Skąd Pomysł na Biznes? Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MzMMZIRksx8Najlepsze komentarze:

Blurys... Jak zawsze świetny film Panie Jacku
M1X 1... w końcu nowy filmik
Rafal S... Dziękuję bardzo ?
Adam Pi... Oby tak dalej :P
Adam Pi... Oby tak dalej :P
IljA Il... Бля согласен с ним. Красавчик. Dzięki.
Wika Zz... Jak nazywają się te targi?
loltoph... Tak jak pan Jacek mówi, inspiracji należy szukać na każdym szczeblu życia, bez względu na wiek czy ukończone studia - należy szukać aż znajdziemy. Powinniśmy być głodni sukcesu, a wtedy bedziemy mieli siły i chęci, żeby wstać rano i zacząć szukać pomysłu na biznes, oczywiście jeśli go jeszcze nie mamy. A tak na dobrą sprawę, inspiracje są wszędzie, ludzie najlepsze biznesy robią na najprostszych rzeczach, wystarczy chcieć.
Rafa? R... Pomysłów jest dużo. Dlatego trzeba po prostu badać rynek, przed wpakowaniem się w jakiś produkt.

Najlepszą metodą badania rynku jest przedsprzedaż.
Julian... Wiele pomysłów można zaczerpnąć z zachodu, mam na myśli USA. Zwykle to jest tam, pojawia się i u nas za jakiś czas. Wiele startupów w Polsce powstało jako kopie amerykańskich wersji. Z lepszym lub gorszym skutkiem, ale może nie warto wymyślać koła na nowo.
Kamil W... Panie Jacku, jakiego rodzaju to są targi by móc je znaleźć?
Tomek... czy lepiej sprowadzać produkty z zagranicy czy próbować szukać czegoś w Polsce?
GRABson... Dobra, mam pomysł na pewien produkt, ale nie jestem w stanie sam go zrealizować, bo po prostu nie znam się na czymś takim i nie mógłbym stworzyć prototypu. Do kogo się odezwać w takich sprawach?
matestr... Kiedy nie mamy pomysłu ani środków na to by założyć międzynarodową korporację, warto rozejrzeć się w okół i zobaczyć czego potrzebują ludzie w naszym otoczeniu. Zaczynać od małych kroczków, a dojść do wielkiej organizacji.
Joachim... Jacku, gdzie są takie targi? Mógłbyś dać jakieś informację na ten temat, albo przed targami wrzucić taka informację, byłoby super !
Mateusz... Bardzo mądry film Panie Jacku, dziękuje. Ostatnio obejrzałem sporo Pańskich filmów i mój światopogląd zaczął się zmieniać, na dobre rzecz jasna, dziękuje :)
eMnePL... Siedzenie na tyłku, przed laptopem i ciągle narzekanie że nic mi nie wychodzi, ja się do tego nie nadaje itd. NIC NIE DA. Zainspirować się można wszędzie, ale twój pomysł ma być z jakoŚCIĄ, nie jakoś. Inaczej nic Ci nie wyjdzie. NA CO CZEKASZ? MAMY XXI wiek. SKOŃCZ marnować swój czas.
AntoniV... Ludzi niestety często nie stać na rozwiązywanie ich problemów.
LoveSen... Faktycznie tak jest, myślałem co by tu wymyślić czego w polsce nie ma lecz nie pomyślałem o tym co skopiować z innego kraju. Trzeba mieć otwarty umysł, a nie ograniczać się tylko do Polski.
Rafa? R... Na początek dobrym pomysłem na biznes dla początkujących może być
franczyza. Nawet jeśli nie będzie to super zyskowne, można się dużo
nauczyć z podstaw prowadzenia firmy - podatki, prawo itd.
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.