„Poradnik dla seniora”. Epidemia koronawirusa pogłębia objawy...


#wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Pawel N... Kiedy powiecie prawdę o tej całej wielkiej"Pandemi"? Czy będziecie zamiatac wszystko pod dywan do samych szczepień? Nie wstyd wam? Nie macie wogóle sumień? Zobaczcie co wy z ludźmi zrobiliście, chodzą jak zaprogramowani, i nie piszcie mi co jest za granicą bo jest zupełnie to samo co u nas, ludzie się buntuja,tylko tego w tv nie pokazują, TRUMP się wycofuje z WHO bo coś mu już jednak nie gra, WHO wycofuje się z masek a wy nadal w Polsce będziecie kazać jesienią nosić maski? Sam byłem świadkiem jak baba jechała z wózkiem a w nich dwóch dzieci w maskach po sam nos... Czy wy qrwa jesteście normalni, o to wam chodzi żeby dobić psychicznie ludzi żeby stali w kolejkach za szczepieniami, i o to aby się podusili i łapali inne choróbska...? Co wy chcecie osiągnąć sie pytam? Czekam na dane i nie tylko ja różnych innych chorób oraz sekcji zwłok zmarłych na"covid19". Jeśli myślicie że przejdzie wam to bokiem to się grubo mylicie ja wkrótce będę miał rozmowy z prawnikiem... Piszę całkiem poważnie. YouTube, wy też lepiej sobie odpuszcie cenzurę, dobrze wam radzę bo was udupie... Nie strasze tylko ostrzegam.
Pawel N... https://m.bankier.pl/wiadomosc/MZ-niewykluczone-badanie-przesiewowe-spoleczenstwa-7894494.html
MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWAŻA ABY KAŻDY Z NAS PRZESZEDŁ TESTY PRZESIEWOWE JESIENIĄ!!! SEZONOWA GRYPA KTÓRA BĘDZIE WPISYWANA POD COVID? ????BRNIJCIE DALEJ A WAS NA TACZKACH WYWIOZĄ ŁĄCZNIE Z WYBORCAMI PISU. A WIĘC TO SĄ MOŻE TE PODWÓJNE LUB POTRÓJNE FALE EPIDEMII KTÓRE TAK STRASZYCIE I ZAPOWIADACIE?!!!
BO 80% Z NAS PRZECHODZI TO BEZOBJAWOWO?!!CHOROWAĆ BEZOBJAWOWO, TYLKO IDIOCI W TO WIERZĄ. TO TERAZ DAJMY NA TO U 80% LUDZI WYJDZIE POZYTYWNY WYNIK PRZEZ TE WASZE ŚMIESZNE TESTY, I KAŻDY BĘDZIE MIAŁ SWIRUSA, TO BĘDZIE POWÓD ABY ZNÓW WSZYSTKO POZAMYKAĆ ŁĄCZNIE Z LUDŹMI?!!!!! OCZEKUJEMY ODPOWIEDZI!!!
CHCEMY WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W POLSCE...
JESTEŚCIE CORAZ BARDZIEJ ŚMIESZNI I NIE MA NA TO MOJEJ ZGODY!!!!!!
Pawel N... Wasza cała Pandemia wali się powoli jak domek z kart, powiedzcie o tym że WHO wycofuje się z masek,a U. S. A uciekają od WHO!!!! Cierpliwosci?✌️A w Polsce trzeba będzie nosić jesienią na nowo maski, bo nastepna sezonowa grypa idzie czyli następny"covid 251“może? ???? Domagajcie sie konkretnego dowodu na to że ktoś zmarł na"covid19"
Pawel N... Domagajcie sie sekcji zwłok waszych najbliższych którzy zmarli niby na"covid19"jeżeli chcecie znać prawdę oraz danych wszystkich zachorowań czarno na białym.
Pawel N... 6 CZERWCA
Plac Zamkowy, godzina 12:00

PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ!!!
Dalej uważasz że jest epidemia, a może coś tu jednak nie gra?Żebyś czasami nie obudził się za późno.
Mówimy więc stanowcze NIE totalnej kontroli, medialnym manipulacjom oraz przymuszaniu do procedur medycznych!
https://www.odkrywamyzakryte.com/protest-stop-przymusowej-szczepionce/
Pawel N... DO WSZYSTKICH WIERZĄCYCH ŻE JEST EPIDEMIA GDZIE NAGLE ZNIKNĘŁY WSZYSTKIE INNE CHOROBY... DOMAGAJCIE SIĘ KONKRETNYCH DANYCH!!! ŻEBY WAM POKAZALI DOKUMENTY CZARNO NA BIAŁYM. ILE OSÓB ZMARŁO NA ZWYKŁE GRYPY, ZAPALENIA PŁUC, RAKA ITP. DOMAGAJCIE SIĘ LICZB!!! DOMAGAJCIE SIĘ DANYCH OD RZĄDZĄCYCH!!!A NIE SŁUPKÓW GRAFICZNYCH I SŁÓW!!! DOMAGAJCIE SIĘ ODPOWIEDZI CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ DOBROWOLNE!!!
Pawel N... DO WSZYSTKICH WIERZĄCYCH ŻE JEST EPIDEMIA GDZIE NAGLE ZNIKNĘŁY WSZYSTKIE INNE CHOROBY... DOMAGAJCIE SIĘ KONKRETNYCH DANYCH!!! ŻEBY WAM POKAZALI DOKUMENTY CZARNO NA BIAŁYM. ILE OSÓB ZMARŁO NA ZWYKŁE GRYPY, ZAPALENIA PŁUC, RAKA ITP. DOMAGAJCIE SIĘ LICZB!!! DOMAGAJCIE SIĘ DANYCH OD RZĄDZĄCYCH!!!A NIE SŁUPKÓW GRAFICZNYCH I SŁÓW!!! DOMAGAJCIE SIĘ ODPOWIEDZI CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ DOBROWOLNE!!!
Bogdan ... https://youtu.be/MbmElsS2j9M .SZCZEPIONKI! NIE USUWAĆ !
Bogdan ... https://youtu.be/3qHVzRnhFqY .NOWA NORMALNOŚĆ ! NIE USUWAĆ !!!
TAK NIE... Przez to wasze zastraszanie medialne, seniorzy boją się wychodzić na świeże powietrze. Chodzą w maskach które doprowadzą ich do choroby płuc!.
Jarosla... Nie ma zadnej pandemii . Debile
Bogdan ... https://youtu.be/-gThCgXb6zY . Masz wybór ! Nie usuwać. !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VVGZ5EvAfUs


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.