Testujemy NOWY SEZON APEXA!


Słodkie pieski: Kup moją ksiązkę: Instagram Fanpage: E mail: Wyprodukowane przez VIDMO #ApexLegends #sponsoredbyEA @Apex Legends

Ostatnio komentowane:


Wszyscy na yt za tydzien:
*I3 540 w 2020r!!!
*podkrecam i3 z 2010r do 4.8GHz!
*czy i3 540 przegoni e8400???
Ja: moze kurde któryś w koncu poda link do oryginalu?!
Zobacz »
Ukorzeniłam przez listki czyli najwolniejszą metodą ? do pełnej rośliny minął ponad rok, ale byłam z siebie dumna ☺ Zobacz »
plaga wiesz że jak na jednym savie otworzysz garment boxa i ci coś wypadnie to na innym savie masz ten ciuch Zobacz »
0:53 Trener Kmiecik jedzie jak szef Zobacz »
Siema chcesz wypromowac moj serwer w ruscie np zrobic stream serwer ten to solo only z ultra małą mapą ?‍♂️ czekam na odpowiedz - Panszu#7312 Zobacz »
Blood moon is rising =
Czerwony księżyc wschodzi

SCP-001(gdy nastał świt) 2.0 confirmed
Zobacz »
Zawsze miałem TT za katozjeba, i nadal tak uważam ale przynajmniej w kwestii mafii pedofilskiej w kościele mówi sensownie. Zobacz »
Pilecki miał krew Prusow których krzyżacy wymordowali. Stąd to zacięcie na Szkopów i komuchów Zobacz »
Mam poglądy centrowe i powiem jedno.Takie osoby jak Waldek muszą zostać jak najszybciej reprezentantami środowisk LGBT bo inaczej dojdzie do wojny domowej. Zobacz »
Niech odżywa. Ostatni raz (75+) byłem na wczasach w FWP za komuny. Może teraz? Ale 1000 zł dopłaty do wczasów nie dla uwielbianych przez rząd seniorów. Zobacz »
Andrzej Duda Prezydentem Polski w wyborach prezydenckich Polacy pokażą środkowy palec antypolskiej szczujni lewacko brukselskiej hołoty pożytecznym idiotom i spuszczą ich do szamba gdzie jest ich miejsce Zobacz »
Twój tata stary mechanik a nie wie,że tak się śrub nie dociaga, powinno się jedną siłą a nie szarpać i pod uszczelki troszkę silikonu Zobacz »
Pomysły na budowle
Zagroda dla komety i galaxy , pomysły na nowe smoki: pso-smoki kraina tęczowych smoków królowa tęczowa a ine smoki będę miały kolory tęczy
Zobacz »
Mój brat Mikołaj: Vito sra twarzą.

Xdddddd

Ja nie hejtuje tylko mówię jak było ludzie nie czepiajcie się
Zobacz »
Wójo ty jak setem dopierdolisz to nie ma mocnych :D Głośniki w moim golfie 4 są Ci wdzięczne :D <3 Zobacz »
Dziękuję druhu za napisanie gromady w opisie mam nadzieję że
za kilka lat tylko pana piosenki będą puszczać
Zobacz »
This is one of those instances where each artist's style is distinctive, but they still work so well together. Great song. Zobacz »
Mam też wrażenie, że gra usiłuje nam przemycić prawdziwe informacje dot. ekosystemu i naszemu wpływowi na niego. Ciekawe te informacje a zarazem bardzo smutne ponieważ widać jak bardzo szkodzimy naszej planecie. Zobacz »
Super mini gra ?... Spokojna stonowana śliczna urocza tak wiem mówiłeś to ale coś innego ślicznie dziękuje i czekam na kolejne cuda czy horrory :) Pozdrawiam Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aZz7COMXBDE