Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3070 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 280269329 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 604000 użytkowników.

Wstawaki 511 W górę!


#Wstawaki #zróbmydobrydzień #AdamSzustakOP "Wstawaki 2.0" muz: Jan Smoczyński || Agnieszka Musiał Zapraszamy na nowy portal → Polecamy subskrypcje portalu na YT → Można nas również znaleźć na Facebooku: → Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: → Można nas również znaleźć na Facebooku: → Twitterze: → Instagramie: → Zapraszamy.

Najlepsze komentarze:

Agata S... Przepiękny odcinek! Widać że i Ty Ojcze Adamie masz ochotę pędzić ?
Marzena... Dobry dzień na rozpoczęcie Nowenny do Ducha Św.
Właściwie to najlepszy by nabrać mocy i piąć się w górę ;)
Agata C... Dziś są moje urodziny. ? Dziękuję za piękne Wstawki i słowo od Ojca. Jestem wdzięczna za to, jak Bóg do mnie mówi. ?
Justyna... Ohhhhh ale mi Ojciec pomogl dzisiaj gdzyz bylam przesaczona wyrzutami sumienia i tego wlasnie potrzebowalam uslyszec! Chwala Panu!
Marika ... ?
Anna Ma... ❤️
SuperHi... Zamienił stryjek bezczynność na łazikowanie po świecie. Na jedno wyszło. Lustereczko powiedz przecie kto jest najważniejszy na świecie?
Sklep P... No bardzo mi się ta czołówka podoba, muzyczka potem chodzi mi po głowie przez pół dnia ?❤
Bernade... Dzień Dobry Jestem z Kobry !!!
Chyba Mnie Znacie, bo Przecież Telewizor Macie !!! ????
Tomek K... Bóg zapłać bracie :). Dla mnie każdy dzień jest równy i wyjątkowy mimo, że noszę na barkach krzyż, to pozytywnie patrzę na życie.
teresa ... Co za rutyna!!!!!!!!
KaHa... Fantastyczna myśl! Ostatnie 2-3 dni byłam w zawieszeniu :-( po tych słowach za które Ojcze dziękuje! Zaczynam działać napełniona Duchem Świętym ??
Maria I... Nasz kochany Adasiu! Widać że znudziło ci się już dokumentnie nasze krajowe towarzystwo i znowu goni cię gdzieś w świat. Kiedy już będziesz "hulać" po antypodach nie zapominaj o tych, którzy z różnych powodów nie mogą się ruszyć z Polski i pomódl się czasami za nas
Eva N... A ja nie wiem co zrobić żeby pędzić.. Razem ze śmiercią mojej mamy trzy lata temu i moje serce umarło
aloe ve... ✞❤️?„W górę serca. Wznosimy je do Pana" (Modlitwa eucharystyczna)
„Dopóki zwycięstwo jednych w klęsce drugich, dopóty żadna klęska nie jest ostatnia." (śp. Jan Paweł II)
Cieszę się, Ojcze Adasiu, że teraz jesteś od dłuższego już czasu ciągle w Polsce. Odkąd wybuchła pandemia, to mam wrażenie, że ten nasz, Langustowiczów, kontakt z Tobą (i przy okazji także z Twoimi Braćmi z zakonu) stał się taki w sumie bliższy, serdeczniejszy, są te wszystkie transmisje na żywo, itd...Przynajmniej ja to tak odczuwam, nie wiem, że teraz stałeś się nam jeszcze bliższy, wcześniej mi tego jednak trochę brakowało. Na tym właśnie chyba polega w ogóle życie - na dostrzeganiu w pozornie zwykłej, szarej, nieciekawej i powtarzalnej codzienności niezwykłości, szansy na robienie rzeczy małych z możliwie jak największej miłości, a przez to właśnie wielkich i niezwykłych, z Panem Bogiem nie może się nie udać. Miałeś, Ojcze, rację, kiedyś mówiłeś, że wybuch pandemii to w pewnym sensie wielkie błogosławieństwo, zobacz, ile wspaniałych, nowych rzeczy Ty i Twoi Bracia od tego czasu zrobiliście, ile się od tego czasu zmieniło rzeczy na plus, ile już wydarzyło się dobra tu na Languście, w Polsce, na świecie, choć oczywiście ta pandemia sama w sobie była i jest czymś bardzo złym, złowrogim, strasznym i niestety, ale już ma i będzie miała różne poważne bardzo konsekwencje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę Wam dobrego piątku z Panem Bogiem. Pamiętam o Was w swoich modlitwach.
Christi... My teraz z narzeczoną zaczęliśmy rozwozić zaproszenia na nasz tegoroczny ślub. Prosimy o modlitwę za nas w tym trudnym dla wszystkich czasie. Pozdrawiam z Bogiem, w górę!
Wiola D... ?
Mariusz... Takie wstawaki to ja rozumiem! :D
Ania M... Szczęść Boże, mam pytanie, które od dłuższego czasu mnie nurtuje. Ostatnio znalazłam informację w internecie, że gry zawierające elementy magii mogą stanowić poważne zagrożenie duchowe. Ja jako fanka gier i fantastyki lubię czasami pograć, chodzi mi tu konkretnie o grę League of Legends. Jest ona od 12 lat i mnóstwo ludzi gra w nią codziennie. Czy mimo to naprawdę może być niebezpieczna? W tej grze jest sklep gdzie można kupować przedmioty dla swojego bohatera, np. maga i pojawia się taki przedmiot jak "Czarci Kodeks". Ale czy to nie jest trochę tak jak ze strzelankami? Przecież wiadomo, że osoba zdrowa, grająca w takie gry nie weźmie broni i nie zacznie strzelać w prawdziwym życiu... To pytanie bardzo mnie nurtuje, czy granie w taką grę, którą lubię, naprawdę może być niebezpieczne :(? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j1pJ75pRPJY