George Floyd miał koronawirusa i był naćpany! Morawiecki...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

anya on... ten filmik to fake! przestancie to rozprzestrzeniac zalezna telewizjo!
chodzi o to zeby nas podzielic! a wy bardzo dobrze sie do tego przyczyniacie. wirus nie podzialal wiec wprowadzaja wojne rasowa! to wszystko ustawki! droga zalezna telewizjo przestancie szerzyc rasizm!!!
anya on... ludzie zacznijcie myslec! potrzebna byla ustawka z morderstwem czarnoskorego mezczyzny przez bialego policjanta aby wprowadzic antife na ulice i tym samym spowodowac chaos na ulicach! Order out of chaos! to ich motto! NWO ma powstac z chaosu!
hubert ... Jaka antifa i jej korzenie komunistyczne, ty baranie głupi. Komuna zamnkknela by ich w obozach reedukacyjnych i spalowała albo do psychuszek zamnkknela. Wy tłumoki jedne. Siejecie jakiś chaos semantyczny
K K... Ja k...... nie wierze.....???
Adrian ... CZARNA KSIĘGA KOMUNIZMU XDDD
Propagndowe dzieło które nawet reżim Pol Pota podpina pod komunizm.
Ciekawe, że zostało zaorane przez socjalistyczny Wietnam przy wsparciu między innymi ZSRR, a za to sprzeciwiały się tej interwencji... amerykańskie CIA).
Krzyszt... hahahaha kolego w okularach...
-granica między prawem a bezprawiem musi być wyraźna!!!
-jeśli "stróże prawa" zamiast go strzec strzegą skrzynek pocztowych kaczuchy, robią za pocztę, i łamią podstawowe prawa konstytucyjne obywateli to już tylko trzeba zainscenizować mały incydent który doprowadzi do zamieszek
-następnie mówisz że za te zamieszki jest odpowiedzialna jakaś organizacja
-krok następny to brutalnie tłumisz zamieszki
-wprowadzasz prawo które pozwala na delegalizacje każdego ugrupowania które jest władzy niewygodne.(najlepiej użyć słowa terroryzm, organizacja terrorystyczna...)
scenariusz stary i sprawdzony od kiedy powstała prasa drukarska...(no może wtedy termin terroryzm był inaczej określany)
... tego uczą się nasi delegaci w zagranicznych służbach wywiadowczych, ale to tylko wycinek.
Abra Bi... Gdzie kończy się logika, tam zaczyna sie lewactwo. NWO wkracza, to jest ich rok.
Co Tam... Przecież ten policjant i ten brzozowy skóry chłopa to byli koledzy
a b... w Polsce mamy wojnę polsko-polską
Waldema... 7:50 Bo to gooopya peeezda była!
Cała Hameryka to Gooopya Peeezda.
Nie chce mi się tego dalej oglądać, bo się porzygam
Pozdrawiam
Waldema... George Floyd miał koronawirusa i był naćpany!
Czyli że nie został uduszony tylko zmarł na koronawirusa lub przedawkował narkotyki!
Pozdrawiam
Stanis?... Douczcie się o trochę o USA zanim zaczniecie komentować tamtejsze zdarzenia. Na początek film "XIII poprawka". Proponuje na warsztat Ukraińcow w polskiej policji.
Ko?owro... Mam propozycję- proszę nie popadać w paranoję i nazywać rzeczy po imieniu, cóż to jest za twór,,afroamerykanie "? O kim mowa? Może należy przestać się certolić w nazwie? Murzyn to murzyn i tyle.
Polish ... To że ktoś naćpany i coś kradnie nie znaczy że można go mordować
Krzyszt... a co do tych filmów z klękaniem przed murzynami to celowo reżyserowane i ustawione filmy publikowane tylko po to żeby podnieść atmosferę
andrzej... Poszykajcie w historii i sami sobaczycie ile razy polska milicja policja na ulicy zabijala niewinnuch ludzi. O co .....cisza? Hmmm
Krzyszt... panie prowadzący... mam kilka uwag do sposobu w jaki pan prowadzi wypowiedź!
mówi pan o bezstronności??? to proszę ją zachowywać.
sprawa jest krótka jak wzrost kaczora... prawo jest prawem! osoby przysięgające na pana Boga go bronić są do tego zobligowane, bo jeśli sami zaczną naruszać jego przepisy to w czym będą inni od sprawców wykroczeń lub przestępców!
czum się różni pan Floyd od większości polityków??? tylko tym że nie miał znajomości i kradł z bronią w ręku a nie w "białych rękawiczkach"
ja to już nie wiem komu wierzyć!!!
a może to są celowe działania prowadzone (podsycanie zamieszek) po to aby wprowadzić przepisy które będą mogły delegalizować inne instytucje niewygodne dla władzy.
schemat ten sam co i w Niemczech przed wojną o którym pisał słuchacz a pan prowadzący krytykuje go że o komunizmie nie wspomniał.. a co miał cały referat napisać?czy może książkę? może trzeba byłoby zacząć każdy komentarz od wywodu na temat tego jak powstała demokracja i opisać powstanie o przebieg każdej innej ideologi i ustroju.
słuchacz pisał tylko w komentarzu że martwi się o to,że niepokoje społeczne będą znowu wykorzystane do ograniczania praw i swobód obywatelskich.
Nieczer... Gdzie byli ludzie jak zamordowali Jana Pawła Pietrzaka z żoną?
P Zaw... Dałem lajka za intencje i zapał, ale merytorycznie wiele stwierdzeń do zbicia przez średnio kumatego lewaka. Pozdrawiam.
P. S.... Naćpany coronavirus ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BLfwu56p9Ug


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.