MANEATER 01 SYMULATOR REKINA jak GTA! | Vertez


CHCESZ WIĘCEJ ODCINKÓW Z MANEATER? ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! ❤️ Tu kupisz grę: (kod twórcy: XVERTEZX) Discord dla Widzów: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Wbijaj na Instagram!: YouTubowe wpisy: Zostaw like na Facebooku: Obczaj Twittera (Nie przegapisz, żadnego odcinka!) Koszulki Vertezowe i nie tylko: Grupa dla widzów: Mój drugi kanał z Minecraftem: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ #saintsrow #Vertez ► Oglądasz: MANEATER #01 SYMULATOR REKINA jak GTA!

Ostatnio komentowane:


Co wy na to aby nolif zagrał chowanego z widziami ale na jakiejś strasznej mapce?
Chcem to obejrzeć =?
Nieee to będzie słabe =pomin
Jak będzie dużo łapek to możliwe że nolif to zobaczy
Zobacz »
Super vlog i nie mogę się doczekać jak go obejrzę supciooo???????????????????? Najlepsza fasion Laura ????????? Zobacz »
Bardzo bardzo dziękuję ❤️ ❤️ ❤️
Te informacje są bardzo pomocne by zrozumieć własne błędy ???
Zobacz »
10:46 What? WHAT THE FUCK??? Co to za porównanie Zobacz »
Więcej ministrów, czy mniej ministrów - bez znaczenia, efektem jest ZAWSZE więcej urzędów i urzędników. Zobacz »
Ce serait sympa d'amener un militaire dans l'émission, pour qu'il donne un avis du "terrain"! Zobacz »
Dawaj może następny odcinek na zniszczonym jachcie bo będzie daleko od środka mapy oraz miejscówka jest mała więc będzie zadyma. Zobacz »
K.K.B.: Czekam nz ciebie czerwona zarazo byś mnie zbawiła od czarnej śmierci, Ty się nas boisz, my wiemy o tym, Chcesz byśmy wszyscy legli tu pokotem... Pamientajmy o tym. Zobacz »
KOGO WY SZWECOWI DALIŚCIE SIDA KTO NASTĘPNY KRÓL JULIAN ? TO EZ WIN DLA SZWECA SID JUŻ POKAZAŁ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI A W SUMIE ICH BRAK Zobacz »
Cieszę się że nagrywasz tą serię Sarge. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Życzę powodzenia, bo niedługo będziesz miał pracowity okres: Cyberpunk 2077 i Assassin's Creed Valhalla Zobacz »
Ale się cieszę od razu się zainteresowałem tą grą. Jeszcze w twoim wykonaniu. No nic lepszego być nie może ? Zobacz »
Super obiad zrobił Milo : ) brakakuje tam tylko sorówki ja robię frytki w Frytkownicy jest łatwo je wyciągać .ja jeszcze sam nie moge w domu operować gazem w kuchence tylko prąd Zobacz »
Film wleciał z małym opóźnieniem ponieważ nie zaplanowałem odcinka, a myślałem, że to zrobiłem ? no więc życzę miłego oglądania Zobacz »
super szoko odcinek:) u mnie padało dziś i sie chmurzy a jeszcze w pole nie wjechałem zagadaj do brata bo u niko fajnie gadał nawet nie musi jak nie chce moze byc pod muzyczkie powodzenia dobrych zbiorów Zobacz »
Kiedy Piotrek skomentuje ciumkaj loczki ?? Czekam, bo naruciak się zaczyna dziwnieee zachowywać haha? Zobacz »
Zajebisty rmx pozdro #szkolna17 Zobacz »
zaraz po Dudzie premier Morawiecki na prezydent , historie znam niezle, nigdzie w żadnym kraju nie było tak ciężko pracującego dla swojego kraju przywódcy - nigdy i nigdzie Zobacz »
Ci którzy obrażają naszych rolników , to i tak kupowali , kupują i będą kupować w supermarketach , bo ich tylko stać na 20 groszy datku dla proszącej staruszki o wsparcie . Zobacz »
Gretkowska Janda i inni celebryci won z Polski tu się panoszycie i z góry patrzycie na prostych ludzi powinniscie być wdzięczni bo dzięki nam zarabiacie kokosy jesteście żałośni Zobacz »
Bo maja ludzi poza Warszawą za cymbalow z pewnymi wyjatkami.Co oni czytają i ogladaja.Siadz na rower. i do lasu panie wibracyjny do lasu .... Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GS6m2n5HW-U


Vertez ciekawostki

Vertez ciekawostki

Historia kanału Vertez zaczyna się w dniu 2011-06-03 15:37:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3135 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 370772499 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1170000 użytkowników.