BraKe ciekawostki

BraKe ciekawostki

Historia kanału BraKe zaczyna się w dniu 2010-07-02 16:03:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 310 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 353611984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 538000 użytkowników.

Kuba Wolski X Majo W każdą noc za Tobą tęsknię | BraKe Blend


BraKe na fb: BraKe na ig: #Kuba #Wolski #Majo #Lovesong #tęsknię #brake #blend #smutek tekst: Kuba Wolski W każdą noc za tobą tęsknie będziemy, czy nie będzie nas nigdy więcej ona nigdy nie wejdzie na twoje miejsce bałaś sie mała, to było niepotrzebne jeśli wrócisz, nigdy więcej tak nie będzie zrozumiałem ze to wszystko było błędem pomyliłem sie a teraz kurwa tęsknię znowu pije, znowu pale, no bo cierpię myszko chciałbym sie przytulić i tak zasnąć dobrze wiesz, ze nie chce robic tego z każdą poznaliśmy sie gdy wszedłem na miasto ty jedyna tam nie byłaś moją fanką ci nie widzisz teraz ze chce ciebie bardzo to o tobie będzie następna piosenka mała, dobrze wiem ze bardzo lubisz make p właśnie ty będziesz na zawsze najważniejsza W każdą noc za tobą tęsknie będziemy, czy nie będzie nas nigdy więcej ona nigdy nie wejdzie na twoje miejsce bałaś sie mała, to było niepotrzebne jeśli wrócisz, nigdy więcej tak nie będzie zrozumiałem ze to wszystko było błędem pomyliłem sie a teraz kurwa tęsknię każde spotkanie pamiętam dobrze w torebce głośnik i miałaś szołker nic nie mówiłaś i na mnie patrzyłaś cągle i zrozum, ze właśnie dlatego byłas lepsza od niej nie przypominaj nigdy wiecje że to przez niąmasz złamane serce po prostu teraz podaj rękę i pocałuj tak jak nigdy wcześniej będziemy, czy nie będzie nas nigdy więcej ona nigdy nie wejdzie na twoje miejsce bałaś się mała, to było niepotrzebne nigdy więcej tak nie będzie zrozumiałem ze to wszystko było błędem pomyliłem sie a teraz kurwa tęsknię znowu pije znowu pale no bo cierpię /2x w każda noc za tobą tęsknię Majo Musisz mi powiedzieć wprost bo inaczej zwariuje Zaczynam rozumieć czemu nazywam cię cudem Było jak zwykle nie liczyłem już na zmianę Ktoś ci mnie przedstawił, siema jestem smutny raper coś ciągnęło nas do siebie czy to przeznaczenie wyjebane mam na chemie ale czułem ją na ciele, wiesz Nie wiedziałem ze możesz mi dodać skrzydeł Nie wiedziałem że druga osoba da mi taką siłe Kocham twój głos w sumie kocham cię całą A z każdą następna chwilą upewniam się, że warto obym nigdy nie żałował tych słów, prosze cie mała daj mi te powody żebym nosił cię na barkach Nie wiem czy książę z bajki na pewno jestem szczery Mam swoje problemy może mogłabyś mnie zmienić, co? Chciałbym wiedzieć czy łaskawa będzie przyszłość Też czasem się boje ale razem możemy wszystko, podobno

Ostatnio komentowane:


Lubiłem z wszystkich twoich rapów rap o Sandy zmieniam zdanie wolę Jacky rap jest nie do opisania na chwilę zasnęłem i śniłem o młocie pnełmatycznym Zobacz »
sar z celownikiem ''dobra częsty widok'' ale kurwa python z celowikiem? Tego jeszcze nie grali Zobacz »
Jeśli te dziwne ryby, które można podnieść będziesz karmił kartonem to nie znikną i możesz je hodować. Po co? Nie wiem! Zobacz »
Ta pandemia To jedno wielkie oszustwo i nigdy nie będzie na to lekarstwo bo nie ma lekarstwa na ludzką głupotę Zobacz »
Asystenci społeczni ... Pan Sabina ... tzw. "przedsiębiorcy", Jahira, Tanajno, Szczerba, Bury ... zgroza, serce boli !!! Zobacz »
On zawisł w rzeczuwistosci geremka po francusku a tak naptawde nienadaje się na prezydenta tylko na pacynke Zobacz »
jak to jaka ??? - chanuki w palacu , dreptanie naokolo rywlina w auschwitz i gross ministrem oswiaty !!! Zobacz »
NEUMANN; TO CHUJ DO LANIA POWINIEN SIEDZIECJUZ DAWNO ;;;ALE te NASZE ;PSEUDO ELITY TO KURWY SPRZEDAJNE Zobacz »
KTO NA TEGO IDIOTE BEDZIE GLOSOWAL ??? MOZE TUSK SOROS I BILDERBERG ale napewno KOZY Z AFGANISTANU on jest kompletny IDIOTA POLACY WIEDZA CO TO ZA TYP Zobacz »
ujawnia ze prokuratorzy i sedziowe to jedna klika a minister prezydent i inne pacholki moga im skoczyc - KONSTYPRUCJA Zobacz »
Listy PO nie będą zabójcze. Osobiście o to zadba specjalista od kopert śmierci oraz od grubych kopert marszałek wszechświata !!!!?? Zobacz »
Bo ten Pan nigdy nie miał kultury. I nigdy nic sobą nie reprezentował.Zawsze tylko ludzi obrażał i poniżał a Polskę i Polaków miał za nic. Zobacz »
Ciekawe, przecież oni mają swojego przygłupa tygrysa Kamyszaka, namaszczonego przez Kukiz'40 % ? Zobacz »
Jak dla mnie prywatnie... najlepszy dziennikarz radiowy w tym kraju. Dla mnie jest jak Ojciec który mnie gdzieś tam kształtował... Zobacz »
#legenda na wzgórzach jest rafa koralowa obok obserwatorium ,bo w 2020 w GTA v było tsunami Zobacz »
Zdrowie psychiczne jest o wiele wiecej warte od pieniedzy. Sama się o tym przekonałam...a potem jeździć po lekarzach i brać tabsy na uspokojenie...nie nie...nigdy wiecej. Już wolę jesc trawę sprzed bloku ;) Zobacz »
Merez musisz coś sprawdzić. Gram sobie w terrarie 1,4 jak nigdy nic i łowie sobie ryby i nagle wyskakuje duke fishron przed hardmodem i ja w szoku, 54 k hp. Po 4 zgonach wiedziałem już że rano się pojawia Zobacz »
Witam Wspaniałą Kuchareczkę Magdalenkę i mocno przytulam:)
Dziękuję za kolejny przepis i jego super prezentację:)
Nieustannie zdrówka życzę , a także wspaniałego weekendu:)
Zobacz »
W skrócie MF po prostu jest bi lubi mężczyzn i kobiety wykorzystuje je do zdobywania informacji od kobiet i od mężczyzn Zobacz »
Będzie taki film jak kiedyś z najlepszym teamem, tylko na drugi sezon ?

Bo tamten team dla mi sporo wygranych, natomiast w tym sezonie nie zbyt się spisuje :)
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7tUM60Ml-Sg