Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

OnetRANO 22.05.2020


Zapraszamy na piątkowe wydanie #OnetRANO! Za sterami Jarosław Kuźniar, a jego gośćmi są: Rafał Trzaskowski prezydent Warszawy, kandydat na prezydenta RP dr Anna Materska Sosnowska politolożka z Uniwersytetu Warszawskiego Tomek Lipiński muzyk, współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys i Tilt Piotr Stelmach dziennikarz muzyczny i były prezenter Trójki Marek Kamiński podróżnik ekstremalny, zdobywca obu biegunów Ziemi A w #OnetRanoWIEM Iwona Kutyna porozmawia z: dr Janina Petelczyc Szkoła Główna Handlowa SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Slawomi... Panie Rafale, może debata z obecnym paraPrezydentem w j. angielskim ????
Alex Al... Trójka ??
Damian ... Trzaskowski to stara płyta jako PO, ale w nowym opakowaniu. Mówi jaki ma być prezydent, jak Polska. Zero konkretów! Krytykowaniem obecnego prezydenta nie wygra się wyboru, trzeba Polakom coś zaproponować. Dać konkretne rozwiązania. Dlatego PO przegrywała ostanie 5 wyborów i dlatego Trzaskowski wypada kiepsko w sondażach w drugiej turze. Wybory nie wygrywa się głosami wyborców jednej partii. Tylko kandydat niezależny jak Szymon Hołownia realnie w drugiej turze pokona Dudę.
Marek Z... Do przodu panie Rafale.
Wanda H... Najciekaawsza i głęboko przemyślana wypowiedź Tomka Lipińskiego za którą bardzo dziękuję
Kamilla... Panie Trzaskowski, może daj nauczycielom narzędzia pracy? Komputery, internet. Albo nasze prywatne potraktuj jak leasing - a za to się płaci. Płaczecie nad dziećmi, a nikt nie pomyśli, że nasz pracodawca nie zapewnił nam, nauczycielom narzędzi pracy. A ustawowo powinien zanim zacznie wymagać.
Barbara... czy to prawda, że Pan Trzaskowski już zbiera podpisy chociaż formalnie nie ma do tego prawa?
Barbara... Panie Rafale - łatwo się mówi i powtarza to co mówi Pan Szymon - oj nieładnie nieładnie ...
MZUK O?... Rafał Mesjaszem Narodu!!!
Justyna... Pozdarwiem, słonecznego dnia ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eCVIDb1Vpdw