MusicTalentNow ciekawostki

MusicTalentNow ciekawostki

Historia kanału MusicTalentNow zaczyna się w dniu 2014-01-02 20:26:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1704 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4434132618 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 7700000 użytkowników.

When Simon Cowell Saw SUBO on Britain&039;s Got Talent | Top...


Watch when Simon Cowell saw Susan Boyle for the first time on Britain's Got Talent 2009. Check out her amazing audition and the judge's reactions. What did you think about her audition?? Let us know in the comments below... Subscribe for more Top Viral Talent videos ▶︎

Ostatnio komentowane:


Tak są różne punkty do pakowania i w każdym są inne owoce warzywa poza tym wiesz że możesz zbudować auto na kontrolerach Zobacz »
4:38 to nie fake w niektórych państwach kradną motory,telefony,kluczki od motorów Zobacz »
Mam pytanie. Gdy chodzisz i nie masz wokol siebie minionow to rzucasz te w tak o sobie po prostu czy w jakims konkretnym celu? Zobacz »
Od siebie dodam, że w momencie gdy krasnal jest pod ziemia, a użyje sie na niego Wand of Sparking(taki kijek co iskierką strzela) to od razu zmienia się w rzeźbę. No a przynajmniej u mnie się cos takiego stało xd Zobacz »
Kto napisze "#Płyta", dostanie ode mnie ♥️! Zobacz »
Już pomijając to wszytko, powie mi ktoś dlaczego WOT dostał nowe karabinki, a żołnierze zawodowi strzelają z Berylów , a czasem nawet z AKM Zobacz »
Nowa ballada wraz z Kubą - wokalistą grupy Playboys! Dajcie znać jak się wam podoba nowy utwór :) PISZCIE w komentarzach :) Zobacz »
Ludzie, wy mi nie mówcie że są lagi, kiedy ich nie ma ;/ Naprawcie sobie internety i mnie nie stresujcie. Wszystko pięknie chodzi, co widać na zapisie, a wy mi nawalacie że lagi, lagi..... komedia. a raczej dramat. Zobacz »
Guys ! Guys ! Why the hell are people saying SHE ? WTF It's a boy called Josef ! xD
Btw how was that last act possible ??
Zobacz »
Bardzo lubię sałatkę brokułową z serem feta, orzechami włoskimi, ciemnym winogronem, pestkami słonecznika, czerwoną cebulką, polane sosem czosnkowym. Pycha. Polecam. ☺ Zobacz »
3:07
Wie ktoś jaki tytuł on wtedy wymawiał? Bo dla mnie brzmiał niewyraźnie.
Zobacz »
odkryto czynnik przez który wsyzscy wkonću umieramy... WODA 100% ludzi sporzywających wode umiera legitne Zobacz »
6:53 Już wiadomo, czemu Hendrix i Cobain byli leworęczni - po prostu chcieli być jak Paleciok Zobacz »
Prawdziwą normalnością jest to że dzięki tej epidemii większość zdechnie a ci co przeżyją to będą mieli złudną nadzieję że na tym świecie nie będzie wojen o byle bajkę czy o głupią władze ? Zobacz »
Oskara bo trafił do więzienia przez idiotyzm i chęci zemsty Sary
Magdy ponieważ Frodo nie umiał zachować się i też kłamał
Zobacz »
W kwiaciarniach jest tak drogo, że to się nie opłaca. Poza tym kwiaty są stare i następnego dnia opadają. W Biedronce są piękne świeże za grosze. Zobacz »
Również uwielbiam prozę R. Ćwirleja, a ponieważ moja babcia pochodzila z Wielkopolski, więc rozumiem regionalizmy zawarte w jego książkach. Zobacz »
Cześć tula jestem druga komentarzu super świetny ekstra odcinek z sims 4 SIMDEW VALLEY TO MOJA UKOCHANA SERIA pozdrawiam serdecznie miłego czwartku i wieczoru dla ciebie Gosia❤️?????? Zobacz »
To jest twój ból.
To jest mój ból.
Ktoś tu nas robi w
.
.
.
.
Bambuko
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IlDnhq2Asxs