Tarocistka Agiatis ciekawostki

Tarocistka Agiatis ciekawostki

Historia kanału Tarocistka Agiatis zaczyna się w dniu 2016-10-31 07:58:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1408 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5027067 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20300 użytkowników.

RAK CZERWIEC 2020 HOROSKOP


Jak zadawać pytania na YouTube kliknij w link: łpraca: ♥Subskrypcja mojego kanału: : *Pytań do kart nie zadajemy w komentarzach taki komentarz* usuwam. Zasady zadawania PYTAŃ: ✮ Zadajemy JEDNO pytanie w jednym SMS. ✮ Przy większej ilości pytań te kolejne pomijam, ✮ Nie stawiam kart kobietom w ciąży, ✮ Nie stawiam karta na kobiety w ciąży, ✮ Nie odpowiadam na pytania na osoby trzecie, ✮ Nie odpowiadam na dopytania drążenie raz podanej prognozy, ✮ Pytanie niezgodne z regulaminem pomijam, ✮ Nie odpowiadam na pytania dotyczące poprzednich wcieleń, ✮ Jeden SMS to jedno konkretnie zadane pytanie, ✮ W sprawach zdrowotnych mogę sprawdzić na co zwrócić uwagę nie stawiam diagnozy, Pytania na YT możecie zadawać tutaj: MAGICZNE WROTA: ✔ NIE używajcie polskich znaków w treści SMS ✔ Czas oczekiwania na odpowiedzi do 72 godzin ************************************************************* ✍ Pytania na YT możecie zadawać również tutaj: :✍ W treści: ✩imię, ✩data urodzenia, ✩pytanie, ✩imię osoby o którą chcecie zapytać, ✩data urodzenia tej osoby, jeśli to możliwe, ✩jeśli anonim proszę o informacje. ************************************************************** Kontakt w sprawie indywidualnej prognozy: Portret Pełny numerologiczny: ♠ Talia: Tarot Snów* Tarot The Dark Mansion lub The light Seers Tarot Muzyka: Benjamin Thompson Lullaby ♫ Muzyka w tle: Serenity Aakash Gandhi ********************************************************* LIVE W (Prawie) Każdy Pątek o 17:00 Nie zawsze LiVE będzie dostępny lub zapisywany. ********************************************************* Gdzie jeszcze możecie mnie znaleźć: ♦Facebook: Instagram: @agiatis ♦Twitter: ♦Google plus: TarocistkaAgiatis ♦Blog tarotowy: ♦Blog kulinarny: ♦mail: *Próbuję Podcastów* :) Póki co jestem dostępna tutaj: Spotify: : Klauzula informacyjna zgodna z RODO Informuje, że: 1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Tarocistka Agiatis z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury , w Rybniku 44 200, tel.: 665 747 597 , adres e mail: 2. Celem zbierania danych jest możliwość wykonania usługi jakim jest wróżenie ( Wróżba, horoskop, rytuał, wystawienie FV) 3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażąda

Ostatnio komentowane:


Co wy chcecie to idealna pozycja dla is7 który ma przecież śietne kamo, celne działo, i w ogóle nie am pancerza żeby grać na 1-szej lini, Zobacz »
Jak już będziesz się golić zły bliźniaku kairosie wrzuć zdjęcie z samym podbródkiem i wąsem, żebyśmy wiedzieli jak wygląda twoja finalna forma Zobacz »
9:59 trwa film, chyba mieli blad jakis Zobacz »
Trzeba przyznać, że Lexy była dobrym duchem w tym morzu gówna, nie ma się co dziwić że odeszła ? Zobacz »
2:23 przypomina się nagranie z imu xD Zobacz »
w dupie im się wszytskim po przewracało zgarneli fejm i zobaczyli że robią dobre zasięgi sami to nagle stuuart nie jest im do niczego potrzebny, żałosne zachowanie. Jedynie Dubiel jest lojalny dla stuu Zobacz »
Jak dla mnie AVEZ wycisnęło z siebie tyle ile mogło, jeżeli były tam małe napinki w składzie to tym bardziej zmiana była potrzebna, moim zdaniem mogą być jeszcze lepsi! PS. Fajne intro z tym telewizorem :D Zobacz »
A propos suflera - pamiętam dokładnie panią Szydło na plecach pana A. Dudy - widać ta metoda zyskała z czasem naśladowców. Zobacz »
2:10 "Czapkę mu zwiało..." A szkoda, że mu tego durnego łba nie urwało. Byłoby o jedno "zagrożenie" na drodze mniej. ? Zobacz »
Też kochałam Jutro jako nastolatka, ba - pamiętam że nawet odwoływałam się do tej serii później na maturze i mam nadzieję że tylko dzięki niej ją zdałam xD Zobacz »
Teraz na ta serie na pola wasze pola , szczególnie Tanasa to te siewniki z DLC Bourgault będą tu fest pasowały Zobacz »
8:30 robin szał goblina nowa choroba Zobacz »
Na pszenice poszedł priaxor 0,6 + rubric 0.35, oczywiście przewidziana jeszcze t3 w postaci myślę taniego tebukonazolu jakieś 0,6 pewnie ? Zobacz »
Leżę w wannie patrzę a tu nowy traczek od teabe mówie kuewaa zaraz o 15 napierdalamy basem na osiedle ??? Zobacz »
Zapraszam na mój set retro hardstyle https://www.youtube.com/watch?v=Y51q2xq1zv8 Zobacz »
Jak już wszystko wytniesz proponuję sprzedać pustą działkę i w zamian zainwestować w lepszy sprzęt :> Zobacz »
Witam Was jestem Nowym graczem fifa , mam do was zapytanie . Nie moge wykonac zadania "zagraj z TOTW" gdy wygrywam w Squad Battles nie zalicza mi zadania . Jakieś porady ? Zobacz »
❤ niesamowite nuty
Cudowni ludzie
Niepowtarzalny klimat
Najwspanialszy festiwal swiata
Jedne z najlepszych wspomnien
❤❤❤
Dziekujemy za wspomnienia!!!
Zobacz »
Nie No tego całego domu x czy ekipy to nawet jednego odcinka nie widziałem bo pewnie gówno Ale tutaj będzie sztos Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=S1yRkdLQVaE