banię do biznesu, oni kradną, oni mają pieniądze od rodziców i dlatego właśnie im się udało. Teraz śmiać mi się chce, bo wiem, że chodzi tylko o sposób myślenia i rozpoczęcie jakiegokolwiek działania. Zmotywowali mnie tacy ludzie jak Ty, no i zacząłem już zarabiać $1 dziennie. Nie jest to dużo, ale z racji tego, że poświęciłem na to bardzo mało czasu a zarabiam już z automatu to co by było gdybym poświęcił 10x tyle czasu i zarabiał nadal z automatu? A może 100x więcej? Miałem stop w biznesie - moja strona padła, nisza się wypaliła, aż w końcu przestałem zarabiać. Myślałem, że już nigdy się nie podniosę, bo ciężko niszę znaleźć, bo ciężko wybić stronę. Tak naprawdę to tylko wymówki, wszystko da się osiągnąć jak się bardzo tego chce.
zaqqazz... Panie Jacku nagrał Pan odcinek o Rockefellerze czy nie ? bo coś nie mogę znaleźć.
Luki Ko... Jesteś powiązany tylko z biznesem , czy z polityką też, bo pdobno jedo bez drugiego nie może żyć ?
Lukasz ... Jak Lidl w Polsce :)
loltoph... Historia Rothschildów naprawdę robi wrażenie, interesowałem się trochę ich poczynaniami. Są bardzo kontrowersyjnym rodem, nie mniej jednak majątek jaki posiadają, daje do myślenia.
loltoph... Jak zwykle twoje rady i "zasady" przybliżają nas do sukcesu coraz bliżej! Nie ma oczywiście poradnika co zrobić dzień po dniu, ale z wiedzą taka jak ta, uważam, że nic nie stoi przed nami na przeszkodzie:)
Julian... Polecam przeczytać biografie J.D. Rockefellera. Wiele osób, go nienawidziło i jest napisane skąd się to wzięło.Natomiast faktem jest, że w niesamowicie przebiegły sposób zawładnął całym rynkiem naftowym w tamtych latach.
owerwin... Spryciarze, to jest przykład (kolejny), że można dojść od zera do miliardera.
Mateusz... Jaki był majątek Natana i innych braci w momencie śmierci?
Rafa? R... Te polskie firmy :

KGHM, BIOTON, ZAKŁADY AZOTOWE PUŁAWY, ENEA, POLKOMTEL, LOT

I wiele innych ma powiązania z Rothschild
Szady... Przeczytałem już tą książkę, konkretna jest a kosztowała coś z 70 zł
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA