co robić, jak nic nie idzie? Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nkenbLo_7mgNajlepsze komentarze:

Jakub M... czy mógłbym otrzymać ten sam mail co ten chłopak ? Chętnie skorzystam :D
Blurys... Bardzo dobry film
M1X 1... super film, ciekawy
Kamil L... Ta technika może wydawać się głupia ale w zasadzie może naprawdę dobrze na nas wpłynąć. Mózg człowieka jest niesamowity a taki bodziec podświadomie jest w stanie nas zmienić. Cóż... Czas spróbować "samobiczowanie za leniuchowanie" :D
polier ... Od czegoś trzeba zacząć nie jest powiedziane że na starcie trzeba myśleć od razu o posiadaniu tylu mieszkań człowiek myśli ... a 76000 można się pogubić.
Micha? ... Uff. Dobrze, że wróciłem do tego nagrania bo właśnie mam wrażenie, że coś nie idzie....Pozdrawiam
Joanna ... Dzieki za ten cudowny trik !
Moglbys tym samym samochodem wpasc do mnie do Angers we Francji ?
Potrzebuje mocy z Polski ?
Animal ... Jak miec 5 mieszkan ?
Grzegor... No słucham bo mam doła jak cholera!
Dorota ... Czy te wszystkie techniki mają na celu rozładowanie sytuacji, po czym psyche pomaga w realizacji stawianych zadań? A jeśli ktoś ma nawyk autodemaskacji auto'oszustw' i klapen zi dupen? Zmiana nawyku?
Marcin ... zastanawia mnie jeden fakt dlaczego ten film ma aż tyle wyświetleń :)
Sox-Reb... A ja mam najlepszy POMYSŁ I SPOSÓB na WSPÓLNE bogactwo, widzę tu wiele komentarzy ludzi którzy są według mnie mądrzy, lub aspirują do bycia mądrymi, zaradnymi, majętnymi osobami. I tak się zastanawiam... Skoro nas w Polsce... (Jak i na całym świecie tak naprawdę, ale skupmy się na Polsce) Jest tak dużo... Tyle ludzi chcę mieć te pieniądze, firmy, to chciałbym zadać Wam pytanie - DLACZEGO CHCECIE ROBIĆ TO SAMI?

Dlaczego akurat TY JEDEN chcesz mieć pieniądze, skoro jest nas tak wielu?
Czy nie możecie wpłacić każdy po 100 zł np na moje konto, ja stanę się finansowo bogatszy, i RAZEM WSZYSCY rozkręćmy jakiś światowy biznes, jak najbogatsze rodziny świata, jak Rockefellerowie itd. Zróbmy tak!

Zastanówcie się, gdyby tak nawet te 721 osób wpłaciło jednej osobie z tych wszystkich po 100 zł, ta osoba miałaby 72100 zł, i ta osoba dała by swoje 100 zł na poczet kolejnej osoby, i w ten oto sposób kolejna osoba dostała by swoją szansę.
Oczywiście to byłaby sprawa tej osoby w co zainwestuję te pieniądze, podejrzewam, że wiele osób mogłoby odnieść fiasko, lecz dostała by ŚRODKI na rozwój, a jak by to przepuściła w burdelu, lub na "nowe" Bmw, to cóż... Widocznie nie była warta obejrzenia tych materiałów.

Ja jestem zdania, że warto dać WĘDKĘ a nie RYBKĘ, może dawanie komuś pieniędzy, to nie najlepszy sposób, ponieważ lepiej dać komuś źródło dochodów, coś co produkuję pieniądze, zarabia, niż jednorazowo drogi samochód czy zastrzyk gotówki, ACZKOLWIEK TA ROZGARNIEJSZA OSOBA, pozbędzie się tego drogiego samochodu i go spienięży.

Dlatego w tym wypadku podarowanie komuś jakiejkolwiek kwoty, powinno ruszyć taką osobę z miejsca.
Bo nie warto dać bezdomnemu jedzenia czy pieniędzy na to jedzenie, tylko moim zdaniem pracę, zajęcie, cokolwiek by ta osoba sama mogła regularnie pozyskiwać te jedzenie.
To tyle ode mnie :')

Na koniec dodam, że zawsze zastanawiałem się nad wizją POMNAŻANIA własnej gotówki poprzez gotówkę i pracę innych, bo jak widać to właśnie tak działają chyba wszystkie biznesy na świecie. Masz produkt, i sprzedajesz go różnym ludziom i żyjesz z durnych 20 zł od jednej osoby, ale gdy te 20 zł przekażę Ci milion osób w postaci kupna nawet durnej doniczki, zobaczcie ile macie pieniędzy :')
Tak to działa... biznes na szeroką skalę. Reszta musi dać małą nieznaczącą prawie nic część swojej pracy i pieniędzy po to, by druga osoba była bogata, ale będzie bogata dopiero wtedy gdy znajdzie się wielkie grono osób, które podarują te pieniądze TEJ SAMEJ OSOBIE co pozostałe, w ten oto sposób tworzymy SAMI na własne życzenie MILIONERÓW.
Tworzymy ich poprzez kupowanie ich produktów, zazwyczaj w tym im "darujemy" te pieniądze.

Ile razy zdarzyło Ci się kupić zupełnie niepotrzebną Ci rzecz? Nie wiem... Jakąś durną pocztówkę, lub pamiątke z wakacji, którą za jakiś czas wyrzuciłeś/wyrzuciłaś?
Dokładnie... Żaden Jobs nie istniał by gdyby nie MY, bo gdyby nikt nie kupił żadnego produktu Apple, on by po prostu nie istniał na rynku. Także sami bardzo często poprzez kupowanie "Gówna" dyktujemy miejsce w szeregu tej osobie, często niestety w czołówce... Wszyscy wiedzą, że coś jest "gównem" ale i tak znajdą się osoby co to kupią, w ten oto sposób osoba, która produkuję to coś, nigdy nie zniknie z rynku.

Ps. Nie, nie miałem na myśli "Apple" ani żadną inną firmę.
Dziękuję. ;)
Katarzy... Może to dlatego kiedyś społeczeństwo było inne. Tzn...Mam na myśli dzieci które w ramach kary dostawały pasem na tyłek. Ich umysł z czasem zaczynał tak działać jak tu Pan Jacek mówi w sprawie z ta gumka. Hmmm. ..
Bart?om... Witaj Jacku :)
Zajmuje sie Pierwsza w Polsce Spółdzielnią właścicieli majątku Prevalu. Zajmujemy się organizowaniem i zabezpieczaniem majątku w królewskich kamieniach (diamentach)
Jest super i wo gole genialnie, mój mentor oraz jego mentor są najlepszymi osoba jakie do tej pory poznałem fizycznie i ucisnąłem rękę.
heh, oki do rzeczy.
Działam w interesach od ponad roku, kiedyś również działałem i miałem ogromne efekty aż do wypadku... Straciłem sporo szmalu i zdrowia,
Teraz gdy wróciłem do biznesu i wiem o co toczy sie gra (długi) To... nie umiem się zmobilizować, nie umiem wziąć sie w garść jak dawniej, nie wiem jak... znów hmm, obudzić sie.

Mógłbym zarabiać w tygodniu okrągłe miliony, mógłbym wiele zdziałać... Jednak nie wiem jak znów sie ogarnąć, znów sie obudzić.
Pomóż proszę jeśli zdołasz.
Tylko nie TU !!! Jak byś mógł to zapraszam na FB. Dzięki :)
KryptoZ... Cześć jacku powiedz mi da się zarabiać na internecie ?
Justyna... Mój synek założył pierwsza "firmę wyginania sztućców " -w wieku 4 lat, w zerowce stoisko z lemoniada - na naszej ul.jest aż 12 domów -ale "business się kręcił "-ciekawe czy mu ta przedsiębiorczość minie z wiekiem-czy się rozwinie
Agniesz... " małe pytania, małe odpowiedzi" - dokładnie tak jest ;-) a pytania w końcu prowadzą nas przez życie ;-)
Uciekin... Witam.Bardzo prosto się to robi : sztuka wyrzucenia kogoś na bruk gdy nie płaci przez max. 2 miesiące - ZGODNIE Z PRAWEM -
i to jest sztuka a jak wiadomo w Polsce prawo i racja jest tego kto jest z PIS .... HA HA HA!
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.