Ginekolog zrobił TEST na KORONAWIRUSA na WIZJI! Pojawiła się KREW


✔ ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: ✔ Cały artykuł na stronie: Gościem Kamili Biedrzyckiej w Super Raporcie był lekarz Maciej Jędrzejko ✔ Polub nas na Facebooku: ✔ Instagram Super Express: ✔ Twitter Super Express: ✔ Kanał Andrzeja Kostyry: ✔ Kanał Ewy Wąsikowskiej Tomczyńskiej:

Najlepsze komentarze:

SteffiB... Na weselu coronavirus" tańczy/ bawi się razem z weselnikami i już nie zaraża " , na ten czas wyprowadza się do domu starców i tam szaleje albo też wyprowadza się do lasu na jagody.
Kilka tysięcy" przetestowanych" jest Gwarantem na zdrowotność ,hmmm, reszta jest nosicielami bezobjawowymi(?) Czyli nik nic nie wie.
Logicznie ?!
- biorąc ten coronavirus pod lupę ,jest to zjawisko łagodnie ujmując o wymiarze czarnej magii hokus- pokus .
Wszystko się zmienia w zależności od potrzeb.
Mówiąc najzwyklejszej na świecie : zawijamy zwykłego ogóreczka w" Corona" podajemy do sprzedaży i od tej pory wykładnia językowa zwykłego produktu jest już w ( zależności na jakim stole) zupełnie inaczej postrzegana.
Oj ! dzieje się już od dłuższego czasu!
MY ESTR... no i co? po co mi test? jak się zarażę to się dowiem tak czy inaczej. skoro mam wirusa a nie wiem w pierwszym etapie choroby bo test tego nie wykazuje to i tak mogę zarażać innych. czyli testować się testować i nabijać kaskę innym .
Iwona I... Koleżanka zdrowa jak koń, bardzo ciężko przechorowała Covid hi hi hi
Co to było?
Bozena ... A czyż to nie "idiotyzm" Panie doktorze, jeśli człowiek wdycha dwutlenek węgla, który właśnie organizm wydechnal w celu usunięcia? Jak można zmuszać do tego zdrowych ludzi? I od kiedy to wirusy się nie mutuja i szczepionka ma być wybawieniem? Czy wy lekarze naprawdę uważacie, że ludzie nie będący lekarzami nie potrafią przyswoić sobie wiedzy medycznej??? Potrafimy czytać wasze podręczniki, skrypty. Zresztą tam jest coraz mniej wiedzy o prowadzeniu ludzi do zdrowia, a coraz więcej o chorobach "nieuleczalnych" i cudownych leków na nie... Po co skoro choroba według was nieuleczalna ...?
Leszek ... Pieprzona propaganda
Maja Su... NO I PAN DR POKAZAŁ JEDNAK DOKŁADNIE JAKIEJ FIRMY TO TEST ? TO JUŻ WIEMY CZEMU SŁUŻYŁ TEN POKAZ...?
Maja Su... To pan dr nie wie, że odporność łatwo sprawdzić??? Wystarczy zlecić zbadanie poziomu Wit D... I morfologię krwi...
Maja Su... To pan dr nie wie, że testy PCR NIE SŁUŻĄ DO WYKRYWANIA COVID 19, ANI ŻADNEGO INNEGO WIRUSA, O CZYM PISZE ICH TWÓRCA W ULOTCE ???... I CO WIELU LEKARZY PUBLICZNIE JUŻEM POKAZYWAŁO ???... DZIWNE...
Jacek B... A czy on jest naprawdę doktorem co on piepszy
Maja Su... Na weselach je się co chwilę i pije. To zdaniem lekarza ciągłe zdejmowanie i zakładanie maseczek pełnych wirusów, bakterii i grzybów własnych i cudzych namnożonych w wilgoci i odkładanie ich na stół, do kieszeni lub torebki JEST BEZPIECZNIEJSZE NIŻ NIENOSZENIE JEJ WCALE ???!!!...
Maja Su... To pan dr uważa, że ciągłe wkładanie i zdejmowanie maseczki jest bezpieczne???... I Pana zdaniem chorzy, którzy nie mogą nosić maseczki z powodu schorzeń mają je zakładać w komunikacji publicznej i innych miejscach??? Przecież to nonsens!...
Szweps ... 9:46 sam się grubasie wygadales i nie zaczynaj tematu 5g bo ci fałszem z mordy bije
Klewicz... Pan nie klamnie ?tylko dlaczego ktoś kto po chorobie chciał oddać osocza dla chorych ,nie mógł tego zrobić bo się okazało ze niema antycial?czyli wyszło na to że wcale niej miał wirusa ,więc o jakich testach my tu mówimy, ciekawe ilu takich jest w grupie niby zarażonych.
Wladysl... Doktorku ile ci zaplacili
Alicja ... Supet expres nigdy nie skonczy z tą propagandą.
Hanna K... Jestem osoba po 60 - tce. Nigdy sie nie balam, nigdy nie nosilam maseczki, mialam kontakt z "niby" test positive . Jestem zdrowa !!!! Ta cala pandemia to " global face news"
Lucyna ... Najlepiej , kto się boi życia niech kupi sobie trumnę i chodzi w worku . Jest wiele chorób także gruźlica na Ukrainie i co? Przylatują samoloty przywożące Ukraińców . Może lepiej żyć jak do tej pory i I nie dawać sobie ryć głowy ja w pobliżu nadajników mam problem z oddychaniem . Cóż super 5G
marek s... to mlotek pandemiczny - idiota bez mozgu, bron panie boze przed takim doctorem !!!!
marek s... wezcie btego debila bo mnie denerwuje ten oszplpm i to jest doctor !
Joanna... Zawsze mnie zastanawiało jak ktoś z otyłością, kto ewidentnie nie dba o swoje zdrowie, może dawać rady na temat zdrowia innym.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iXs1ihuXdYA


Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.