sukces.pl ciekawostki

sukces.pl ciekawostki

Historia kanału sukces.pl zaczyna się w dniu 2013-12-16 15:19:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 292 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29377749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 195220 użytkowników.

KOP do działaniaProsta metoda, na rzeczywistą poprawę Twojego życia. Facebook: To o czym nie mówię na YT; SUBSKRYBUJ: Blog i transkrypty video. działania

Najlepsze komentarze:

BSKC...O wracając do tego filmu przypomniało mi się że ta metoda bardzo mi się spodobała i miałem ją wprowadzić, niestety później zapomniałem, teraz sobie zanotuję i muszę wprowadzić. Procent składany to jest moc :D Biorę kartkę i wieszam w mieszkaniu tym razem tego nie przeoczę.
Tomasz ...Hej! Polubiłam Cię :)
Rasti...Pan tez używa tych wszystkich metod?
Monika ...Moglyby Pan subtitles po angielsku wrzucic
Blurys...Niezły kop
Piotrek...Nie ma drugiego takiego dobrego człowieka jak Pan Jacek ?? kto inny by aż tak się dzielił takimi niezbędnymi informacjami ?
M1X 1...motywujące
loltoph...Tak jak powiedziałeś Panie Jacku, jest mnóstwo książek, które mówią, że trzeba być lepszym, że możemy wszystko. Ale tylko nieliczne mówią co dokładnie trzeba zrobić. Najlepiej jest przedstawianie faktów na prawdziwych historiach, tak jak Pan to robi.
Julian...Małe kroki wydają się nie mieć znaczenia w przeciągu dnia czy miesiąca, ale łącznie decydują o wygranej lub przegranej. Np. dodatkowa godzina treningu dziennie to 365 godzin w roku. To ponad 45 dni pracy po 8 godzin dziennie.
Mateusz...Ja tam wole metodę małymi kroczkami do celu. Ustalam sobie cel i zastanawiam się przez jakie etapy muszę przejść aby to osiągnąć :)
Rafa? R...1% niby nic, ale systematycznie to potęga.
Jas Pat...Witam a w Zielonej Gorze robiles lub będziesz robil wykłady? Pozdrawiam
matestr...Być każdego dnia lepszym o 1% i po roku jesteśmy 3 razy lepsi niż na początku. Super metoda. Warto zastosować ją do zarobków. Jakby tak zarobić każdego dnia o 1% więcej...po kilku latach nazbierałaby się ładna sumka
Micha? ...Pan Jacek jak zawsze w formie
eMnePL...Jacku zawsze musi to być 100%.
Każdego dnia powinniśmy stworzyć CHECLIST'e zadań na kolejny dzień w kolejności od najważniejszych. Po to, aby na zakończenie dnia zrobić sobie weryfikacje tego co zrobiliśmy a czego nie. Efektem tego będzie że po 30 dniach będziemy wiedzieli dlaczego i w czym odpuściliśmy
Rafal B...Dlaczego wpisuje się pod filmikiem kop do działania
Dostałem takiego kopa!
Ucieszony , pracując na 2 umowie o pracę w jednej z agencji ochrony nudząc się w pracy wpadłem 19.12 na yt na kanał Jacka!
21 grudnia zeszłego roku odebrałem jak się okazało kolejną śmieciową (22 m-ce) umowę o pracę mimo iż pracuje tam już na 6 lub 7 umowie od 2009 roku.
Co mi dał Prezes Jacek?
Wymianę mózgu na nowy! .
A 1% zmian w finansach dziennie dał to że oddałem 15000 w 4 mce
B 1% zmian w życiu dał to że uczę się czeskiego (mnóstwo polaków zakłada firmy przez koszty głównie Zakładu Utylizacji Szmalu w skrócie ZUS )
C 1% zmian w zdrowiu dał to , że prawie doprowadziłem prawą rękę do idealnej sprawności
D Znalazłem pomysł na biznes ,brak mi tylko pomysłu na promocję

Pozdrawiam
Julian...To co mówi Jacek jest zgodne z filozofią Kaizen, gdzie jakość sprowadza się do stylu życia - niekończącego się procesu ulepszania. Dokonujemy małych usprawnień, ale niewielkim wysiłkiem.

To powoduje, że zmianę łatwiej wprowadzić i nie włączają się blokujące przed zmianą mechanizmy umysły. Żeby nauczyć się biegać to najpierw trzeba nauczyć się chodzić ;) Ten 1% i zarabianie 100, 101 zł i tak dalej może być trochę demotywujące, ale jakby nie było rośnie wykładniczo.
Rados?a...Moim kopem do działania są moi mentorzy. Zawsze jak chce coś osiągnąć w jakiejś dziedzinie sprawdzam kto juz to zrobił i staram sie być jak oni! Dzięki za materiał panie jacku!
Kamil S...Nie słyszałem o tej metodzie :)

Dziękuję Jacku :)

Przed snem super jest takie filmy oglądać :)

Zaczynam wprowadzać tą metodę do Życia :3
siekov...wykresy zrobione dla każdej dziedziny osobno, jutro nowy miesiąc więc będę aktualizował to codziennie wieczorem, a rano gdy wstaję od razu mam przed oczami kartkę "co zrobisz aby byc dzis o1% lepszy? :) ) zaopatruje sie na ta technikę bardzo pozytywnie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA