DZIEWCZYNA ZNISZCZYŁA MI CAŁY DZIEŃ pojechałem na ryby | KRUSZWIL


(Film nie jest mojego autorstwa) Fragmenty filmów zawierają treści, które należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane na mocy prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Art. 54. Zasada wolności poglądów Dz.U.1997.78.483 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. #REUPLOAD

Ostatnio komentowane:


on ma w dupie ludzi wazne ze kariera idzie wszystkich w konia zrobil powinien juz dawno za to beknac oczywiscie z reszta tej bandy od osmiorniczek Zobacz »
on ma w dupie ludzi pracuje dla niemiec sprzedawczyk tak ze powinnien juz dawno byc rozliczonny z tego Zobacz »
tak samo byś rządził Naszą Polską Ojczyzną czyli prosto z Berlina !!! nigdy niech nie będzie już więcej prezydentem nawet Naszej Polskiej Stolicy Warszawy !!! Zobacz »
odmrożone to macie łby, nosicie te kagańce straszac tym samym ludzi i powodując, że te bydlaki robią to samo, umarło 1000 ludzi, czyli 1 na 35 000 ludzi hahaha a pewno tak na prawde to z 1 na 100 000 Zobacz »
Czy mogę używac żelu do mycia twarzy z kwasem salicylowym oraz toniku z kwasem glikolowym? Mam cerę mieszana ... sucha z niedoskonałościami, zauważyłam ze kwas glikolowy pomaga mojej skórze Zobacz »
O ile moje obliczenia nie są błędne tak samo jak Pana Włodka do powierzchnie jaka zapełni taka kwota to jest 11520 m(kwadratowych) , o wysokości ok 1 metra Zobacz »
Novox ma prawie taki sam zestaw tylko nie ma gąbki a tak to zestawem się nie różni zależy jaki wybierzesz mikrofon dobry ciekawy jak na 170zl jest git Zobacz »
a mój kot je karmę dla psa a pies dla kota bo mają miski obok siebie i smakuje im i nic się nie dzieje uwu no ale ok, nie wszystkie filmiki muszą być udane i nie wszyscy muszą się zgadzać prawda? prawda :) Zobacz »
Zapraszam na serwer survival
Wersja:1.15.2
Ip:memy.ench.pl
Zobacz »
Najgorsze połączenie. Ja lubię w czasie jedzenia czegoś puścić sobie filmik i to oglądać. Mnie to nie brzydzi ale ci bardziej wrażliwi ty tak rzygali Zobacz »
Jakby ktoś miał problemy to film zablokowany w UK z uwagi na muzę z gry...... Spece z google mózgi sobie powinni zablokować. Zobacz »
Mi się w ogóle nie respi ziemny opaliłem 2 inssensy i nic a mieszka na wsi wied nie wyde na miasto Zobacz »
Live udany tylko sprzęt już o weekendzie myślał . Już od dawna wiadomo , ze zaczynanie czegoś w piętek jest skazane na porażkę , Hitler zaczął wojnę w piątek i źle skończył . ?? Zobacz »
Taki malutki spojler.....po tym zakończeniu w misji z Guillamem znajdziesz go później w środku miasta zapijaczonego Zobacz »
Wcześniej pakowałeś przeciwników do śmieciary (Urogta) teraz czas ich wywieźć na wysypisko ;p Zobacz »
Propozycja na następny odcinek - jak działają sensory pulsu które są w zegarkach typu Smart watch Zobacz »
Wprowadziłeś ciulu złodziejki podatek belki a teraz masz czelność piexxolić tu głupoty. Wypxxxalaj patałachłu złodziejski !!! Zobacz »
Policja informuje, że ma stan epidemii. To niech idzie do lekarza, a nie plącze się po ulicach między ludźmi. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b9mRqCA6TDM