Koronawirus: NAJGORSZE dopiero PRZED NAMI! Znany lekarz nie ma...


✔ ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: ✔ Cały artykuł na stronie: ✔ Polub nas na Facebooku: ✔ Instagram Super Express: ✔ Twitter Super Express: ✔ Kanał Andrzeja Kostyry: ✔ Kanał Ewy Wąsikowskiej Tomczyńskiej: #Grzesiowski #SuperRaport

Najlepsze komentarze:

m l... To dlaczego nie porozumiał Pan z dr Czerniakiem??? Co niewygodny??? Czy zbyt trudny merytorycznie rozmówca???
marcin ... Pan Grzesowski" celebryta" od szczepionek
marcin ... Całe szczęście ze coraz więcej ludzi sie budzi i staje sie świadomym
Warto obejrzeć Matrix lub Seksmisja
Krzyszt... Nie słuchajcie tego konowala...jakas odmianę grypy nazywa czymś strasznym!!!!! Pelna propaganda tfuuu....i On nazywa się lekarzem?
Krzyszt... Po co karmicie ludzi tymi bzdurami i dalej szerzycie dezinformacje? zapraszacie pseudo autorytet oderwany od rzeczywistości, który mówi co musi za te ciężką kasę od bigfarmy czy innych kryminalistów, którzy są w tym całej pseudo pandemii umoczeni.Zero przyzwoitości, zero szacunku dla ludzkiej inteligencji, zbiorowy obłed utrzymywany za wszelką cenę żeby pogrążyć ten kraj do końca i wyrwać ile się jeszcze da znieważając na koszty.
LESZEK ... Jednym z negatywnych skutków pochopnych i nie przemyślanych decyzji rządzących oraz mylnych i sprzecznych przekazów i ukrywania prawdy , może być wzrost przekonania w społeczeństwie , że ten wirus i ta pandemia , to jedna wielka "ściema" i mistyfikacja , Bergamo - "mistyfikacja" , Hiszpania, USA , Brazylia - "mistyfikacja". Gospodarka tonie , dlatego rząd się miota i często idiotycznie improwizuje ,popełnia błędy i gafy , ludzie masowo nabierają przekonania , że nic im się nie stanie i nie zagraża a wirus to kłamstwo i można sobie całkowicie pofolgować - to najgorszy ze scenariuszy. Trzeba ruszyć gospodarkę i stopniowo ją odmrażać , co do tego nie ma wątpliwości , ale jeżeli nie odbędzie się to zgodnie z logiką i zdrowym rozsądkiem ,to możemy być po czymś takim bardzo zaskoczeni , jeszcze bardziej ogłupieni i totalnie już spanikowani. Nikt tego by nie chciał.
Iwona T... Wszystkie restrykcje i ograniczenia swobód obywatelskich (bo tak trzeba nazwać te tzw.obostrzenia pandemiczne) mają jeden cel - nie dopuścić by ludzie rozmawiali ze sobą prywatnie, wymieniali się informacjami i nie organizowali się przeciwko władzy, oraz ich wirusowej propagandzie, którą szerzy poprzez wszystkie dostępne jej media.
LESZEK ... Wirus jest , rząd postępuje nieodpowiedzialnie i głupio, rządowe przekazy wprowadzają zamęt w głowach a idioci tylko go wzmagają głupimi komentarzami. Wirus jest i długo będzie , ale gospodarka i ludzie muszą funkcjonować bo inaczej "leżymy i beczymy". Tylko zdrowy rozsądek , wyobraznia i instynkt samozachowawczy może pomóc nam przez to przejść. Wiedza społeczna o wirusie i zasadach postepowania też ma tu znaczenie. Zresztą , każdy ma swój "rozum" . Jeżeli ktoś uważa że wirusa nie ma a pan doktor "kłamie" , to nic takiego już nie przekona. Jedno zdaje się być na pewno - za głupotę się PŁACI !
Ana W... O dobre określenie na tą dziennikarkę haha TRAJKOTKA
Ana W... Boże nie można słuchać tej paply kataryny .udaje taką szybką dziennikarkę myli się klepie bo klepie haha
Dariusz... Wirus to waśnie gada z trajkotka. Tępić typa!
Ewa Nej... Jezu jakie bzdury platny klakier rzafowy pajac na gumkach taki czlowiek powinnien miec zakaz wykonywania zawodu lekarza!!!
Micha? ... Naprawdę powinni mu odebrać tytuł naukowy, a najlepiej prawo do wykonywania zawodu. Najpierw mówi ,, wiruscelebryta" ( jak zresztą ta cała ekipa pseudonaukowców Gut I Simon), nagle zmiana o 180°. Ja się pytam kto mu płaci za sianie paniki? Bo robią to specjalnie. Na szczęście dużo ludzi jest rozumnych i wiedzą że ,, jak nie wiadomo o co chodzi, to idzie o pieniążki".
mka luk... Czas wszystko zweryfikuje. Zamieszanie jest OGROMNE. Jezeli prawie wszyscy komentatorzy ponizej znaja prawde i uwazaja ze to co pan Grzesiowski mowi jest klamstwem to pozwolcie by w miare uplywu czasu prawda sama sie obronila bez propagowania waszej 'prawdy' ktora za jakis czas moze okazac sie klamstwem. Troche pokory przydaloby sie nam wszystkim. Obecny wirus to tylko wierzcholwk gory lodowej. W Polsce siedzicie jak u Pana Boga za piecem i nie doceniacie tego ze macie czas by wzmacniac organizmy. Inne kraje niestety takiego przywileju nie mialy/nie maja.
Maria C... Slucham jego z przymrozonym okiem stary idiota pierdoli glupoty mysle ze to ciezki przypadek coronavirus i jeszcze zyje a jest juz po 60tce
Dawid K... Mam nadzieję że dostaniesz poczwórną dawkę szczepionki i wszystkie w ten kłamliwy jęzor!
andrzej... On naprawdę wierzy w to co mówi
Grypa tak samo zabija jak i ta śmieszna korona
Wieslaw... Nie strasz nie strasz, ludzie dobrze rozumieja co jest grane.
Czary M... doktor polityczny poprawnie
Lucyna ... Jak słucham takiego bełkotu to się zastanawiam czy ten dureń ma nas za idiotów ? W czasie epidemii ścierwo szczepi dzieci ? Rady swoje powinien sobie wetknąć w tyłek . Epidemia jest nowotwór a nie ściema covidova . Wirusy są i będą . Umierają ci którzy są szczepieni na grypę . Rząd niech się ,sejmie dbaniem o dobro kraju a my obywatele zajmiemy się sobą . Co za popieprzony rząd !!! Niech każdy sam o siebie dba.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WXn1hECvyxY


Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.