Hallack ciekawostki

Hallack ciekawostki

Historia kanału Hallack zaczyna się w dniu 2013-02-17 22:37:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4480 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110184751 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 171376 użytkowników.

Analiza rewolucyjnych zmian w 9.18 World of Tanks


Ten film brzmi jak reklama ale nic nie poradzę że optymizm mnie rozsadza. To może być najlepsza zmiana od początku gry.Analiza rewolucyjnych zmian World Tanks

Najlepsze komentarze:

Franek ...Takie zmiany to o kant dupy rozwalić; z uporem maniaka twierdzę że sposób dobierania graczy nie uwzględniający  rodzaju maszyn oraz klasyfikacji  osobistej gracza to czysta herezja i lobbowanie na rzecz maniaków klanowych ...Pomijam już fakt że autor pomysłu zmian w artylerii ( ogłuszanie) powinien się porządnie pierdolnąć 20 kilowym młotem w ten pusty łeb. Być może się wtedy przekona czy to go ogłuszy czy uszkodzi i jakie faktycznie jest zadanie artylerii ... Jak dla mnie to koniec WOT.
mateusz...ale kiedy to wejdzie ta aktulizacja
Mirek T...Rewolucyjny okazał się nowy MM. Najgorszy od lat...
Zrobili tak babola, że grać się odechciewa. Jednego dnia losuje Ci lepsze drużyny, innego nie ma co odpalać gry.
Losowania czeroni vs. żółci lub żółci vs. zieloni i niebiescy.
Jak losuje cie z czerwonymi, to będziesz tak miał cały dzień.

Najgorsza zmiana MM w historii WoT. Bitwy z wynikami 1-14/14-1 stały się tak częste, że szkoda gadać.
Jan Kow...Lajty to nie popierdółka ale bardzo ważny element rozwalający balans gry na niekorzyść ciężkich czołgów ciężkich TD-ków i ciężkich medów. Silne lajty (tier) w dużej ilości (często 4 i bywa więcej) dające mega spot + regularnie 3x artyleria ładująca szybciej od ciężkich tanków + jej ogłuszenie + dodatkowo nowy celownik to jest coś przez co można spokojnie dać się kurzyć w garażu O-I om, Ferdinandom i innym tego typu wynalazkom. Wyjeżdża taki T54 ltw na Pantherę albo ciężkie haevy i traktuje je jako free dmg oczywiście jednocześnie spotując dla masakrycznie ładującej arty. Zmienia sie taktyka bo ciężkie czołgi muszą się opędzać od zajebiście walących lajtów i kryć przed arty jednocześnie. Jak dla mnie rewolucja która zabiła balans klas i tierów. Przypomnę główne założenie - miało być mniej krzaczenia i nerf arty a jest odwrotnie więc strzał kulą w płot chyba ze rozumie się to tak - wszystko co ciężkie, wielkie i wolne zalicza szybko zgon i mniej krzaczy.
Jerzy P...Dzięki temu patchowi wróciłem do WOT po ponad roku przerwy. Zaczynałem od BETY i znów czuć tę odpowiedzialność i wpływ na wynik bitwy gdy losuje Cię na topie. I w końcu skończyła się ta cholerna era one shot'ów od arty.

W końcu da się w tej grze oddychać jadąc E-100.
tylko k...krotko mowiac gowniane zmiany
tylko k...bc 8 tier 4 pociski porazka
tylko k...to samo ru
tylko k...T 49 - 9 tier totalna porazka
Mateusz...a więc hallack jedyny plus tej aktualizacji to MM. reszta to zmiany złe lub straszne. ogłuszenie spowodowalo tylko tyle że grając na pierwszej linii (zawsze tak gram) ciągle kupa z nieba leci i całą bitwę ogłuszony jeżdżę. zniechęcają ludzi do gry
Arkadiu...Szafę zbuffowali. Teraz osiąga prędkość 62 km/h, o czym wargeming nie poinformował.
john do...wszystko jest gorzej - nie zgadzam się
Archan ...Drogi Hallacku, nie wspomniales o dosc waznej rzeczy takiej jak nowe celowanie dla arty.
Bejeski...Największy buff dla T95 , T110E3, Mausa od chwili wprowadzenia do WOTa. Co teraz poczną takie 7 jak np Pantera czy IS w konfrontacji z T95 jeśli spot arcie nie będzie dawał dmg, na objerzdzanie są za wolni a nawet goldem nic nie wskurają. WG powinno ponownie zbalansować niektóre czołgi i przy okazji naprawić chińskie czołgi aby każdy otrzymany strzał w takim np WZ111 1-4 nie kończył się rozwalonym magazynem amunicyjnym.
Super G...nareszcie jak będę grał kv1 to mnie grille lub su122a nie rozwali 640hp za hita
Allen G...Jakie one będą nudne ?! Przecież w większości przypadków kosowania będą 2+- ! Ja bardzo chętnie w końcu zobaczę bitwę 1 poziomową, jest to najlepsza okazja do porównania i sprawdzenia umiejętności. Nie fair jest ciągłe zestawianie niższych tierów z wyższymi, o ile lekki czołg jeszce jakoś ucieknie, tak med, TD, iHT z wyższymi tierami mają małe szanse. Zrównanie tierów w MM lepiej pokazuje umiejętności bo szanse są podobne.
lan ram...no nie wiem heavy czolg ma wyzerke, gram lekkimi i hmn a co do arty moze wkoncu nie bede lamaga i 01 wejde na 04 w przeliczniku moze nie bede pomidorem
milaret...Mój fun z gry to granie tylko lightami. Przede wszystkim M41 na którym mam 55% zwycięstw a na T71 już tylko 49%.
Cóż nie będę płakał nad Bulldogiem i jęczał. Powiem krótko no fun no run. Sayonara WOT . :)
Duch Zi...Ja ignorowałem te newsy, bo myślałem że to prima aprilis.
Piotr O...Ciekawe co bedzie z czolgami ktore losuje max na swoj poziom....taka valentynka II...3x tier 4,5x tier 3,7x tier 2 :D hehe
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA