Siła Umysłu niezwykła historia Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LlpIgbLix0cNajlepsze komentarze:

samanoP... Co do Siłu Umysłu jako takiej - Umysł może rozszerzać i rozwijać się w nieskończoność, nie ma żadnej granicy. Możemy osiągać cokolwiek sobie wymarzymy, nie istnieje ani jeden cel ani marzenie, którego nie można osiągnąć czy zdobyć. Kiedy przyszedłeś na ten świat byłeś kimś, do kogo nie było ani potrzeby ani nawet możliwości dodawania lub odejmowania czegokolwiek. Później w zależności od przypadku, rodzice, szkoła, praca Ci to odebrało i zapomniałeś kim jesteś. Brawa dla prowadzącego, nie znam osobiście, ale śledzę kanał i filmy i widać, że człowiek ten to ktoś, kto nieustannie się uczy, mając już w sobie ogrom wiedzy, same konkrety i sama prawda. Super !
Blurys... Niesamowita historia
M1X 1... ciekawy film
Yoshimi... To co robisz na tym kanale jest świetne. Mam 15 lat i dzięki tobie zaczynam czytać książki biznesowe . Marzę kiedyś aby być niezależnym finansowo i bawić się życiem w taki sposób jak ty. :)
S8Lukas... Witam Panie Jacku.
Oglądam Pana filmy od jakiegoś czasu ( jakoś od lata - od tego czasu też zacząłem interesować się finansami / rozwojem osobistym chodź to całkiem inna branża niż moja, jestem inż. mechanikiem, ale zauważyłem, że to cenna wiedza ) wyrywkowo. Ale od kilkunastu dni, zacząłem oglądać od 1 odcinka i dotarłem do tego, oczywiście będę oglądał dalej. Bardzo podobają mi się Pana filmy, zamiast słuchać w pracy radia, włączam Pana film na słuchawkach i robię swoje.
Zamówiłem też wczoraj Pana książkę ( i to 2 szt., jedną podaruje kuzynowi na święta ), wcześniej czytałem bardzo mało, a praktycznie wcale, ale zrobiłem sobie wyzwanie by czytać chociaż 10 min dziennie. Pierwszą książką, od której zacząłem to "bogaty ojciec, biedny ojciec". Teraz mam w kolekcji 3 książki R. Kiyosaki, a Pana będzie następna.
Przy okazji życzę szczęśliwego Nowego Roku i wiele sukcesów.
Pozdrawiam
Ola K... Hej wszystkim. czy ktoś tu zajmuje się Social mediami? potrzebuję kogoś kto skutecznie rozpromuje biznes
saleta7... A ja wierze w takie coś, bo uważam, że wszystko jest stanem umysłu !
Mateusz... Dokładnie, trzeba wierzyć w to co się robi i za nic sie nie poddawać. Czasami trzeba przejsc meke, aby osiagnac sukces :)
AntoniV... Historia rodem z filmu o superbohaterach.
loltoph... Historie takie jak ta, są niestety drastyczne, ale przemawiają do nas jak żadne inne. Podobnie jest z efektem placebo, ludzie którzy wierzą, że dostali lek na wszystko - dziwnym trafem zdrowieją. Jest to coś niesamowitego i pokiazuje siłe umysłu.
Julian... Im człowiek niżej się znajdzie, tym większa potrafi być zmiana. Przecież ludzie często zmieniają się po wypadkach lub gdy byli na granicy śmierci. Później patrzą na wszystko z innej perspektywy, wystarczy posłuchać ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną.
Rafa? R... Pozytywnym nastawieniem można działać cuda. Niestety nie jest proste utrzymać cały czas taki pozytywny stan myślenia. Dlatego trzeba to ciągle rozpalać.

Nie obgaduj nikogo.
Nikomu nie zazdrość.
Myśl pozytywnie.
I codziennie dziękuj za to co masz.
Gienek ... ja też mam przykład z zycia wzięte spotkałem kiedyś w swoim życiu pewna dziewczynę na swój wiek miała dosc okrągła figurę lecz zawsze uśmiechnięta uśmiechem przyciągał a ludzi również i mnie . Ta znajomość moja z nią trwała zaledwie 3 miesiące spotkania na kawie itp do czego dąże po trzech miesiącach była to kobieta która spadła z wagi diametralnie. Wręcz talia osy. Pewnego wieczoru przy ostatnich spotkaniach z nią weszliśmy na temat marzeń co w życiu będziemy robić.Opowiedziala mi wtedy o czym marzy po co pracuje w tym miejscu co dalej chce robić jej pierwszym dążeniem było spadniecie z wagi mówiła że codziennie wyobrażala siebie przed lustrem w takiej ładnej kreacji pięknej sukni , którą zresztą w tej chwili co opowiadała miała założona przyznała się że o tym marzyła fakt pracując nad tym nie obrzerajac się lecz biegają c sam to widziałem drugim jej dążeniem było zapracować na samochód i to samo w dzień w dzień sobie wyobrażala że siedzi w aucie takim i takim z prawkiem w ręku że ma go. po niespełna miesiącu po urwanie kontaktu udostępniła zdjęcie w swoim nowym aucie i trzymając w reku prawko.Zawsze będę ta osobę podziwiać o reszcie nie mogę spominac bo jest to kobieta która w tym momencie idzie do przodu a nie będę zapeszac.Dla mnie to przykład kiedy rozumem można góry przenosić
matestr... Jest to nie standardowa sytuacji, że ktoś nie tylko wychodzi z takiego stanu zdrowia ale również osiąga później sukcesy..wydaje mi się, że to właśnie sposób w jaki myślimy nastraja nasze ciało na to co się da a czego nie. Ciekawe czy gdyby człowiek wiedział, że nie podniesie 15 m drzewa, by je podniósł? Skrzydła trzmiela są za małe, żeby mógł latać, a mimo to lata - może dlatego, że o tym nie wie?
eMnePL... Największym naszym wrogiem jest nasz umysł, a dokładnie to jak my go programujemy, jak go używamy i jak wykorzystujemy jego potencjał. Jak w tytule niezwykła historia Jacku, natomiast w naszym społeczeństwie te techniki o ktorych mówisz mało kto zrozumie, a jeszcze mniej skorzysta z tego.

ps. Polecam film "The Secret" genialny film mówiący o sile przyciągania umysłu.
Micha? ... Panie Jacku, kolejny dobry odcinek. Kiedyś słyszałem historię na temat tego, że jeden ze studentów spóźnił się na wykład, zobaczył że na tablicy są zapisane jakieś równania i obliczenia. Spisał je wszystkie bo myślał że to praca domowa. W domu rozwiązał je i zaniósł wykładowcy. Ten zdziwił się bo wtedy napisał te równania jako przykład tych których nie potrafili jeszcze wtedy rozwiązać. Nie pamiętam czy to był student ani kto to był, ale wiem że jak się chce rozwiązać problem to można nawet jeśli jest on nie do rozwiązania.
kamil M... Ja rok temu zapisałem się na box i udało mi się schudnąć 10 kilo i osiągnąć 3 miejsce na mistrzostwach śląska :)
Topol... wiem że już po konkursie ale i tak jestem za młody ale żeby osiaągnąc sukces chce się uczyć od najmłodszego żeby później było mi łatwiej. znam jedną historie tak w skrócie powiem że na kanale wyznania do wysłuchania jeden z nielicznych filmów mnie zaciekawił . Ogólnie było sobie rodzeństwo brat i młodsza siostra żyli w patologi lekkiej całą rodziną i chłopak był gnębiony przez ojca a jego siostra była rozpieszczana.Rodzice mówili mu że nic z niego nigdy dobrego nie będzie. Po osiągnięciu 18 lat chłopak wyjechał z domu do Warszawy . Tam osiągnął bardzo wiele i zarobił sporo . Kupił wymarzone auto (sportowe) i pojechał do domu pogadać z rodzicami bo nie widział ich chyba z 4 albo 3 lata. Okazało się że siostra w wieku 18 lat już miała dziecko i jest sama i pracuje w sklepie spożywczym. Rodzice poprosili go o pieniądze dla jego siostry żeby zrobiła biznes. A on się zaśmiał i wyszedł .
chciałem jeszcze podziękować panu za wszystkie rady :)
Mateusz... Mało kto może pochwalić się historią tak imponującą która dotyczy przezwyciężenia śmierci ale każde indywidualne pokonanie trudności, niekoniecznie dużej, jest godne pogratulowania, dlatego walczmy z trudnościami i pamiętajmy o tych "potyczkach". Każda taka pokonana przeszkoda daje nam siły na kolejną walkę i w rezultacie zdołamy osiągać więcej i mieć stałą motywację by pokonywać każdą trudność :)
Julian... Znane są historie ludzi, którym odrastały części ciała, które normalnie nie odrastają. Ci ludzie nie wiedzieli tego, że kończyny nie odrastają :) Dzięki działaniu tego mechanizmu nieraz udawało się udowadniać twierdzenia matematyczne, bo dana osoba przepisywała je jako zadanie domowe.
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.