Koronawirus w Polsce. Karpa Świderek: Cały czas jedziemy po...


W "Onet Rano" gościem Tomka Sekielskiego była Katarzyna Karpa Świderek Rzeczniczka WWF Polska, która opowiedziała o tym, czy lockdown spowodowany koronawirusem przyczynił się do poprawy sytuacji klimatycznej na świecie oraz wyjaśniła, dlaczego mamy na świecie, ale przede wszystkim w Polsce ogromne problemy z gospodarowaniem wody. Dodała także, że epidemia koronawirusa doprowadziła do zwiększenia produkcji plastiku na świecie. #wwf #wwfpolska #katastrofaklimatyczna #koronawirus #koronawiruswpolsce #plastik #sekielski #tomaszsekielski #susza SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Piotr_W... Proponuję Pani zasadzić się w ogródku i w takim stanie tam pozostać aż wyda Pani owoce a Sekielski niech Panią podlewa, uratuje Pani świat i klimat.
Rolnik ... Elyta dziennikrska w natarciu.Fachowcy od siedmiu boleści.Przypadkiem tu trafiłem.Ale dno.Czemu ludzie jeszcze to oglądają?Myślcie po swojemu.
Pawe? B... To czego nie możemy wyprodukować w Europie, jest produkowane w Chinach, Indiach, itd. często bez zachowania jakichkolwiek norm emisji, zatem przyczyniamy się do jej zwiększenia, a nie zmniejszenia. Jeżeli nie możemy czegoś produkować z powodu konieczności wykupu praw do emisji czy wyśrubowanych norm nie oznacza, że popyt na te towary przestaje istnieć, ktoś musi to wyprodukowac.
Do wyprodukowania wodoru jest potrzebny węgiel i ropa naftowa, do wyprodukowania paneli słonecznych potrzebne oprócz krzemu (tylko nim się chwalimy) potrzebny jest węgiel, a także wiele toksycznych związków, jak tellurek kadmu, procesy termiczne produkcji paneli wymagają paliw kopalnych. Pod elektrownie słoneczne niszczy się całkowicie szatę roślinną i tworzy pustynię. W USA zamykają się elektrociełownie na węgiel, a obok otwiera się ich odpowiedniki na gaz ziemny, który też jest paliwem kopalnym. Elektrownie na biomasę korzystają nie z "biomasy", ale wycina się drzewa, niszczy się naturalne siedliska pod uprawę roślin dostarczających biomasy. Nie wspomnę już o już oklepanym przykładzie jak wiele szkodliwych dla środowiska substancji jest uwalnianych przy budowie tzw. ekologicznych silników elektrycznych.
Wierzyłem przez wiele lat w te "starania", ale zawsze diabeł tkwi w szczegółach, niech ktoś mi powie gdzie w tym wszystkim jest ekologia?
Mila G.... To może jeszcze powiedzcie o Haarp. O technologii wplywajacej na zmianę pogody. O tym że można sterować pogoda jak się chce. Tylko brak ludzi którzy kochają ziemię i ludzi wśród tych rządzących. Cieszę się że ludzie piszą że tu jednak bzdury gadacie. I jeszcze ta uwaga z bezsensownym jeżdżeniem po mieście. Genialna. Co za hipokryzja z waszej strony.
Odkrywa... Koronawirus sieje strach i panikę, ale…

Czy ktoś pomyślał nad tym, dlaczego nagle, w zasadzie z dnia na dzień odchodzi się od epidemii odry, zwykłej grypy, nie nagłaśnia się statystyk umieralności z powodu chorób nowotworowych, tylko wszędzie „trąbi się” o COVID-19?

Dlaczego wszelkie próby logicznego wyjaśnienia tej „pandemii” sprowadza się do ram teorii spiskowych?

Historia już nie raz pokazała nam, że to, co początkowo wyśmiewane, za jakiś czas okazuje się okrutną prawdą.

Jak będzie tym razem?

Gdzie jest drugie dno koronawirusa z Wuhan?

https://www.odkrywamyzakryte.com/pandemia-koronawirusa-wyprala-mozgi-miliardow-ludzi/
Sebasti... Jak czytam te kretyńskie komentarze, to boję sie o przyszłość moich dzieci. Mam badzieje, że w końcu wprowadza jakieś zmiany systemowe bo nie można liczyc na większość społeczeństwa. Nic do tych pustych głów nie dociera. Nic poza reklamą w markecie, jedzeniem i wieczornym filmem. Niech następne pokolenie zapłaci za nasze bezmyślne konsumowanie i niszczenie środowiska.
Joanna ... Bl
Pawe? B... Co jakiś czas na przestrzeni życia matki ziemi dokonuje się zmiana klimatu.. Szum wkoło tych zmian to powód do zarabiania wielkich pieniędzy..
Danicka... Pierdolone śmiecie.
VANESSA... Panie sekielski, to pewnie wina pedofilii w kościele.
Jak wiadomo pedofilia powstała 2000 lat temu, i stąd te anomalie pogodowe.
Jan Kow... klimat waszych umysłów to katastrofa prostytutki jebane
paker_0... Mądra tyś kobietko oj mądra. ?
Mc ?ysy... Co za głupoty
Michal ... A to ta Pani od fundacji "ratowania" rysia?
qweadsf... Te brednie o klimacie są nie do zniesienia. Klimat się ociepla: najwyraźniej. Czy będzie chłodniej: zdecydowanie. Czy CO2 zmienia bilans energetyczny Ziemi? Tak, o 0.1 C przy obecnych 400 ppm. Dlaczego rośnie temperatura (o ile rośnie)? Bo jest coś takiego jak cykl Milankovicia. Ekscentryczność, nachylenie ekliptyki oraz precesja orbity Ziemi, do tego niewielki wpływ aktywności magnetycznej Słońca. CO2 to bzdura wymyślona w latach 50-tych, sam mechanizm efektu cieplarnianego przeczy II zasadzie termodynamiki tj. próbuje się ludziom wmówić, że ciało chłodniejsze emitujące daleką podczerwień (2.5 um) jest w stanie ogrzać jakieś 100 m atmosfery (po 100 m promieniowanie zanika ze względu na wsp. ekstynkcji, potem w ułamkach sekund wszystko i tak leci w kosmos). Dobrze to policzyli Rosjanie ale nikt ich nie cytuje bo to jest niewygodne politycznie. A Pani Karpa-Świderek? Krótka praca jako sekretarka na Wydziale Fizyki UAM to nieco mało.
qweadsf... WWF, greanpeace to organizacje przestępcze. Iluzja pomocy, straszenie, wyciąganie pieniędzy. https://www.spiegel.de/international/world/wwf-helps-industry-more-than-environment-a-835712.html
DrkPewn... zenada
DrkPewn... nie , nie mylimy pogody z klimatem
krystia... Idzie epoka lodowcowa a nie ocieplenie.Może tym głupolom wkońcu pogoda gazy cieplarniane z pustej głowy wybije.A dlaczego ci ludzie którzy głodują nie chcą pracować ?
Trafny ... To już widzicie z kim trzyma Sekielski
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nhnxTfMnNCc


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.