Koronawirus w Polsce. Czy szkoły są przygotowane na powrót dzieci?


Powrót do placówek szkolnych jest wyzwaniem dla dzieci i rodziców. Czy szkoły są przygotowane na powrót dzieci? O tym między innymi rozmawiała w #OnetRANO #WIEM Odeta Moro z Justyną Suchecką. Część samorządów wymaga od rodziców podpisania takiego oświadczenia, że oni zdają sobie sprawę z tego, jakie są ryzyka występowania koronawirusa i z tego, że szkoła będzie funkcjonowała w reżimie sanitarnym (...) Teoretycznie w praktyce jest różnie, jak widzimy szkoły miały obowiązek poinformować rodziców jak będzie organizowana edukacja i co czeka dzieci, kiedy przyjdą do szkoły. I to są takie różne rzeczy od tego, że w szatni będzie mógł przebywać na przykład jeden rodzic z jednym dzieckiem. #koronawirus SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

marco k... Nie przysługuje zasiłek jeśli dziecko skończyło 8 lat więc przestałem słuchać juz po pierwszym zdaniu. W klasach 2-3 dzieci już mają 8 lat... "Zgodnie z obowiązującymi przepisami dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje na dotychczasowych zasadach zarówno dla rodziców i opiekunów dzieci do lat 8 jak i dzieci i osób niepełnosprawnych.
BlueOys... A czy dzieci są przygotowane na powrót szkół?
Mr JARO... Z tego co słyszałem to nauczycieli nikt nie badał to z kont wiadomo że są zdrowi?
Aram Kh... To oszustwo nie ma koronavirusa chcom szczepic LJUDZI i czipowac
Koukiz... Większość szkół nie jest przygotowana na lekcje online a co dopiero na normalny powrót xD
MrOjgyn... Lęk przed wirusem który był zawsze a teraz mamy być szczepieni i trzeba nas zastraszyć !
Egofide... tyllko home schooling
George... Nauczanie zdalne wymaga odpowiedniego przygotowania, w Polsce jest to prowizorka.
radek b... jaki wirus jedna wielka ściema.zdejmijcie klapki z oczu
Malgorz... Ciemnota jebana
Piotr P... ogarnijcie się ludzie tego słuchają a wy walicie takie klikające tematy :( żenada i tyle w temacie . słuchacie w ogóle swoich wypowiedzi ? wiecie jaki maja wpływ na społeczeństwo ? giętki kręgosłup moralny tak samo jak PIS . jesteście tacy sami a chyba nawet gorsi
potrek ... A DLACZEGO TERAZ NAUCZYCIELE NIE STRAJKUJĄ
LEO PL... Wypierdalać kurewki pseudodziennikarskie
Euzebia... Odeta ma paskudny głos palacza i ziemistą twarz
Ania Ja... Czemu to jest takie głośne i głupie
Magiczn... Panie w biedronkach, kauflandach pracowały normalnie i nic im się nie stało. A jeśli chodzi o Francję to kto z tego kraju udzielił Wam informacji??? W Holandii też żyją normalnie - nikt nie nosi maseczek, nie ma kwarantanny 14- dniowej, a dzieci chodzą do szkoły, a to że miały przerwe w kwietniu to jest co roku z okazji Dnia Króla.
SHOTECZ... Szacunek, że dalej w tym uczestniczycie, dziekujemy za informacje to wiele dla nas znaczy, ile wysiłku wkładacie w to przy wirusie..

Zartowalem, wirusa nie ma, wirusem jest telewizja i rządzący. Polecam wam nawet nie sprawdzać mass mediów dla śmiechów, bo nawet to lasuje nam głowe, oni i tak nie odpuszczą bo zbyt dużo starszego pokolenia to łyka co niestety też przekłada się na ich dzieci, które wierza w to co głupi rodzice. Idzcie do parku, na sport, na jointa, ale omijajcie newsy szerokim łukiem. Pozdrawiam myślących samodzielnie!
aldona ... Zarażenie się tym wirusem, to dobrodziejstwo, bo taka osoba uodporni się na niego na całe życie. A szczepionki to tylko obniżają odporność i zakażeniom nie będzie końca. Nie wolno się dać zaszczepić żadną szczepionką, a głównie tą przeciw grypie, bo ona powoduje zachorowanie na coronawirusa w bardzo ostrym przebiegu.
Iwona I... 6 czerwca Warszawa protest przeciwko tej koronowirusowej ściemie.
Fabereq... Mam takie wrażenie że większość osób to oburzeni uczniowie i wszyscy piszą że NIE!
Ale się z nimi zgadzam <3 Bo rzeczywiście bez sensu otwierać szkoły jak zaraz koniec roku szkolnego.
(Normalnie uczniowie zraidowali ten film) XDDDDDDD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fh9I0bOBjls


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.