Jak Zaprogramować się na Sukces Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JL_wZoGEgXMNajlepsze komentarze:

Tom Ber... Ciekawy materiał ;) Jednak z tą hipnozą to brzmi to wręcz nieprawdopodobnie. Muszę kiedyś zobaczyć coś takiego na własne oczy ;))
Blurys... Fajna czapka
Fantast... Hej! Chciałam zapyać ile czasu trzeba żeby sia zaprogramowac ....po ilu ćwiczeniach .. dniach...miesiącach.....kiedy bede gotowa do tego że jak np. Dotchne ucha i wywoła we mnie zaprogramowane emocje ????
Dziękuje bardzo za podpowiedz! Pozdrawiam wszystkich serdecznie...
Alfred ... NAJBARDZIEJ BYŁEM SZCZESLIWY KIEDY BYŁEM BEZDOMNY WE FRANCJII...TO BYŁY CZASY..MIAŁEM WSZYSTKO ..NIE MARZŁEM TAM....PIEKNE CZASY I MILON PRZYGÓD.
Mateusz... No to pora "zakotwiczyć" swoje ciało :)
loltoph... Przestawić trzeba przede wszystkim nasz stosunek do pracy, zmienić mentalność. Każdego dnia trzeba robić krok naprzód. Tak jak mówisz Jacku - wszystko jest w naszej głowie, zmieniając sposób myślenia, zmieniamy rezultaty!
kolo33... Ja nie dawno sprzedałem motocykl, no i nadal mam kask w pokoju to jak tak nie raz popatrzę to robi mi się trochę smutno tkz. dlatego, że już nie mogę w każdej chwili wyjść i się przejechać. No a z drugiej strony czasami na chwilę zobaczę przed oczami jak bym gdzieś jechał czy tak na chwilę momentalnie usłyszę głos silnika. W sumie też mnie to motywuje do działania, aby zarobić na inne moto.
AntoniV... Myślę że przydałby się robot, który nas programuje nawet jak nam się nie chce.
Julian... Kotwice są przydatne, choć wydaje mi się, że z czasem ich działanie osłabia się, kiedy za często je przywołujemy.
Rafa? R... To co opisuje tutaj Jacek to NLP - Programowanie neurolingwistyczne.

Poczytaj : https://pl.wikipedia.org/wiki/Programowanie_neurolingwistyczne
Tomek G... Zawsze jak jestem w stresującej sytuacji biorę głęboki oddech i staram się bardzo powoli wypuszczać powietrze. Nie wiem czy to skupianie się na akcji pomaga czy pełne płuca ale to działa ;-)
matestr... Trzeba ustawić siebie tak jak byśmy ustawiali budzik w telefonie :D w pozycji "sukces" dajemy "włączony" i to powinno załatwić sprawę :) po za tym zastosowałbym wszystko co powiedział Jacek. Pozdrawiam
Micha? ... najlepiej programują nas pana filmy
Szady... Dziwna metoda ale najwyraźniej skuteczna
Julian... Kotwica, jest dobrym przykładem jak możemy sobie sami kształtować środowisko, żeby pomagało nam osiągać sukces. Nawet takie rzeczy jak ubiór są kotwicami. Jeśli mamy na sobie garnitur to jesteśmy w innym stanie, niż gdyby siedzieć w dresie. Inaczej nam się będzie pracować. Łatwo pomyśleć jaki ma to wpływ np. przy poznawaniu nowych osób czy w sprzedaży. Ubiór wpływa na myśli na swój temat. Muzyka, wspomnienia, miejsca, ludzie i zapachy to są proste rzeczy, które możemy wykorzystywać. Szybciej będziemy rozwijać się w środowisku, które nas wspiera, niż w takim które przypomina nam złe chwile.
Kamil S... Plus za to że dałeś radę w takie zimno zrobić film bo widać że bylo ciężko z wymową :) policzki i usta drętwieją.

Gdy mi jest ciężko zrobić coś co by mnie przybliżyło do sukcesu to wyobrażam sobie swój cel albo miejsce do którego pojadę za zarobione pieniądze :3

plaża w Hiszpanii , słońce, gorący piasek i skuter wodny :3 !!!!

Ja odrazu skacze z radosci i chce mi się działać ! :D
Rados?a... Polecam książkę Napoleona hilla "myśl i bogać się" obudźmy swoją potęgę podświadomości
BSKC... Działa działa, nie wiedziałem o tym, a muzyka tak na mnie działa, pewne utwory były odtwarzane w różnych sytuacjach i gdy ich słucham to wracają emocje. Działa też na te negatywne więc trzeba uważać. Po tym filmiku będę bardziej świadomie dobierał muzykę i trochę sobie ją posortuję żeby wiedzieć, która jest do każdej emocji :D
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.