... jak mieć czas ... Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IXu80s7oZRYNajlepsze komentarze:

Blurys... Przydatny film
M1X 1... czas to pieniądz
Mateusz... Ja wstaje do pracy o 3:00 koncze prace o 9 . Mam ogrom czasu i nie mam pojecia co z nim zrobic ;p
Janusz ... Dokładnie jak jadę samochodem słucham Pana felietonów
Mariusz... Szastam czasem od 20 lat na dobre mi to nie wychodzi.Warto spróbować twoich sposobów żeby nie było za późno.
A tymczasem borem , lasem......
Salad... Chodzi o skupienie i uważność nad tym co w danej chwili robimy bo wtedy skupiamy na tym naszą energię przez co jesteśmy efektywni.
Filip S... Hej Jacku ja dostałem w prezencie słuchawki Bluetooth od żony i w każdej wolnej chwili słucham motywujących filmów z YouTube nawet tam gdzie Przepisy mogą mnie za to ukarać po prostu zapłacę mandat i będę dalej słuchał
Tadeusz... Ja nie umiem się skoncentrować bo myśle tylko o komputerze☺
ghost22... Ja Twoje filmiki oglądam w drodze do pracy i w pracy czasem też.
Patryk ... Hej. Chciałem zamieścić swój komentarz pod tym filmikiem bo o czas tutaj chodzi, ktoś mógłby nie komentować bo powie a nagroda jest rozdana to nie komentuje. NIE. Na swój ruch nigdy nie jest za późno. Chciałbym się podzielić jak ja wykorzystuje czas do oglądania, do myślenia o przyszłości... A więc jestem kierowca zawodowym mam 24 lata od kilku lat staram się zapewnić sobie sukces a wiem, że pracą na etacie tego nie osiągnę dlatego zacząłem oglądać kanał sukces.pl z myślą że coś mi to pomoże, uwierzcie po 2 filmikach już mi to wiele pomogło. Ja oglądam te filmiki nie w domu nie podczas spaceru, ogólnie mówiąc wolnego czasu ja je oglądam gdy zarabiam pieniądze, czyli w pracy. Siedzę na parkingu, czekam na załadunek czy też jak jadę, włączam i po prostu słucham, biorę kartkę papieru, notuje... gdy po tygodniu wracam do domu, (bez urazy) nie mam czasu oglądać filmów siedzieć na fejsie tylko po prostu staram się wykorzystać pomysły które przyszły mi do głowy. Cieszę się że mogłem się podzielić tym jak ja organizuje sobie czas i pokazać że można oglądać sukces.pl również zarabiajac pieniądze. Film został dodany bardzo dawno lecz mam nadzieję że ktoś mimo tego przeczyta mój komentarz i może coś też się wypowie na mój temat ;) Dziękuję
abreY... daj sie karnąć
Miko?aj... A znasz sposób z przyblirzaniem i oddalaniem obrazu z końca danej czynności
Marzena... Ja Twoje filmiki oglądam w tle podczas mojej pracy i pakowania przesyłek w moim sklepie internetowym :) Motywujesz mnie ogromnie i dzięki Twoim filmikom wiele "trików" odkryłam odnośnie działalności i biznesu :)
Asia Si... A co z telefonem? Pytam super poważnie. Każdego dnia mam zaplanowane sporo zadań, które muszę wykonać w określonych godzinach. Chcą podnieść efektywność pracy, staram się stosować techniki, jak ta o której wspominasz na filmiku. Z tym, że raz po raz dzwoni telefon np z zapytaniem o konkretne usługi, albo pada pytanie o inne tematy zw z moją pracą i np. mój rozmówca czeka na ofertę, rozwiazanie tematu w innej sprawie, dosłanie materiałów "na już" lub jak najszybciej. Nie mówiąc już o tym, że czesto dzwonią np handlowcy i telemarketerzy z propozycjami, które totalnie mnie nie interesują, ale tez rozpraszają. Często po całym takim dniu mam wrażenie, że wyszłam z pralki, przerzucana od tematu do tematu. Plus to, że czas na pracę przy komputerze z różnych powodowmam bardzo ograniczony. Pytam bo szukam rozwiązania na tą bieganinę ;) A wiadomo, że telefonu nie wyłączę... bo w końcu klienci i współpracownicy muszą miec możliwość dodzwonienia się w każdej chwili.
Mateusz... 50, 10, 50, 30, a co potem? Zapętlamy to? :)
AntoniV... Miałem kiedyś taką sytuację, w której uciekły mi sprzed nosa 3 autobusy z trzech kolejnych przystanków. Oczywiście na każdy bardzo się spieszyłem, biegłem ile sił w nogach. Tamtego dnia stwierdziłem nigdy więcej. Od tamtej pory nigdy nie biegnę nigdy sie nie spieszę. Ponieważ ten moment kiedy autobus odjeżdża tuż przed naciśnięciem guzika jest destrukcyjny. Szczęśliwi czasu nie liczą. Następny autobus zaraz będzie, a czas oczekiwania można dobrze wykorzystać.
loltoph... Jest to kwestia ustalenia priorytetów. Dla tych, którzy naprawdę chcą spełniać swoje marzenia, organiczeń nie będzie- nic nie stanie im na przeszkodzie. Dla innych, którzy uważają, że na nic nie mają czasu i nic nie mogą już ze swoim życiem zrobić- sami siebie skazują na klęskę- i takiego czasu nie znajdą. Należy więc wziąć kartkę papieru i wypisać wszystkie codzienne zajęcia, krok po kroku, zdziwicie się ile czasu marnuje się na bezsensowne przeglądanie fb, czy też oglądanie telewizji...
Szady... A jak sie skończy juz cykl 50-10-50-30 to co wtedy?
Julian... Jak pojawia się nowe zdanie do wykonania to lepiej się zastanowić. Może jest to pilne, bo ktoś tak powiedział, ale dla nas wcale nie jest ważne. Rzeczy naprawdę ważne nigdy nie są pilne (nauka, zdrowe odżywianie, sport)
Tomek G... Nie oglądam i nie słucham powszechnych wiadomości z lewa i prawa. Za to właśnie podczas jazdy do i z pracy słucham motywujących nagrań to mi przynajmniej coś daje ;-)
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.