Q&A; o tym kanale Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PCG4lO3iQUwNajlepsze komentarze:

Blurys... Lajk i oglądamy
M1X 1... nareszcie kolejny film
Joanna ... Mój ulubiony i najlepszy kanał motywacyjny. Dziękuję :)
loltoph... Bardzo fajnie, że zacząłeś taką forme filmów. Możemy poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. A twój kanał odnosi bardzo dobre sukcesy, mimo że tak jak mówisz - spędzasz nad tymi filmami tylko godzinę tygodniowo. Czasami są wpadki z dźwiękiem, czasami z live ;p ale liczy się to co mówisz i to się ceni:) Tak trzymaj!
Rafa? R... Jak myślicie czemu te filmy pojawiają sie tak regularnie ? I jaki to ma wpływ na SUKCES tego kanału ?
Marcin ... Właściwie to chyba dobrze że nagrywa Pan na spontanie bo to wszystko jest wtedy takie naturalne, brak w tym sztuczności. Pozdrawiam, Piękne jest to miejsce!
matestr... Te, w tej chwili, ponad 80 tyś subskrypcji, jest tutaj nie dla jakości video czy dźwięku ale dla treści jakie przekazujesz w swoich filmikach. Żaden kanał o podobnej tematyce nie ma do ciebie podskoku. Życzę powodzenia w tworzeniu kolejnych materiałów!
Micha? ... no i wreszcie się czegoś dowiedzieliśmy
eMnePL... Motywujesz nie jednego widza, pomagasz wielu, zmieniasz i tworzysz. Sam dzięki tobie przebiegłem 1 w swoim życiu maraton - od tamtego czasu dużo się zmieniło. Jacek nie przestawaj nagrywać i przekazywać wiedzę dalej.
LoveSen... Cięcia i edytowanie filmów nie są potrzebne. Nie zacinasz się w mowie, skupiasz się na mówieniu a nie przejeżdżających samochodach czy przechodzących ludziach. Pamiętaj, mamy trzeba się zawsze słuchać lecz są wyjątki.
Julian... Ludzie piszą, Jacek po co Ty to robisz - przecież skoro jakoś na tym specjalnie nie zarabiasz itp. Te kilka osób, które schudło, przebiegło maraton, wyzdrowiało jest wystarczającą odpowiedzią. Gdzieś słyszałem, że nawet jeśli choć 1 osoba zmieniła przez to siebie, to było warto. Swoją drogą Jacek stosuje zasadę 80/20. Poświęca na to 20% czasu, nie edytuje, nie traci czasu na poprawki, ale wrzuca film i zbiera 80% rezultatów.
Kamil S... Jakościowo jest naprawdę okej :)

Słychać Cie bardzo dobrze w większości filmów :)

To wszystko takie naturalne jest i jak widac nie tylko mi siw podoba :)

Pozdrawiam z Warszawy ;)
Rados?a... Dziękuje panie jacku za to co pan robi! Mało który, PRAWDZIWY człowiek sukcesu w Polsce dzieli sie swoją wiedza z innymi! I to za darmo!
Radomsk... Mamy nie słuchaj. Zapewne ograniczają ją paradygmaty.
Radomsk... Dajesz moc???
Filozof... za cenzurę, którą wprowadzasz do negatywnych komentarzy nie dam ci nigdy suba ;) pozdrowionka
Filozof... Jak to jest z cukrem w końcu? Niby ogranicza nasze myślenie, ale jeśli mamy do podjęcia jakąś ważną decyzje na głoda był polecany przez pana słodki batonik.
Jozwa... Jacek jest człowiekiem sukcesu i sądzę, że dobrze się czuje w gronie ludzi spragnionych sukcesu. Poza tym, jest pewna mądra reguła. Stwierdza ona mianowicie, że ucząc innych, ugruntowujemy własną wiedzę. Dlaczego tak się dzieje? Na swój własny użytek, stosujemy wiedzę nieco intuicyjnie. Chcąc ją jednak komuś przekazać, musimy ją najpierw dokładnie sprecyzować, choć na co dzień tego nie musimy robić. Poza tym, ze względu na krytykę pod adresem sposobu wysławiania się, Jacek czyni postępy i wyraża się co raz poprawniej. Że tak powiem; "trening czyni z niego mistrza"
Gie?dow... Chcialem napisac dlugie wywody, ale te slowa okreslaja wszystko- JACEK POLAK ROKU 2016/ 2017 !
Malgorz... Jacku tak wiele podróżując masz swoje zdanie. Jeśli miał byś żyć innym kraju, jaki byłby to kraj i dlaczego. Pozdrawiam
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.