Lutel ciekawostki

Lutel ciekawostki

Historia kanału Lutel zaczyna się w dniu 2007-01-08 15:10:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 876 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 15851981 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 65600 użytkowników.

Które PAŃSTWO okaże się LEPSZE?! II WOJNA ŚWIATOWA w World of Tanks


▶ Dołącz do BITWY w World of Tanks: ▶ Skorzystaj z kodu TANKTASTIC, aby otrzymać Sowiecki czołg Premium T 127, 7 dni Premium oraz 500 złota. *Materiał powstał we współpracy z firmą Wargaming* Które PAŃSTWO okaże się LEPSZE?! II WOJNA ŚWIATOWA w World of Tanks to materiał, w którym zobaczymy bitwy czołgów należących do konkretnych nacji! Zobaczycie dzisiaj starcia Polski z Niemcami, czy Francji z USA. Kto okaże się najlepszym państwem w grze World of Tanks PL? Dowiecie się oglądając ten gameplay do samego końca! W tym filmie zobaczycie też coś nietypowego, czyli starcie samej artylerii! Dziękuję wszystkim osobom, które brały udział w tych bitwach. Mam nadzieję, że spodoba się Wam ten gameplay z gry World of Tanks PL. Jeśli chcielibyście więcej materiałów lub streamów z tej produkcji, dajcie znać w komentarzach! World of Tanks PL to symulacyjna gra MMO wyprodukowana i wydana w 2010 roku przez Wargaming. Rozgrywka w World of Tanks PL skupia się na bitwach pancernych pomiędzy graczami w interakcji player versus player z wykorzystaniem różnego typu wozów bojowych. Gracz ma do dyspozycji ponad 500 pojazdów: czołgów (lekkich, średnich, ciężkich), artylerii samobieżnej, pojazdów kołowych oraz niszczycieli czołgów z okresu od I wojny światowej aż po wczesną zimną wojnę. Gra World of Tanks PL oferuje możliwość stworzenia klanu, dołączenia do niego oraz rywalizacji pomiędzy innymi o zdobyte tereny na mapie świata. Polecam te cudeńka z mojego kanału: ▶ POWSTANIE WARSZAWSKIE nie potrzebowało ANI JEDNEGO naboju (Warsaw): ▶ Czy POLSKA HUSARIA była aż tak POTĘŻNA?! Polska podbija inne kraje w grze Kozacy 3: ▶ HISTORIA POLSKI, która zdobyła i uratowała CAŁY ŚWIAT! (Heroes 3): Oglądaj uważnie i nie zapomnij ocenić oraz skomentować mojego filmu. ▶ Jeszcze mnie nie subskrybujesz? Może warto to zmienić :) ▶ Wesprzyj mój kanał: Na kanale Lutel znajdziesz gry strategiczne, zarówno stare, jak i nowe. Czasami pojawiają się gry indie, które przykuły moją uwagę. #worldoftanks #polska #gry

Ostatnio komentowane:


Ten ognisty oddech ma złe tłumaczenie to jest karta mocy która powoduje że za każdą karte ataku zagraną w turze zadaj 6 obrażeń losowemu przeciwnikowi Zobacz »
23:07 Jedna gwiazdka many to 20 a nie dziesięć :) Zobacz »
Chcę z tobą końcu wtedy chcę obejrzeć bo mi się nie dziwię z obejrzeć stare odcinki twoje No bo jeszcze oglądam a Zobacz »
Można zbudować obok swojego domu zbiornik na deszczówkę i wodę zebraną w nim podlewać rośliny albo wykorzystywać jeszcze w inny sposób Zobacz »
Kto chce aby powrócił hadesiak na kanał gilathisa niech da łapeczke i napisze podobny komentażŁapkujcue ;)
|
|
|
Zobacz »
Dawaj serie, dwóch jupiterów tego samego dnia zaczyna serie z tej samej gry (ty i flother) ale ty lepszy TEAM VERTEZ Zobacz »
[p] co to za piosenka w tle? ps. byłaś moją idolką z czasów Banshee. Nie mówie, że teraz jesteś nie fajna czy coś bo dalej cie lubie, ale w dzieciństwie byłaś moją idolką, autorytetem<3 Zobacz »
3:30 było napisane, że 12 zasobów a wzięło 14 ;D Zobacz »
Przypominam – #KońZwalony :Kappa: Zobacz »
From NepaI ::All friends once visit to this imp. debate related to indiaNepal boundary . Present both country expert ....
https://youtu.be/QLXFS0cNXr8
Zobacz »
Lubiłem z wszystkich twoich rapów rap o Sandy zmieniam zdanie wolę Jacky rap jest nie do opisania na chwilę zasnęłem i śniłem o młocie pnełmatycznym Zobacz »
sar z celownikiem ''dobra częsty widok'' ale kurwa python z celowikiem? Tego jeszcze nie grali Zobacz »
Jeśli te dziwne ryby, które można podnieść będziesz karmił kartonem to nie znikną i możesz je hodować. Po co? Nie wiem! Zobacz »
Ta pandemia To jedno wielkie oszustwo i nigdy nie będzie na to lekarstwo bo nie ma lekarstwa na ludzką głupotę Zobacz »
Asystenci społeczni ... Pan Sabina ... tzw. "przedsiębiorcy", Jahira, Tanajno, Szczerba, Bury ... zgroza, serce boli !!! Zobacz »
On zawisł w rzeczuwistosci geremka po francusku a tak naptawde nienadaje się na prezydenta tylko na pacynke Zobacz »
jak to jaka ??? - chanuki w palacu , dreptanie naokolo rywlina w auschwitz i gross ministrem oswiaty !!! Zobacz »
NEUMANN; TO CHUJ DO LANIA POWINIEN SIEDZIECJUZ DAWNO ;;;ALE te NASZE ;PSEUDO ELITY TO KURWY SPRZEDAJNE Zobacz »
KTO NA TEGO IDIOTE BEDZIE GLOSOWAL ??? MOZE TUSK SOROS I BILDERBERG ale napewno KOZY Z AFGANISTANU on jest kompletny IDIOTA POLACY WIEDZA CO TO ZA TYP Zobacz »
ujawnia ze prokuratorzy i sedziowe to jedna klika a minister prezydent i inne pacholki moga im skoczyc - KONSTYPRUCJA Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QEW8Wa2jEyk