800 IQ GRAFFITI TROLLING! CS:GO BEST ODDSHOTS 437


Sometimes graffiti in cs:go might be useful in very funny way! trollolo ⚡️ SEND YOUR CLIP/VIDEO HERE: (no demo/gotv) and see your nickname in next episode ! MY Instagram ‍: Graffiti in cs go is just a small addition to the game to make it more fun, but how to use them in funny way? You can troll everyone! Watch the video to see how to make 800 IQ graffiti trolling :) You can find here all the best CS:GO clips, stream highlights with amazing aces, smart plays, bhop movements, pro players and incredible #prolandarmy community :) Hope you'll enjoy! 800 IQ GRAFFITI TROLLING! CS:GO BEST ODDSHOTS #437 FACEBOOK GROUP, JOIN US: MY TWITCH: Facebook: Instagram: Steam profile: Group: STARRING (THANKS TO): ◄ terQ ◄ Mistakes WereMade ◄ DFNSIV ◄ TSJYCHO ◄ Kim ✪ Thanks to all of my viewers who sent me their videos ! ♫ Music used: OUTRO: AcesOnAces Ice in my lean AcestoAces: Disclaimer: If you have an issue with me posting this video please contact me on or any of my social media. Once I have received your message and determined you are the proper owner I will have it removed. By sending me your video, a link etc. You agree to use it in my future videos.

Ostatnio komentowane:


"Latający holender to ja! Obejrzyjcie mój tors gladiatora. To jest Lucy, to Merry a ta, ośmiornica jest siostrą potwora." Od razu cały tekst wyskakuje z głowy z Podróży Kleksa. Zobacz »
Uśmiałam się z Twoich scenek. Myślę, że obrzucanie wędlinami mogłaby być torturą dla vegan: a masz szynką, a masz! Zobacz »
Z Mirage niech robią byle co żeby jego nie zepsuli bo to już będzie dupa i niech dodadzą te stare mapy do Turka bo już nie ma co grać bo tylko te same mapy Zobacz »
2:47 narkodancing
A nie z bonsem amamamam było? ?
Zobacz »
Nareszcie UHC Randomizer Cyfer tyle grał na live w to a ni w ząb ni w kość odcinki się nie pojawiały Zobacz »
Przereklamowany historyk, popularny w Bolandii tylko dlatego, że "ktoś z Zachodu napisał o nas!!!" Zobacz »
co do szczepionek na grypę - w miasteczkach w północnych Włoszech, gdzie większość ludzi była szczepiona osoby te gorzej przechodziły koronawirusa... Zobacz »
345 like i dopiero zauważyłam że na ostatnich miniaturkach nie ma nej takiej typowej Generali .exe która była z nami od pierwszego odcinka Zobacz »
jak mam byc szczera, to nie wiedzialam nic oprocz o tym seedzie xD naprawde mnie to zaskoczylo, szacuneczek :) Zobacz »
TRZASKOWSKI TO SE MOZE ODWOLAC. DYZURNEGO POCHWOWEGO PIESKA ZEBY PRZRSTAL MU SZVZOTKOWAC KISZKE ODBYTOWA. Zobacz »
Tylko jak z tym walczyć bo ludzi zamaskowanych jest więcej .Ja jestem coraz częściej wyrzucana ze sklepu ponieważ nie noszę maseczki Przerażające Zobacz »
Większość tzw artystów , którzy się "liczą" w mediach menstrimu należy do tej bandy ...niestety ! Inaczej by się nie liczyli , bo by im nie pozwolili! Zobacz »
Jeden z najlepszych biskupów Kościoła Katolickiego jacy są jeszcze na świecie to właśnie biskup Lenga. Dziękuję Ci Boże za tego biskupa. Zobacz »
Marcin
Nie dokazuj
Róbcie tutaj intro i przekierujcie na własną stronę w przeciwnym razie będziecie wywaleni na zawsze
Zobacz »
Szumowski odchodzi.. , ale chyba na stołek B.Gatesa , zapewne w nowej placówce która tak szumnie ma być budowana w PL Zobacz »
Chwila chwila kapitan piję kawę z czego jest robiona kawa? Przecież jedyna roślina to ta którą znalazł wall-e Zobacz »
nie jest dobrze, żaden funky fluid nie jest dobry. Pilem hazy ipa ktora byla slona, pilem dark matter ktory byl esencja goryczy a te pastry soury smakuja jak skwasnialy zubr z sokiem Zobacz »
"komentarz dotyczący odcinka"
Fajny odcineczek jestem pod wrażeniem co ludzie w wieku naszych dziadków mogą robić w CS:GO aż się łezka w oku kręci :)
Zobacz »
5:20 ja go nawet bez dźwięku słyszę ?? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TQO3c2zkPYQ


Counter Strike Proland ciekawostki

Counter Strike Proland ciekawostki

Historia kanału Counter Strike Proland zaczyna się w dniu 2010-11-28 23:38:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 489 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 80781989 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 269000 użytkowników.