Sposoby na Więcej Energii Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SbpMpGh7LAANajlepsze komentarze:

Blurys... Bardzo przydatny film napewno zastosuje te sposoby
Tade us... śniadanie nie jest najważniejszym posiłkiem dnia, węglowodany z rana to głupota = tyle w temacie, cenie sobie inne rady ale w tej kwestii w życiu...
DJ HISZ... magnez z kakao jest w 100% nie przysfajalny. ....
Adam Ka... Właśnie energia wszystko co nas otacza jest energią nawet twoje zabawki w garażu tylko czy pozytywne myślenie, uśmiech, życzliwości do ludzi i dzielenie się z innymi tym co masz wystarczy by przyciągnąć to czego sam potrzebujesz ?
Vadersk... Witamina d ze slonca mozna uzyskac w godz 10-14
Magdale... Dzieci, mniej więcej do 14 r.ż., wykazują dużą odporność na zmęczenie z powodu stosunkowo dużego serca ;)
Mr Szat... Sport aerobowy to jest ważne ale nie mowię tu o konkretnej siłowni masie itd. bardzo ważny są cwiczenia aerobowe odpowiedni rytm serca oblicza sie go 180 minus wiek. Proste i pamietajcie ze nic nie muszę ja jak idę pobiegać to "CHCĘ" nie liczę kilometrów nie liczę czasu biegnę jak Forest Gump jak mam dość to idę jak mam ochotę to przyśpieszam nic nie MUSZĘ bieganie to ma być relaks i przyjemność.
?ukasz ... Ja co dziennie wstaje do szkoły pije kawę wracam o 14.30 autobusem dopiero jem pierwszy posiłek
AliansM... "Wartałoby" - :))
B.O.S.S... A co z podświadomym programowaniem?
loltoph... Bardzo dobrze Jacku, że mówisz nam niby o takich oczywistych rzeczach jak energia, ale wielu z nas tak na dobrą sprawę nie wie co zrobić, żeby mieć wiecej energi. A w filmie zaprezentowałeś bardzo dobre metody- chociażby ta, żeby zacząć się poprostu ruszać. Zdecydowanie trzeba wychodzić na świeże powietrze zawsze gdy świeci słońce, a nie faszerować się witaminą D w tabletkach. Nie dość, że za darmo to i przyjemnie:)
AntoniV... Ja lubię zimny prysznic i wodę z cytryną.
Tomek G... Dobra rozkminka o tych dzieciakach... nigdy w ten sposób nie myślałem o energii. Ale coś wy tym chyba jest. Jak myślę o sobie to jak się pruszam w ciągu dnia to mam rzeczywiście więcej energii do samego wieczora.
Rafa? R... Kilka sposobów na energię i dobre samopoczucie - czyli siłę do działania:

1. Sport z rana
2. Dużo wody
3. Jeść dobrze ale nie za dużo
4. Dużo uśmiechu
5. Słońce lub suplementacja D3
Julian... Wystarczy, jak u nas jeden dzień jest słoneczny to od razu lepiej się rano wstaje ;) słońce wybudza człowieka i wszystkie sprawy wydają się łatwiejsze.
Moto Pa... Dobra robota
Szady... Chyba tą wibracje zastosowałeś o której mówiłes w któryms z odcinków :)
Szady... Inny masz głos zupełnie na tym nagraniu, czyżby mikrofon inny? :)
matestr... Oj ciężko jest wstać wcześnie rano ale jeżeli już się zmusimy to później funkcjonujemy lepiej przez cały dzień i mamy na to działanie więcej czasu. Już niedługo po wstaniu jesteśmy zadowoleni, że wstaliśmy. Myślę, że tak samo jest z rozpoczęciem własnej firmy. Wydaje nam się, że łatwiej i wygodniej jest po prostu nie otwierać działalności ale kiedy już to zrobimy zastanawiamy się dlaczego wcześniej tego nie zrobiliśmy.
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.