Maciaasty_ ciekawostki

Maciaasty_ ciekawostki

Historia kanału Maciaasty_ zaczyna się w dniu 2014-09-09 20:35:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 129 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2051320 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14300 użytkowników.

NAJTAŃSZY EKWIPUNEK ZŁOŻONY TYLKO ZE STATTRAKÓW DO CS:GO!


★★★ NAJTAŃSZY EKWIPUNEK ZŁOŻONY TYLKO ZE STATTRACKÓW DO CS:GO! ★★★ ►Czyli ile trzeba wydać, żeby obkupić się w skiny złożone tylko z stattraków w CS:GO :) ► Playlista ze WSZYSTKIMI Ekwipunkami u mnie na kanale: BIZNES MAIL WSPÓŁPRACA / BUSINESS MAIL (COOPERATION) ► ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ✭ Spodobał Ci się film? Zostaw coś po sobie, To motywuje! ツ ▽ INFO ▽ ★★★ Biznes, oferty, fanarty czy nawet zwykła wiadomość: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★★★TradeLink :) : ★★★ Gdzie możesz mnie spotkać? ★★★STEAM: ★★★Grupa Steam(gry z widzami itp.): ★★★Gmail: ★★★FACEBOOK: ★★★YouTube: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ♫ Song name: Catmosphere Candy Coloured Sky [Creative Commons] Music provided by Argofox: Catmosphere Candy Coloured Sky Release: License: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★GRAFIKA★ Miniaturki: Ja Modele Postaci na miniaturkach: Baner: Avatar ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Ostatnio komentowane:


Ten ognisty oddech ma złe tłumaczenie to jest karta mocy która powoduje że za każdą karte ataku zagraną w turze zadaj 6 obrażeń losowemu przeciwnikowi Zobacz »
23:07 Jedna gwiazdka many to 20 a nie dziesięć :) Zobacz »
Chcę z tobą końcu wtedy chcę obejrzeć bo mi się nie dziwię z obejrzeć stare odcinki twoje No bo jeszcze oglądam a Zobacz »
Można zbudować obok swojego domu zbiornik na deszczówkę i wodę zebraną w nim podlewać rośliny albo wykorzystywać jeszcze w inny sposób Zobacz »
Kto chce aby powrócił hadesiak na kanał gilathisa niech da łapeczke i napisze podobny komentażŁapkujcue ;)
|
|
|
Zobacz »
Dawaj serie, dwóch jupiterów tego samego dnia zaczyna serie z tej samej gry (ty i flother) ale ty lepszy TEAM VERTEZ Zobacz »
[p] co to za piosenka w tle? ps. byłaś moją idolką z czasów Banshee. Nie mówie, że teraz jesteś nie fajna czy coś bo dalej cie lubie, ale w dzieciństwie byłaś moją idolką, autorytetem<3 Zobacz »
3:30 było napisane, że 12 zasobów a wzięło 14 ;D Zobacz »
Przypominam – #KońZwalony :Kappa: Zobacz »
From NepaI ::All friends once visit to this imp. debate related to indiaNepal boundary . Present both country expert ....
https://youtu.be/QLXFS0cNXr8
Zobacz »
Lubiłem z wszystkich twoich rapów rap o Sandy zmieniam zdanie wolę Jacky rap jest nie do opisania na chwilę zasnęłem i śniłem o młocie pnełmatycznym Zobacz »
sar z celownikiem ''dobra częsty widok'' ale kurwa python z celowikiem? Tego jeszcze nie grali Zobacz »
Jeśli te dziwne ryby, które można podnieść będziesz karmił kartonem to nie znikną i możesz je hodować. Po co? Nie wiem! Zobacz »
Ta pandemia To jedno wielkie oszustwo i nigdy nie będzie na to lekarstwo bo nie ma lekarstwa na ludzką głupotę Zobacz »
Asystenci społeczni ... Pan Sabina ... tzw. "przedsiębiorcy", Jahira, Tanajno, Szczerba, Bury ... zgroza, serce boli !!! Zobacz »
On zawisł w rzeczuwistosci geremka po francusku a tak naptawde nienadaje się na prezydenta tylko na pacynke Zobacz »
jak to jaka ??? - chanuki w palacu , dreptanie naokolo rywlina w auschwitz i gross ministrem oswiaty !!! Zobacz »
NEUMANN; TO CHUJ DO LANIA POWINIEN SIEDZIECJUZ DAWNO ;;;ALE te NASZE ;PSEUDO ELITY TO KURWY SPRZEDAJNE Zobacz »
KTO NA TEGO IDIOTE BEDZIE GLOSOWAL ??? MOZE TUSK SOROS I BILDERBERG ale napewno KOZY Z AFGANISTANU on jest kompletny IDIOTA POLACY WIEDZA CO TO ZA TYP Zobacz »
ujawnia ze prokuratorzy i sedziowe to jedna klika a minister prezydent i inne pacholki moga im skoczyc - KONSTYPRUCJA Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=l714q46d2zM