Stelmach: za każdym odejściem z Trójki stoi indywidualny dramat


Kiedy wychodzi się z miejsca pod tytułem "Myśliwiecka 3/5/7" i nagle okazuje się, że po raz ostatni odezwałeś się na antenie... to nie ma uczucia pod tytułem "kamień z serca". Jest ból, jest niedowierzanie. W każdym przypadku prawdopodobnie jest tak, że za tym pożegnaniem, za tymi wypowiedzeniami, za tymi odejściami, stoi indywidualny dramat. Nie ma innego słowa na to. To jest dramat, bo przestawia nam się kompletnie życie, bo następuje koniec czegoś, w co wierzyliśmy przez te wszystkie lata. To jest uczucie po prostu bólu ~ mówił w programie "Onet Rano." Piotr Stelmach, dziennikarz muzyczny i były prezenter Trójki. #Trójka #aferawTrójce #Kazik WŁĄCZ DŹWIĘK SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Borys D... Nie jestem gejem, ale kocham Pana Piotra.
Jakub B... Trójki słuchałem głównie dla audycji Piotra Stelmacha.
Joanna ... Kochany Piotr, serce pęka. My słuchacze jesteśmy z Wami.
Arte Tr... I to wszystko przez dyrekcje Trojki, ktorzy potraktowali tekst Kazika, jako obrazliwy i wystraszyli sie Kaczynskiego. A tymczasem Kazik dystansuje sie od tego, ma to gdzies, i do tego uwaza, ze tekst nie jest polityczny. A ucierpieli dziennikarze. I w ten sposob Trojka sie skonczyla, a byla jedyna wartosciowa stacja, no, poza wiadomosciami. Nie wiem, ale Pis bedzie rzadzil i rzadzil latami, taka prawda, dzieki 500+, wiec nawet, gdy wymienia kierownictwo Trojki, to czy to cos zmieni? Czy mozliwy jest powrot dziennikarzy?
buracze... Wszyscy krzyczą o cenzurze okazuje się że wszyscy którzy odeszli z radia ocenzurowali się sami no tak to widzę niestety. piosenka wróciła do notowania zrobił się tylko niepotrzebny szum teraz wszyscy płaczą strasznie że się po zwalniali ?
Mateusz... Stelmi, jesteśmy z wam! ❤
nosacz ... Wojciech Man kto wychował się na jego głosie
iwona 0... ...uczucie bólu,które niestety nie minie szybko...jeśli w ogóle ... cisza w domu,bo nie ma już dla Kogo włączyć radia .... Trójki ,która towarzyszyło większości z nas w każdej chwili życia od wielu lat ... ja nie mogę się pozbierać ...Panie Piotrze ... niech Pan nie poddaje się ...
Lekki D... Nad czym ty tak lamentujesz?
Obsidia... ?Dziękuję Panu za wszystko,całe dzieciństwo,szkoła średnia,studia,młodość,dorosłość z Trójką, studia i zakuwanie z Pana audycjami,dziękuję za Placebo,za wszystkie muzyczne noce nieprzespane.Nigdy nie wybaczę obecnej władzy rozwalenia Trójki,choć mają gorsze rzeczy na sumieniu.Mam nadzieję,że do usłyszenia!
Wiola K... Wydaje mi się, że głupota tego zarządu jest bezdenna....Wydaje mi się, że czas stworzyć nowe, fajne radio dla ludzi myślących...gdzie będzie można i posłuchać dobrych, rzetelnych informacji, i dobrej muzyki...bardzo bym tego chciała
aligath... Jeden jedzie samochodem -szum, drugiemu ledwo komputer dyszy i wentylator siada - szum. Az uszy bolą.
Anna Sz... Panie Piotrze z tęsknota czekam na kolejne spotkanie!!!
Dorota ... Panie Piotrze, dziękuję za to co Pan powiedział.Wiem, jestem pewna,że tak to się potoczy!..Pozdrawiam:)
Reginal... Szumowski - jaka Kultura dostał prawdę w twarz- a w pysk chce bić- no bravo bravo- Nitras mówi a prawda jest taka - że " Prawda boli"- he he he- pysk to ma ten agresor co chce bić - " lisy zawsze są fsłszywe"- Panie Nitras- Mistrzostwo Świata!- Szacunek!
Sylwia ... ? ? ?
Maks Sp... Jak dla mnie prywatnie... najlepszy dziennikarz radiowy w tym kraju. Dla mnie jest jak Ojciec który mnie gdzieś tam kształtował...
Szymon ... Nie jesteście sami, słuchacze są z Wami.
kamosha... Karakany wszystko czego tylko dotkną to niszczą
Anna Ka... Panie Piotrze...<3. Ja i, czego jestem pewna, wielu słuchaczy, których Trójka wychowała, płaczemy z Panem. Nie pogodzę się z tym, że nie usłyszę Pana w sobotę o 17. Nie dzierżę obecnej władzy, a za to, co zrobili z moim radiem, wysyłam w ich stronę bardzo nieprzyjemne słowa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mTcs8LNZ9cM


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.