Samsung Polska ciekawostki

Samsung Polska ciekawostki

Historia kanału Samsung Polska zaczyna się w dniu 2009-12-20 12:35:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 879 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 158843576 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74700 użytkowników.

Trenerzy Samsung| Działaj szybciej i wygodniej z Galaxy |...


#samsung #smartfonsamsunggalaxy #trenerzysamsung #zostanwdomu Dowiedz się więcej: Zobacz, jak korzystać ze swojego smartfona Samsung Galaxy o wiele szybciej i wygodniej. Posłuchaj rad Trenera Samsung i zobacz jak wiele możliwości daje Twój Galaxy! Wiele możliwości ładowania Większość smartfonów Galaxy obsługuje szybkie ładowanie sieciowe, dzięki czemu nie musisz długo czekać na pełne naładowanie baterii w swoim telefonie. Jeżeli posiadasz jeden z modeli smartfonów Samsung linii Galaxy S lub Galaxy Note, możesz korzystać również z niezwykle wygodnego i prostego ładowania bezprzewodowego. Wystarczy, że położysz telefon na ładowarce indukcyjnej i gotowe!* Wireless PowerShare Czy wiesz, że posiadając jeden ze smartfonów Samsung serii Galaxy S10, Galaxy S20 i Note10** możesz przy jego użyciu naładować smartfon lub inne urządzenie mobilne Galaxy wspierające ładowanie indukcyjne? Smartfony te posiadają funkcję Wireless PowerShare, co oznacza że wystarczy położyć na nich smartwatch, bezprzewodowe słuchawki bądź inny telefon, a ładowanie rozpocznie się automatycznie, gdy funkcja ta będzie uruchomiona. Z funkcji Wireless PowerShare możesz także korzystać gdy Twój smartfon Samsung podłączony jest do ładowarki sieciowej. Ładujesz wtedy dwa urządzenia jednocześnie, co umożliwia ograniczenie ilości ładowarek, z których musisz korzystać. *Informację na temat standardów ładowania obsługiwanych przez Twój model telefonu czy urządzenia mobilne, znajdziesz na stronie Samsung Polska. ** Z wyłączeniem modeli Lite Wielozadaniowość Smartfony Samsung umożliwiają także efektywną i szybką pracę, dzięki możliwości korzystania z kilku aplikacji w tym samym momencie. Wszystkie uruchomione aplikacje zobaczysz po wciśnięciu przycisku Ostatnio otwarte aplikacje. Naciskając ten sam przycisk dwukrotnie przełączysz się pomiędzy dwoma uruchomionymi ostatnio aplikacjami. Widok podzielonego ekranu Możesz korzystać jednocześnie z dwóch aplikacji, również za pomocą funkcji Podzielonego ekranu. Wystarczy, że po uruchomieniu wybranych aplikacji, zostaną one zminimalizowane. Klikając na przycisk Otwarte ostatnio aplikacje, należy nacisnąć ikonę jednej z intersujących nas aplikacji i wybrać wspomnianą funkcję Otwórz w widoku podzielonego ekranu, a następnie kliknąć na drugą aplikację. Obydwie pojawią się na ekranie jednocześnie. Funkcja wyskakującego widoku Kolejną funkcją ułatwiającą wielozadaniowość w Twoim smartfonie Samsung Galaxy jest Otwarcie w wyskakującym widoku. Funkcja ta umożliwia otwarcie do pięciu aplikacji jednocześnie w formie pływającego okna. Co ważne, każda z aplikacji może wchodzić ze sobą w interakcje, co pozwala Ci na szybsze działanie. Poznaj te i inne funkcje smartfonów Samsung Galaxy, które pomogą Ci działać szybko i efektywnie. Korzystaj wygodnie z możliwości smartfonów Galaxy! #samsung #smartfonsamsunggalaxy #trenerzysamsung #zostanwdomu

Ostatnio komentowane:


Co wy chcecie to idealna pozycja dla is7 który ma przecież śietne kamo, celne działo, i w ogóle nie am pancerza żeby grać na 1-szej lini, Zobacz »
Jak już będziesz się golić zły bliźniaku kairosie wrzuć zdjęcie z samym podbródkiem i wąsem, żebyśmy wiedzieli jak wygląda twoja finalna forma Zobacz »
9:59 trwa film, chyba mieli blad jakis Zobacz »
Trzeba przyznać, że Lexy była dobrym duchem w tym morzu gówna, nie ma się co dziwić że odeszła ? Zobacz »
2:23 przypomina się nagranie z imu xD Zobacz »
w dupie im się wszytskim po przewracało zgarneli fejm i zobaczyli że robią dobre zasięgi sami to nagle stuuart nie jest im do niczego potrzebny, żałosne zachowanie. Jedynie Dubiel jest lojalny dla stuu Zobacz »
Jak dla mnie AVEZ wycisnęło z siebie tyle ile mogło, jeżeli były tam małe napinki w składzie to tym bardziej zmiana była potrzebna, moim zdaniem mogą być jeszcze lepsi! PS. Fajne intro z tym telewizorem :D Zobacz »
A propos suflera - pamiętam dokładnie panią Szydło na plecach pana A. Dudy - widać ta metoda zyskała z czasem naśladowców. Zobacz »
2:10 "Czapkę mu zwiało..." A szkoda, że mu tego durnego łba nie urwało. Byłoby o jedno "zagrożenie" na drodze mniej. ? Zobacz »
Też kochałam Jutro jako nastolatka, ba - pamiętam że nawet odwoływałam się do tej serii później na maturze i mam nadzieję że tylko dzięki niej ją zdałam xD Zobacz »
Teraz na ta serie na pola wasze pola , szczególnie Tanasa to te siewniki z DLC Bourgault będą tu fest pasowały Zobacz »
8:30 robin szał goblina nowa choroba Zobacz »
Na pszenice poszedł priaxor 0,6 + rubric 0.35, oczywiście przewidziana jeszcze t3 w postaci myślę taniego tebukonazolu jakieś 0,6 pewnie ? Zobacz »
Leżę w wannie patrzę a tu nowy traczek od teabe mówie kuewaa zaraz o 15 napierdalamy basem na osiedle ??? Zobacz »
Zapraszam na mój set retro hardstyle https://www.youtube.com/watch?v=Y51q2xq1zv8 Zobacz »
Jak już wszystko wytniesz proponuję sprzedać pustą działkę i w zamian zainwestować w lepszy sprzęt :> Zobacz »
Witam Was jestem Nowym graczem fifa , mam do was zapytanie . Nie moge wykonac zadania "zagraj z TOTW" gdy wygrywam w Squad Battles nie zalicza mi zadania . Jakieś porady ? Zobacz »
❤ niesamowite nuty
Cudowni ludzie
Niepowtarzalny klimat
Najwspanialszy festiwal swiata
Jedne z najlepszych wspomnien
❤❤❤
Dziekujemy za wspomnienia!!!
Zobacz »
Nie No tego całego domu x czy ekipy to nawet jednego odcinka nie widziałem bo pewnie gówno Ale tutaj będzie sztos Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hzQWa0h208w