Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

DLACZEGO TRZASKOWSKI NIE RADZI SOBIE Z KRYZYSEM W WARSZAWIE?


DLACZEGO TRZASKOWSKI NIE RADZI SOBIE Z KRYZYSEM W WARSZAWIE? Gośćmi Macieja Wolnego są Eliza Olczyk, "Wprost" i Łukasz Jankowski, radio WNET.

Najlepsze komentarze:

Wies?aw... Rafał szambonurek naczelny Warszawy płatny zdrajco pachołku obcych rządów lewacko brukselska hołoto pożyteczny idioto poruszasz się w oparach absurdu w wyborach prezydenckich głosujemy na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę Polacy pokażą tobie środkowy palec więc splywaj do szamba tam gdzie jest twoje miejsce
Zdzisla... Dlatego sobie nie radzi bo nie ma pojęcia o rządzeniu on jest tylko pacynką w Warszawie a głównym bosem Warszawy jest Kropiwnicki który rządzi Warszawą.
AL... sami warszawscy biznesmeni powinni się uaktywnić ( są przecież zrzeszeni w różnych organizacjach biznesowych ) i z pomocą mediów zapukać do kompetentnych urzędów i zapytać o przyczyny opóźnienia tych procedur związanych z tarczą antykryzysową , Sam Trzaskowski , skoro zdecydował się na kampanię wyborczą to powinien wyznaczyć swojego zastępcę do pełnienia obowiązków włodarza miasta i medialnie wysłać sygnał do lokalnej społeczności . Niestety u nas rozliczanie wybrańców i urzędników z ich obietnic i obowiązków nie jest przyjętą i powszechną normą . Za to wyszukiwanie winnych i narzekanie dowodzi braku znajomości obowiązującego prawa i przepisów
Jerzy M... I on chce byc prezydentem
Henryk ... To co ma powiedziec Londyn?
Sylwest... To jest bufon , tępy zadufany w sobie , próżniak i hochsztapler lalus nieudacznik miękki ciul ....
El?biet... Trzaskowski został wylansowany przez
Pio przez kogoś wpływowego żaden z niego
Prezydent
Warszawy a tym bardziej
Polski tylko
Wstyd i
Hańba
Tadeusz... nie, w Warszawie jest więcej urzędników na jednego przedsiębiorcę niż w innych dużych miastach, a mimo to, w miastach opanowanych przez PO lub antypis jest zdecydowanie najgorzej (poza wąską sitwą swoich ustawionych i obłowionych na wszystkim dookoła)
Krzyszt... On zawisł w rzeczuwistosci geremka po francusku a tak naptawde nienadaje się na prezydenta tylko na pacynke
Piotr H... Jak moze sobie poradzic z czymkolwiek taki SCIEK Trzaskowski wynozajacy sie na powierzchnie jak GOWNO Z SZAMBA POKO PZPR !!!
Takiego IGNORANTA EGOISTE IMBECYLA nie widzialem zbyt dozo w moim 60 letnim zyciu !!!!!
PO - takich ludziach jak SCIEK Trzaskowski mozna sie jedynie spodziewac i to z cala pewnoscia RUINY w tym co robia i co wezma w swoje lewe rece
Czy to nikomu nie przypomina PRL - u i PZPR i Ich komunistow propagandy sukcesu nie istniejacej i ze wszyscy sa PO - dli PO - dly zachod i kapitalizm a tylko Oni swietoszki !! Tyle ze aniolki z piekla rodem !!!
A S... Czy to nie jest pytanie z góry założoną tezą.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KChiIyOQ6OY