sukces.pl ciekawostki

sukces.pl ciekawostki

Historia kanału sukces.pl zaczyna się w dniu 2013-12-16 15:19:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 297 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29820058 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 196325 użytkowników.

Też Możesz Dużo Osiągnąć


Student z małego miasta, został jednym z najbogatszych ludzi świata. Nie miał bogatych rodziców, znajomości. Po prostu myślał i działał. Przypadkiem stworzył firmę, której ubrania pewnie nosisz. To o czym nie mówię na YT; SUBSKRYBUJ: Facebook Blog i transkrypty video. Możesz Dużo Osiągnąć

Najlepsze komentarze:

Blurys... Super film
M1X 1... po raz kolejny super film
Konrad ... Ale co zrobić żeby się chcialo
Radek S... Książka obecnie w bardzo śmiesznej cenie i na swiatksiazki.pl kosztuje ona 23PLN z odbiorem osobistym w twoim mieście :D
Zozol... A co jak pomysłów jest wiele/kilka? Realizować wszystkie na raz czy po kolei?
Dominik... Fajna czapka;)
Mateusz... Marzenia, robił coś czemu nawet nie dawał 100% uwagi, a osiągnął niesamowity sukces. Żeby to tak mi się kiedyś poszczęściło haha :)
?ukasz ... systematyczność , praca i robienie swojego to podstawa .
loltoph... Kupiłem tą książkę! Dokończę czytać poprzednią i zabieram sie za nią. Ciężko nie zauważyć, że marka ta jest znana na całym świecie i chyba każdy miał z nią do czynienia. Jacku świetna robota, oby tak dalej!
Julian... Warto przeczytać biografie założyciela Nike, bo jak zwykle nie jest wypełniona samymi różowymi wydarzeniami.
Rafa? R... Thomas Edison mawiał : Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz.

Mało kto wie, że dokonał tych prób dziesiątki tysięcy. A ile ty prób wykonałeś ?
emaeel1... Książka 'Sztuka Zwycięstwa' jest dostępna w Lidlu po 27,99. POLECAM !! ?
matestr... Bardzo ciekawa historia. Nigdy wcześniej nie słyszałem jak powstała firma Nike. Kolejny doskonały przykład tego, że jeżeli czegoś chcemy wystarczy zacząć robić coś w tym kierunku. Ten przykład pokazuje też, że nie trzeba zaczynać od razu od milionowych transakcji. Jacku super czapka! :) pozdrawiam
IZABELA... Zacząć działać to SUPER, ale jeszcze trzeba wytrwać, po drodze pojawią się problemy, które trzeba rozwiązywać.
Micha? ... Pan Nike mnie rozwalił kiedy słuchałem jego audiobooka. Łezka mi się zakrecila jak był moment kiedy pożyczył pieniądze od rodzicow Swojego niepełnosprawnego Pracownika było to chyba 5 tys dolarow co najlepsze były to wszystkie pieniądze życia tych Rodzicow czy któryś Szef by odważył się na taki krok dziś......ale Pan Nike wierzył w to co robił....Nawet swojej Żonie dawał wyznaczoną ilość pieniędzy a Ona nie protestowala tylko żyła za to....Pamietaj ze Nike powstaje jak na rynku rządzi juz Adidas i Puma :) ale i to go nie podtrzymało :)
Julian... Jacek, jak to było w Twoim przypadku? Są historie przedsiębiorców, którzy mówili że robili sobie biznes, właśnie tak na boku, regularnie, bez spinania się i niespodziewanie zaczęło to wychodzić. Z drugiej strony są przedsiębiorcy, którzy mówią, że trzeba harować po 12 godzin i robić wszystko, jak najwięcej żeby się udało. Może jak w sporcie. Jak za bardzo chcemy to też nic nie wychodzi ;)
Opórcz crowdfundinu, jak ktoś szuka kapitału, to polecam obczaić AIP Seed Capital. Pomysły raczej startupowe i innowacyjne ale jest dość jasna droga co trzeba zrobić.
Rados?a... Chcę zostać bogatą, wpływową osobą! I taką będę! Dzięki za inspirowanie mnie każdego tygodnia panie jacku!
Bondej ... Dużo osób poleca tę książkę. Jak skończę czytać obecną to prędzej czy później przeczytam tą biografię. Zaciekawiła mnie ta historia. Podoba mi się nastawienie głównego bohatera i to, że podjął działanie, mimo, że to nie było proste.
BSKC... Kolejna biografia, którą muszę wpisać na listę do przeczytania. Bardzo ważną rzecz tutaj powiedziałeś Jacek wypisz jak zrealizować swój plan i zacznij po prostu stawiać małe kroki w jego kierunku, dla mnie teraz chwila zastanowienia i wypisania tych kilkudziesięciu elementów i wybrania od którego zaczynam.
Mateusz... szacunek dla tych którzy trafili w nisze ! :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA