aTVBe ciekawostki

aTVBe ciekawostki

Historia kanału aTVBe zaczyna się w dniu 2018-10-05 18:43:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 279 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4183194 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33500 użytkowników.

NAROBIŁO SIĘ ZUPEŁNIE COŚ NIEFANTASTYCZNEGO dr Jerzy Jaśkowski...


#ZdrowyKanał NAROBIŁO SIĘ ZUPEŁNIE COŚ NIEFANTASTYCZNEGO dr Jerzy Jaśkowski część 1 Drodzy Widzowie, utrzymujemy się z darowizn, uprzejmie prosimy o dowolną wpłatę na rozwój Zdrowego Kanału aTVBe z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe Piękne Dzięki Nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 Przelewy z zagranicy KOD SWIFT: GBGCPLPK IBAN PL67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 Pay Pal: Zapraszamy do polubienia Nas na Facebooku: tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje Patron Medialny: aTVBe Zdrowy Kanał Realizacja filmowa i montaż: Artur Borowski Produkcja: aTVBe Studio Kamera: Sony HXR NX200 Kamera: Sony PXW Z90 Kamera: Sony FDR AXP33 Kamera: GoPro 3+ Rejestrator dźwięku: TASCAM Montaż (program): Camtasia Studio 8 (licencja) UWAGA prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. aTVBe ™ / aTVBe Studio ™ © 2016 ABART Multimedia Productions Inc .. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgadzamy się na udostępnianie w całości materiału z linkiem źródłowym. Wykorzystanie części materiału jest możliwe ale z zachowaniem oryginału i po uprzedniej pisemnej zgodzie mediów ABART Media Productions Inc. Wykorzystanie części materiału z zasłoniętym logo aTVBe i tym samym traktowanie jako swój materiał jest zabronione. ABART Media Sp. z o.o. Kevin MacLeod: Hammock Fight – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:

Ostatnio komentowane:


Audi Q3 silniki wg. TVN od 2.0 do 2.5L a parę sekund później mówią że 35TFSI ma 1.5L. Brawo :p Zobacz »
Nigdy przenigdy nie widziałem youtubera który nie pyta o suby i łapki ty jesteś tym jedynym youtuberem który nie żebra i właśnie jesteś takim najlepszym youtuberem Zobacz »
Ja dzięki Bogu zdążyłem dostać papiery z ministerstwa infrastruktury w grudniu, po 3 miesiącach od złożenia dokumentów, aby zarejestrować mojego JDM, kto wie ile by to teraz trwało Zobacz »
Kiedy zostana usuniete te boty? Glownie z chinskimi nazwami co zazwyczaj graja duszkiem i maja automatyczne zachowania??? Bardzo czesto psuja one gry. Zobacz »
Ja od lat mrożę pieczywo. Dzięki temu nie muszę codziennie chodzić po świeże pieczywo do sklepu, a takie wczorajsze mi nie smakuje. Rozmrażam 15s w mikrofali albo zostawiam aż samo się rozmrozi. Zobacz »
Ziggy i 10 minutowa rozgrywka z protosem którego nie kojarzę? To brzmi jak dobra zabawa, wchodzę i od razu łapa w górę ? Zobacz »
Naprawdę ciekawy odcinek, a mój pomysł na odcinek to: 10 najpiękniejszych lub najrzadszych ptaków Polski ???? Zobacz »
6/10
Typowo przeciętne jak dla Mnie.
Oczywiście takie jest moje zdanie, nie wiem jak Wy uważacie :)
Zobacz »
Przepraszam za kolory i jakość filmu ale program zrobił kaput
Muzyki użyte w filmie:
1. TOKYO MACHINE Guy Arthur - GET UP [NCS Release]
2. robustmusic-grant-lazlo-jericho
Zobacz »
Takie pyszne ciasto piekłam jeszcze w szkole na zajęciach technicznych, wtedy rabarbar byl bardzo popularny i lubiany. Pozdrawiam!?? Zobacz »
? lubisz oglądać Dealereqa??? ?
Tak - ?
Nie - ?

ZAŁOŻYŁEM_SIE_Z_TATA_ŻE_DO_KOŃCA_MAJA_
DOBIJE_2500_SUBOW_JAK_COS_ZA_SUBA_Z_
DZWONECZKIEM_ODDAJE_2
Zobacz »
Anito czy odkurzacz wjezdza pod meble w kuchni ? Czy mieści się pod nimi? Bo z tego co kojarzę to chyba mają nóżki Zobacz »
Uwielbiam serial 'La Casa de Papel', ale dopiero oglądając 'Vis A Vis' stwierdziłam, że zacznę uczyć się hiszpańskiego. Świetny serial! Zobacz »
4:18 czemu mnie śmieszy jak lakarnum wydaje taki dźwięk Zobacz »
NIECH PIORUN NĘDZĘ Z JAKIMŚ GALAKTYCZNĄ FURIĄ I POKAŻ IM PIORUNA I MOŻLIWĘ ŻE JAKAŚ ZAKOCHAĘ I BĘDZIE OSFOJONA Zobacz »
Spóźnione ale szczere. Maćku jesteś najlepszy, wszyscy Cię uwielbiają. Maciek wszystkiego najlepszego ;* Zobacz »
Jedno zapytanie trochę z innej beczki:
Czy jest szansa na recenzje
G-Master GB3461WQSU-B1 RED EAGLE czyli nowy model od iiyamy który to właśnie miał swoją premierę.
Zobacz »
jarek abi aupersiniz daima isteriz sizin sarkilarinizi biz sizi seven kisilerden olarak dinliyoruz masallah Zobacz »
Piękny nóż, arcydzieło i rękodzieło.Jelec niewielki, nie psuje kształtu. To jest to!. Zdrowia życzę i pozdrawiam serdecznie. Zobacz »
Polecam oglądać w 1080p, bo YouTube strasznie psuje jakość na 720p, pozderki!
Jutro powinna ukazać się nowa próba czasowa, a w piątek lub w weekend startujemy z serią pojedynków 1 na 1 w CSie!
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=odeITDXgYPE