Testy na koronawirusa. Czy i na jakie się zdecydować UWAGA! TVN


W Polsce nie każdy może jednak poprosić lekarza o test na koronawirusa warunkiem są potwierdzone objawy choroby lub kontakt z innym zakażonym. Jedynym rozwiązaniem jest zamówienie badania na wolnym rynku. Które testy są najbardziej wiarygodne. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami:

Najlepsze komentarze:

Dobro M... Na żadne testy się nie decydować, strata kasy!!!! Od kiedy robi się testy na grypę?
Majkel... tak tak, a zróbcie tym 3337 osobom jeszcze kilka badań i raz wyjdzie 464, raz sobie wyjdzie 10, raz 3000, taka jest wiarygodność tych testów
anita r... Mieszkam w Uk I w srode otrzymalam wynik pozytywny.Uwierzcie ze to nie jest zwykla grypa,tez tak myslalam dopoki sama nie zachorowalam.Testy mamy za darmo,wypelniasz aplikacje online, podjezdzasz samochodem do punktu testow I gotowe.Pozdrawiam
sheLike... Glupieee ludzieeee...
sheLike... Jakiego wirusa!?!
xlokasz... On mysli ze ta ,maska' mu cos da?XDDD
?liski ... Brednie nie ma Korono wirusa to maszyna do zarabiania pieniędzy przez ludzi który go rozgłośnili w mediach na całym świecie . Te osoby trzepią takie siano że głowa mała na naszej nie wiedzy i na fałszywych testach które pokazują pozytywny wyniki zarażenia jeb.. ać ten Zakłamany świat ( Ludzi )?
RockY... Przecież ten koronawirus to tylko podbijanie statystyk
Marzena... Hahaha ,w tanzani wyslali proby , kozy kruliki owoce i oleju i wszystko bylo Chore ??jak ktos znaczy niemiecki to prosze, GEOENGINEERING. Amazing Polly DE:Augen nach Afrika ??
Damian ... Ktoś wie o co chodzi u mnie byłem w szpitalu cztery dni ok w izolatorium przed położeniem na oddział zrobili mi test za pierwszym razem wyszedł wątpliwy za drugim negatywny . To znaczy że ja go już miałem ? Dlaczego za pierwszym razem był wątpliwy ?
Roman s... Przecież nie ma wirusa ostatnio gadali a Teraz znów ?
jobak i... chuja nie ma koronawirusa żadnego
Niko Pi... ?
Zuza Ms... A koronawirus to nie zwykła grypa?
Ponjcus... Nie zdałem tego testu, był za trudny
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FprWg5WA5qY


Uwaga! TVN ciekawostki

Uwaga! TVN ciekawostki

Historia kanału Uwaga! TVN zaczyna się w dniu 2011-09-20 16:02:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 181464028 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 249000 użytkowników.