Yes, Your Grace 05 Oddamy kolejną córkę?


*** Kupuj gry na G2A ! *** Hej :) Przybywa do nas Lady Lena, która ofiaruje swoją pomoc za naszą kolejną córkę. Takie czasy, że trzeba załatwiać interesy wydając córki za mąż więc zgadzamy się na tę ofertę. Asalia coraz bardziej rozrabia więc może ta opcja ją uspokoi. A Cedani ma kolejne nowe zwierzątko... Kup gre: Miniatura: Społeczność Facebook: Instagram: Twitter: Ask: Sklep Cupsell: Sklep Teetres:

Ostatnio komentowane:


Myślałam ze moje buty są drogie bo kosztowały 300 zł a torebka za 10000 ? Wtf XD skąd lidzie maja na to hajs haha Zobacz »
Jak zniszczysz skrzynię nie otwierając jej przy Piglinach to cię nie zaatakuje , serio chce pomóc więc lapkujcie żeby zobaczył :c Zobacz »
3:51 Orków! 6:49 I syreny! Zobacz »
PIS ogłupia ludzi głupich. Wyzyskują ciemnotę, która myśli, że pieniądze rosną na drzewie. Słyszeliście o zakonnicach, które fałszowały wybory głosując za ludzi niepełnosprawnych? Zobacz »
Z tym Niezadowoleniem od frakcji to może być spowodowane tym że jest to niekorzystny klimat dla orków. Zobacz »
Kiedy złożysz nam życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ? Jeśli mówisz że mamy grudzień Zobacz »
Pokazujesz tylko zabawę. Pokaz inną stronę życia na Krecie, jak się znęcają nad zwierzętami i jaka bieda tam jest. Zobacz »
No i kolejny odcinek z tej gierki. Nie mogłem się doczekać! Zabieram się do oglądania. Miłego dnia życzę wszystkim ? Zobacz »
@ZMASLO Co sądzisz o thinkapdzie e14-are (3500zł) Fajnie było by nagrać taką recenzje jeśli oczywiście będzie dostępny (bo przez lockdown niestety jego premiera się opóźniła) Zobacz »
Oglądam produkcję walaszka praktycznie od samego początku ale tego jakoś nie kojarzę, z drugiej to nawet dobrze bo strasznie nieśmieszne Zobacz »
Jak ja kocham dziesięciolecia Mrs Scarlett skąd ty masz takie fantastyczne pomysły pozdrawiam ❤️ Zobacz »
7:43 włączcie szybkość 0,25... WTEDY TO JEST NIENORMALNE (samo w sobie to jest nienormalne lol) Zobacz »
ej czy zauważyliście że większość filmów Remka trwa 7:47 Zobacz »
Banki żądają podania miejsca urodzenia bo nie wypłaca pieniędzy i zablokuje konto osobiste . O tym informuje tylko ustnie konsultantka i to ma nam wystarczyć. Zobacz »
Panie Prezydencie !! Na co pan czeka? jaka witek ,pon jest legalnym prezydentem ,dlaczego pan nic nie robi tylko gada ,NIERO ZUMIEM ,kogo sie pan boi? Zobacz »
dlaczego tak pózno jest to publikowane? dlaczego od razu nikt nie wystąpił przed wyborami i nie ogłosił tego żeby w końcu zniszczyć tą szajkę pisowską. Zobacz »
Chciała bym mieć szansę wrócić do kraju ale nie mam do czego ?, samotne matki nie mają tak różowo i musiałam emigrować . Pozdrawiam Zobacz »
Cześć ariowit jestem druga komentarzu ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie ariowit ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ Zobacz »
Weźcie zmieńcie tę kobietę, bo oglądać się tego nie da, musiałem to wyłączyć. Nie dosyć, że po polsku nie mówi, to jeszcze po chamsku z promptera leci. Zobacz »
hejo gaborełu czy mozesz mnie dodać na steam to muj kod 1027034247 nick polecam wwwlody owocowe prosze :[ Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JGQYwpjdX-o


MagdalenaMariaMonika ciekawostki

MagdalenaMariaMonika ciekawostki

Historia kanału MagdalenaMariaMonika zaczyna się w dniu 2006-12-10 17:38:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2536 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 418129724 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1040000 użytkowników.