Sposób na Lenia Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=U44ldphx9SoNajlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Kamil L... Gdy mnie łapie leń to zawsze sobie myślę po co to robię i do jakiego celu dążę. Motywuje mnie wizja przyszłego sukcesu. Im bardziej się napocisz tym odczujesz większą satysfakcję z odniesionego zwycięstwa. Każdy nawet najmniejszy krok przybliża nas do celu. Tego się trzymajmy :)
Blurys... Dobra metoda, skorzystam ;)
M1X 1... piekny widok
Wojciec... Jak pierwszy raz Cię zobaczyłem, miałem złe zdanie o Tobie, facet któremu się udało mówi jakie to proste ble ble ble... Natomiast z biegiem czasu, kiedy zacząłem Cie śledzić zmieniłem swoje zdanie. Dziękuję w imieniu swoim i innych za to co robisz. Pozdrawiam.
Martin ... Twoja metoda to nic innego jak zastosowane w praktyce prawo Parkinsona: "Czas marnowany jest w ilościach proporcjonalnych do całego czasu, jakim w ogóle dysponujemy". Nasza praca wypełnia cały potrzebny na nią czas a nie tyle ile rzeczywiscie nam jej potrzeba. Jesli mamy doz robienia prezentacje na za dwa tygodnie to zwykle odwlekamy to zadanie w czasie anizeli robimy w ciagu kilku dni.
michael... Życie jest krótkie, jeśli będziemy leniuchować przykładowe 2h dziennie, to żyjąc 60 lat, wychodzi na 5 lat zmarnowane na lenistwo. W ciągu tych 5 lat możemy naprawdę wiele, wykorzystując 2h dziennie na rzeczy, które musimy zrobić otrzymujemy tak naprawdę wiele.
Caynard... 4:17 komu też się GTA San Andreas przypomniało ? Chciałbym tam pojechać.
fanSukc... Dla mnie na lenia najlepszy jest każdy nawet drobny sukces. Jeżeli coś mi się uda zrobić motywuje mnie to do kolejnego działania a wtedy leń odchodzi. Niestety leń to takie zwierze które lubi wracać i chyba dobrze się ze mną czuje bo cieżko mu się za mną rozstać. Ostatnio dobrym sposobem na lenia jest oglądanie Twoich filmów i małymi kroczkami wdrażanie tego o czy mówisz.
loltoph... Najlepiej rozpisywać sobie plan na następne dni z zadaniami, ale to wszystkimi! Nawet żeby pójść zrobić pranie. W ten więc sposób gdy wstaniemy rano, spojrzymy na listę, widzimy listę rzeczy, które musimy wykonać. Robiąc jedno po drugim, okazuje się, że nie mineło pół dnia a wszystko mamy zrobione. Nie dość, że czujemy się spełnieni, to mamy masę dobrej roboty za sobą. Oby tak dalej panie Jacku!
AntoniV... Ten cały maraton jest dla mnie chyba łatwiejszy do osiągnięcia niż milion w trzy lata.
Tomek G... Zgadzam się kompletnie. Nic nie działa tak motywująco jak deadline ;-) Chociaż staram się planować działania żeby zdążyć bez ciśnienia.
Rafa? R... Rzeczywiście miałem tak ostatnio przed wyjazdem do Hiszpanii. Wiedziałem że mnie trochę nie będzie i jakoś tak zmobilizowałem się żeby wszystko po zamykać. Metoda działa
Julian... Niektóre sprawy po prostu muszą spłonąć. Jak zajmujemy się tylko sprawami pilnymi to nie mamy czasu na ważne. A jak ktoś jest leniwy, to niech znajdzie jedną osobę, która jest bardziej efektywna od siebie. Taka osoba będzie narzucać szybsze tempo i nie będziemy się tak leniwić.
Szady... Dużo się tych rzeczy uzbierało
Jakub ?... Jedno z miejsc, które jest na liście obowiązkowych odwiedzin :)
Artur ?... Po tym filmiku mój leń dostał solidne lanie :)
Czekam na więcej.
Pozdrawiam...
matestr... Lepiej załatwiać mniejsze sprawy jak najszybciej bo później w przypadku wielu takich do załatwienia, one wszystkie rosną do rangi dużych spraw. Im więcej rzeczy załatwiamy tym bardziej rosną nasze "morale" i lepiej funkcjonujemy.
Mateusz... Zobaczymy czy z nauką się uda haha :D
Dzięki Ci Jacku, za kolejny wartościowy materiał.
Dziś już niestety nic nie dam rady zrobić, bo jest grubo po 1 w nocy, a jutro trzeba wstac, także dobranoc hehe :)
Micha? ... dobre jest też stawianie sobie celów na każdy dzień np piszę stronę internetową 1 dnia ustalam sobie że zrobię grafikę i wstępy projekt , 2 zrobię dokładny wygląd 3 podstrony itp
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.