VETO ciekawostki

VETO ciekawostki

Historia kanału VETO zaczyna się w dniu 2012-07-09 19:42:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 706 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50341291 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 381000 użytkowników.

SZKODA GADAĆ... Dej Wincyj! Wapniak VETO


✅ HALO TUTAJ! Rozwiń opis ⬇⬇⬇⬇ PROPAGANDA na ZAKUPY I USŁUGI na WSPARCIE (unikalne filmy) na

Najlepsze komentarze:

Piotr J... Veto robisz się jak TVN. Nie idź ta droga bo każdy zmęczony jest ta polityka ?
redakto... Coraz bardziej tę serię lubię!
Witold ... Chyba „efekt motyla”, a nie „nietoperza” ?
adamnow... Uprzedzę cię wapniak z tymi dobrymi wiadomościami

Mariusz Błaszczak
Powołuje specjalnego pełnomocnika MON ds. przestrzeni kosmicznej
zadania nowego specjalisty. To na przykład: „pozyskiwanie satelitarnych zobrazowań Ziemi” oraz „obserwacja, rozpoznanie i budowa świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej”

Szumowski z rodziną inwestują w biotechnologię
Z kolan w kosmos
Świat jest nasz
adam ha... Elektorat z roxy to o mnie . Ale się te kurwy przy korycie rozpędziły wszystkie hamulce puściły .
Leceroy... Człowieku, co ty masz do JSW? Firma, która w ostatnich czasach rok rocznie pokazuje dodatni bilans mimo, że w okolicach 2014-2015 była na skraju bankructwa. Władza się zmieniła i dzięki takim ludziom jak pan Ozon wyszła na plus. A niby skąd w ostatnich latach udało się uzbierać JSW 1,8 mld PLN na Fundusz Stabilizacyjny (który co prawda został już pomniejszony, ale dzięki niemu nie zagrożona jest ciągłość produkcji). Obecnie u nas na KWK dwa razy więcej sprzedaje do AM niż wyfedrujemy.
Jesteś ze Śląska, a nie masz bladego pojęcia o górnictwie.
Może warto się przyjrzeć PGG i ich problemy ze względu na wydobywanie węgla typu 33 w porywach 34.
Traktujesz górnictwo jak każdą inną firmę, choć nie zdajesz sobie z ilości obostrzeń z jakimi musi zmagać kierownictwo górnicze ( i to nie godom jako osoba dozoru, a pracownik fizyczny) i mimo wszystko wychodzi na plus.
Patologie jak najbardziej są, ale nie oznacza, że jesteśmy chłopcami do bicia
Adam Ar... Ci zagazowani przedsiębiorcy to fryzjerzy, restauratorzy, hotelarze i z jakich jeszcze branż tam byli co strajkowali?
Ilu tam było przedsiębiorców,a ilu dziad-przedsiebiorcow?
kopczyn... Cześć VETO, jest sprawa. Zdaje się że rząd chce zaostrzyć w Polsce prawo dotyczące wolności w zakresie posiadania broni palnej czarnoprochowej. Jesteśmy miłośnikami strzelectwa CP, reprezentujemy nasz kraj na wielu zawodach miedzynarodowych - nasz kolega, mistrz świata został wkręcony do felernego reportażu TVP ukazującego CP jako coś bardzo negatywnego... czy byłbyś zainteresowany aby zając się tematem i wesprzeć nasze środowisko, pokazać na swoim kanale ze nie jesteśmy wariatami ?
M D... Trader21 mówił o tym rok temu , kryzys, dodruk pieniedzy /;tsunami gotówki, hiperinflacja, nacjonalizacja... tego juz nie mówił: marksizm, niewolnictwo, igrzyska śmierci.
Dima Di... Vapniak czegos tutaj nie lape???Sam krytykujeszzz dodrukkk zl itd ale o pozyczke ktorej nie masz zamiaru splacaccc sie postarales??????Cos z Wami w tej PL nie tak!!!!!!JAK KRYTYKUJESZ TO NIE BIERZ PIENIEDZY OD PISU!!!!CHLOPIEEEE!!!!!
JAKUB M... Mister Wapniak! Proszę sprawdzić-WizzAir otrzyma lub otrzyma jakàś subwencje od Rzàdu UK (choć węgierska firma) ponieważ znaleźli kruczek prawny-chyba dlatego, że sà notowani na brytyjskiej giełdzie papieròw!!!
whineye... Ja nie wierzylem ze komuna serio mogla istniec kiedys, jak mi babcia opowiadala. Teraz na wlasnie oczy widze i az przecieram oczy. Niedlugo wszyscy bedziemy na zasilku na socjalu a wszystko bedzie na karteczki, na bony, na zdrowaski. Eh..
JAKUB M... "Szumi dalej nie rozumi, to Mentzena 8mila, a w dodatku jest uchodźcà bo UCHODZI ZA DEBILA"!!!
Mopem C... Wapniak no kabaret odstawiasz przedni ??
piotr05... Mówiłem od początku że PPK to gówno...
Jan Rad... po co są te bony przecież można kartki dawać starym dobrym komuszym zwyczajem
Marcin ... Wapniak mordo a nie myślałeś kiedyś żeby zrobić szybki wywiad z Witkiem muzykiem ulicy? Kto jak kto, ale ten gość kocha wolność ponad wszystko a jego historia jest dość ciekawa.
Pozdro El Presidente.
Raf Tea... Premier powiedzial na tasmach ze za miske ryzu bedzie sie pracowac
KIKO... Doczytałem pod kołem gospodyń wiejskich, że sejm przyjął 1 poprawkę, że im do te 40-50kk w tym roku, ale odrzucił poprawkę, że dostaną w 2021-2029 :P hehehe pis jest świadom tego, że w tym roku wybory i że kolejne przegra xd
Piotr M... BRAWO!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oWvL4Eb_16A