MocnyVlog ciekawostki

MocnyVlog ciekawostki

Historia kanału MocnyVlog zaczyna się w dniu 2012-04-14 01:37:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1904 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 175888367 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 282000 użytkowników.

Wymieniają bez szemrania


Sprawdź EKWIPUNEK: Rekomendacje ZAKUPOWE: Reklamki u Szafy info znajdziesz na tej stronie: Kontakt e mail: Postaw browar Szafie wspieram twórce: Mój Patronite: Normalne konto: PL 32 1160 2202 0000 0003 0396 4666 PayPal: Subskrybuj: Filmy z wyjazdów do: USA, Japonia, Iran, Korea, Gruzja, innych znajdziesz tu: Moje Playlisty: Strona: Facebook: Twitter: Instagram: Instagram Jedzeniowy: Instagram Kasandry: Twitch: YouTube RSS: Mój drugi kanał: Jeżeli nie możesz wysłać czegoś mailem wyślij do paczkomatu: Paczkomat MGO02A 26 085 Miedziana Góra, ul.Urzędnicza 8 telefon do nadania: 732 624 265 e mail do nadania: Możesz zrobić to tu: #Szafa #FFD #MocnyVlog

Najlepsze komentarze:

CZARNY ... Bez problemu zarejestrowałem auto
mateusz... W rejestracji nowych pojazdów może diler coś pomoże?
KobraWa... Dziękuję za film ;)
MJay... Ostatnio jadlem burgera z bekonem w maku i straszna masakra..
Pyrka W... Nie ma żadnej epidemi.
roFLU... Podobno przedluzyli czas na rejestrację do 108dni czy tam 180.
Tomek W... Ja rozumiem co w tym radiu grają. Chyba Koło fortuny? "N jak Natalia" itd ;d
Krzyszt... Szafa zbuduj zestaw do łączności przez satelitę i zrob z tego odcinek ?
Micha? ... Masakra 2dni
Spoko L... Ja miałem sporo sosu ale mniej bekonu
No Name... No dobra wrzucam dokumenty do skrzynki i co jak np. urząd je zgubi? Nie mam przecież żadnego potwierdzenia, że dokumenty przekazałem.
Iwona... To wszystko zależy od możliwości lokalowych urzędu. W moim starostwie przez pierwsze sześć tygodni możliwa była tylko rejestracja samochodów bez polskich tablic. Wrzucało się komplet dokumentów do skrzynki i przyjeżdżali po odbiór. Teraz już można wszystko załatwić osobiście, tylko trzeba się umówić telefoniczne. Robi się tak żeby unikać tłumów pod urzędem, bo do wydziału komunikacji może wejść na raz tylko pięć osób. Jest trudno się dodzwonić, ale jak masz już termin to przechodzisz i sprawę załatwiasz w pół godziny. Nie ma potrzeby stać trzy godziny w kolejce, ale ludziom i tak nie pasuję.
Koggi K... Szafa na pleśń na tych Twoich roślinkach najlepszy będzie Miedzian.
Cynamon, czosnek, starte goździki i wszystko, co zawiera fitoncydy w sporych ilościach coś tam da, ale efekt będzie tak 50/50. Te substancje lepiej na bakterie działają niż na grzyby.
DzUjO a... Nie wiem czy to jakoś regionalnie czy ogólnie działa, ale gdy ja musiałem wyrobić numer pkk do prawo jazdy. Mogłem zrobić to normalnie przez stronę internetową i tam właśnie też widziałem rejestrację samochodu etc. Może u Ciebie też to jest?
91xiv... Jak chcesz zamek od Homekita to sobie kup klucz, chyba że chcesz mieć łatwo shakowany, co do klawiatury Apple, to znowu pisarze mówią, że jest najlepsza, to tylko pokazuje jak Apple miesza wszystkim we łbie :D, co jak co, ale żebyś ty Szafa dał się tak zmanipulować, wstyd
Seba33... Ja od 2 miesiecy dzwonie u nas w Kielcach zeby zarejestrowac motocykl i albo nikt nie odbiera albo zajety masakra jakaś...
PoProst... Szafa, teraz przy fotowoltaice planujesz wrócić to kopania kryptowalut? :)
Piotr D... Kupujac auto w Holandii idziesz ze sprzedajacym na poczte gdzie przepisujecie auto, dowod przychodzi na adres domowy do 5 dni. Ja mialem po 3 dniach w skrzynce.
Takze PL jeszcze brakuje do Europy troche...
Maciek ... 0:25 Szafcia gdybyś wydrukował to "do góry nogami" to nie musiałbyś drukować podpór :)
Nadim D... Szafa, w moim Macu (niespełna rocznym) wymieniana była już klawiatura oraz ekran... Niestety, ale to nic nie dało, a ponowne stracenie laptopa na 3 tygodnie będąc studentem w dobie COVID-19 jest po prostu nie możliwe.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_FfvTjIi0Ls