... jak mieć czas ... - Reżyser Życia


Jak zarządzać czasem, żeby w jak najmniejszym czasie zrobić jak najwięcej. To o czym nie mówię na YT; SUBSKRYBUJ: Facebook Blog i transkrypty video.
Najlepsze komentarze do filmu "... jak mieć czas ...":

Tomek G: Nie oglądam i nie słucham powszechnych wiadomości z lewa i prawa. Za to właśnie podczas jazdy do i z pracy słucham motywujących nagrań to mi przynajmniej coś daje ;-)
Julian: Jak pojawia się nowe zdanie do wykonania to lepiej się zastanowić. Może jest to pilne, bo ktoś tak powiedział, ale dla nas wcale nie jest ważne. Rzeczy naprawdę ważne nigdy nie są pilne (nauka, zdrowe odżywianie, sport)
Szady: A jak sie skończy juz cykl 50-10-50-30 to co wtedy?
loltopherx x: Jest to kwestia ustalenia priorytetów. Dla tych, którzy naprawdę chcą spełniać swoje marzenia, organiczeń nie będzie- nic nie stanie im na przeszkodzie. Dla innych, którzy uważają, że na nic nie mają czasu i nic nie mogą już ze swoim życiem zrobić- sami siebie skazują na klęskę- i takiego czasu nie znajdą. Należy więc wziąć kartkę papieru i wypisać wszystkie codzienne zajęcia, krok po kroku, zdziwicie się ile czasu marnuje się na bezsensowne przeglądanie fb, czy też oglądanie telewizji...
AntoniVideoYT: Miałem kiedyś taką sytuację, w której uciekły mi sprzed nosa 3 autobusy z trzech kolejnych przystanków. Oczywiście na każdy bardzo się spieszyłem, biegłem ile sił w nogach. Tamtego dnia stwierdziłem nigdy więcej. Od tamtej pory nigdy nie biegnę nigdy sie nie spieszę. Ponieważ ten moment kiedy autobus odjeżdża tuż przed naciśnięciem guzika jest destrukcyjny. Szczęśliwi czasu nie liczą. Następny autobus zaraz będzie, a czas oczekiwania można dobrze wykorzystać.
Mateusz Zakrzewski: 50, 10, 50, 30, a co potem? Zapętlamy to? :)
Asia Sieja: A co z telefonem? Pytam super poważnie. Każdego dnia mam zaplanowane sporo zadań, które muszę wykonać w określonych godzinach. Chcą podnieść efektywność pracy, staram się stosować techniki, jak ta o której wspominasz na filmiku. Z tym, że raz po raz dzwoni telefon np z zapytaniem o konkretne usługi, albo pada pytanie o inne tematy zw z moją pracą i np. mój rozmówca czeka na ofertę, rozwiazanie tematu w innej sprawie, dosłanie materiałów "na już" lub jak najszybciej. Nie mówiąc już o tym, że czesto dzwonią np handlowcy i telemarketerzy z propozycjami, które totalnie mnie nie interesują, ale tez rozpraszają. Często po całym takim dniu mam wrażenie, że wyszłam z pralki, przerzucana od tematu do tematu. Plus to, że czas na pracę przy komputerze z różnych powodowmam bardzo ograniczony. Pytam bo szukam rozwiązania na tą bieganinę ;) A wiadomo, że telefonu nie wyłączę... bo w końcu klienci i współpracownicy muszą miec możliwość dodzwonienia się w każdej chwili.
Marzena Raza: Ja Twoje filmiki oglądam w tle podczas mojej pracy i pakowania przesyłek w moim sklepie internetowym :) Motywujesz mnie ogromnie i dzięki Twoim filmikom wiele "trików" odkryłam odnośnie działalności i biznesu :)
Miko?aj: A znasz sposób z przyblirzaniem i oddalaniem obrazu z końca danej czynności
abreY: daj sie karnąć
Patryk Ku?yna: Hej. Chciałem zamieścić swój komentarz pod tym filmikiem bo o czas tutaj chodzi, ktoś mógłby nie komentować bo powie a nagroda jest rozdana to nie komentuje. NIE. Na swój ruch nigdy nie jest za późno. Chciałbym się podzielić jak ja wykorzystuje czas do oglądania, do myślenia o przyszłości... A więc jestem kierowca zawodowym mam 24 lata od kilku lat staram się zapewnić sobie sukces a wiem, że pracą na etacie tego nie osiągnę dlatego zacząłem oglądać kanał sukces.pl z myślą że coś mi to pomoże, uwierzcie po 2 filmikach już mi to wiele pomogło. Ja oglądam te filmiki nie w domu nie podczas spaceru, ogólnie mówiąc wolnego czasu ja je oglądam gdy zarabiam pieniądze, czyli w pracy. Siedzę na parkingu, czekam na załadunek czy też jak jadę, włączam i po prostu słucham, biorę kartkę papieru, notuje... gdy po tygodniu wracam do domu, (bez urazy) nie mam czasu oglądać filmów siedzieć na fejsie tylko po prostu staram się wykorzystać pomysły które przyszły mi do głowy. Cieszę się że mogłem się podzielić tym jak ja organizuje sobie czas i pokazać że można oglądać sukces.pl również zarabiajac pieniądze. Film został dodany bardzo dawno lecz mam nadzieję że ktoś mimo tego przeczyta mój komentarz i może coś też się wypowie na mój temat ;) Dziękuję
ghost22091: Ja Twoje filmiki oglądam w drodze do pracy i w pracy czasem też.
Tadeusz libiszewski: Ja nie umiem się skoncentrować bo myśle tylko o komputerze☺
Filip Szupienko: Hej Jacku ja dostałem w prezencie słuchawki Bluetooth od żony i w każdej wolnej chwili słucham motywujących filmów z YouTube nawet tam gdzie Przepisy mogą mnie za to ukarać po prostu zapłacę mandat i będę dalej słuchał
Salad: Chodzi o skupienie i uważność nad tym co w danej chwili robimy bo wtedy skupiamy na tym naszą energię przez co jesteśmy efektywni.
Mariusz Komuda: Szastam czasem od 20 lat na dobre mi to nie wychodzi.Warto spróbować twoich sposobów żeby nie było za późno.
A tymczasem borem , lasem......
Janusz Górski: Dokładnie jak jadę samochodem słucham Pana felietonów
Mateusz Seklecki: Ja wstaje do pracy o 3:00 koncze prace o 9 . Mam ogrom czasu i nie mam pojecia co z nim zrobic ;p
M1X 1: czas to pieniądz
Blurys: Przydatny film
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IXu80s7oZRY