Kuba Klawiter ciekawostki

Kuba Klawiter ciekawostki

Historia kanału Kuba Klawiter zaczyna się w dniu 2013-10-01 02:23:46.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 366 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 145234107 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 723000 użytkowników.

Klawiatur recenzuje klawiaturę: iPad Pro Magic Keyboard


Przy okazji sprawdzam również czy mój następny komputer nie musi być komputerem tylko iPadem Pro z magiczną klawiaturą. Sprzęty do testów użyczył Cortland dzięki! iPad Pro MacBook Air W temacie montażu Premiere Clip zostało zastąpione przez Premiere Rush, ale to się pewnie zorientowaliście :)

Najlepsze komentarze:

Bartek... co to za muzyczka w outro?
bo ciekawa jest
Bartek... 7:21 nie moge z tego
Games L... Recenzja klawiatury: ?
Cena klawiatury: ?
No Name... Fryzjer otwarty można się umówić ? bo na początku cię nie poznałem
Kuba?cz... Brakuje mu logo na klapce, aby był komputerem do Starbucksa
Pastuch... W końcu któryś z recenzentów poruszył największą wadę iPada - czyli brak oprogramowania! I tak jest LumaFushion, tak jest Affinity Photo / Designer. Jest też Adobe Lightroom czy Procreate. Wszystko pięknie. A teraz spróbuj nadpisać pracę dyplomową na iPadzie - nie ma pełnej wersji Worda a ta co jest to jest jakiś szit. Ale przecież jest Ulyssyes, Bear czy iAwriter. No świetnie - to wstaw w tych programach spis treści czy bibliografię. Użytkuję iPada już od 2 lat i powiem tak - faktycznie dość rzadko włączam komputer, bo w wielu miejscach iPad jest po prostu wygodniejszy, nie szumi, no i nie ma żadnych kabli, bateria trzyma strasznie długo. Ale mimo wszystko gdy potrzbeuje np wstawić spis treści, czy np zrobić własne animacje w powerpoincie to muszę go zrobić na komputerze. I zgadzam się z tym co mówił Pan Kuba. Są drogi obejścia. Chcesz dodać numery stron do PDFu? Na komputer masz apke pdf24 czy inne które to zrobią, na iPadzie musisz wpisać w neta "add page numbers pdf online" I któryś serwis pozwoli Ci to zrobić. Ale łatwiej szybciej i prościej jest na komputerze. Takich przykładów jest oczysicie więcej. Oczysicie Apple pencil I apki w stylu goodnotes5 to killery dla komputera, bo żaden komputer nie da Ci takiej jakości pisania jak iPad. Podsumowując: życie na zasadzie nie mam komputera mam iPada jest niemożliwe. Jednak gdy ktoś już ma komputer to 100% polecam kupić iPada bo to najlepszy tablet na rynku i wraz z komputerem to jest najlepsze duo urządzeń jakie kiedykolwiek miałem w swoich rękach.
Konrad ... Zakłady fryzjerskie już otwarte
Krystia... Kuba! Jeden z najlepszych Twoich filmów. ;)
Bazyl F... ijasiek już wkrótce w sklepie apple za 1500$
Artur S... Chciałem ją kupić, ale raczej się powstrzymam. Zbędna rzecz.
student... kaszel lumafusion do montowania w 4k kaszel
?ukasz ... To może być dobre dla kogoś, kto potrzebuje prostych i bezpiecznych rozwiązań do pracy w terenie ale prostej na tekście, w social media, trochę wchłaniania treści i podstawowy montaż. Niestety jak tylko zapragniesz czegoś więcej, to szybko zatęsknisz za piecem lub Maczkiem.

Szczerze jakbym miał za dużo pieniędzy, to na wyjazdy w teren kupiłbym sobie coś takiego. Wygodniej szybko coś sprawdzić w tym niż na laptopie, do tego to co wcześniej napisałem. Ale skoro nie mam za dużo pieniędzy, zostanę przy laptopie pogodzony z pewnymi kompromisami ale też posiadający narzędzie do pracy wszelako różnorodnej na każdym poziomie zaawansowania.
Zyciok ... Klawiatura za 1500 zł ja cie nie mogę za tyle to pc se mogę kupić
Kobyla ... Ja w sierpniu 2019 zakupiłem ipada Pro 11 i od tego czasu wszystko od montażu filmów poprzez tworzenia intra, grafik, obróbki zdjęć, pisania artykułów, wystawiania faktur, planowania wyjazdów i tras, zarządzanie wolnymi pokojami ( firma ) robie na ipadzie. Komputer teraz służy głównie do oglądania filmów czy bajek przez dzieci ze względu na większy ekran. Jedyne czego mi brakuje w Ipad to możliwość nadania transmisji online po podłączeniu do niego aparatu. Dodatkowo wbrew tego co mówi Kuba nie miałem nigdy wczesniej nic od apple i do teraz jest to mój jedyny sprzęt tego producenta.
mad... po cenach wyłączyłem film
mx-art... Hmmm mój nowy komputer... czyli można to z Win10 zamówić :D
thigran... Powinieneś usiąść na tej klawiaturze. Butt crash test jest najważniejszy przy tego typu rzeczach:D
Slawek ... 2020 i aplikacje nie są gotowe na ipada...chyba nie trzeba nic już dodawać.
Z enek... Najważniejsze że nie było z Windows ?
J M... 27 osób niema co z hajsem robić.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G5FSNLeN0QU