Koronawirus. Poradnik. 168. Fizjoterapia w kontekście...


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Bogdan ... Cała ta sytuacja na świecie jest winą sprzedajnych Q..w wszelkiej maści zakłamującej prawdę za kasę o pandemii zastraszania ludzkości.
Denis 2... Wojciech Cejrowski o przymusowych szczepieniach https://youtu.be/2VutQeuHi0A
aldona ... Sratatata. Nie ma żadnej epidemi. Każdy człowiek ma w sobie mnóstwo wirusów, w tym coronawirusa. Więc każde, tzw. przesiewowe badanie wykaże istnienie u badanego tego wirusa, ale to nie znaczy, żeby kogoś takiego uważać za chorego. No, ale zbrodniarzom o to chodzi żeby udręczając ludzkość, uśmiercić ją, bo to tańsze niz wojna, a do tego bogactwa świata nie zostaną zniszczone i żydostwo przejmie świat bez szwanku w prezencie. Ludzie, nie pozwólcie robić sobie badań, bo to jest podpucha.
Marta S... Wojciech o TVP TVN https://youtu.be/x9I-zBQBcV4
Pawe? S... 2MLD na Onkologie!
Gra?yna... Boga w sercu nie macie tak okłamywać a ty Ślązak prowadzący z Katowic tonie i przekazuje te kłamstwa .A zacznijcie od tabletek jak lekarze trują , żywność ile w niej chemii,woda ,powietrze,stres którego wy media siejecie mądrych ludzi nie wykonczycie tylko którzy łykają tą waszą zarazę .
Jaros?a... Dalej mielicie te bzdury? Przecież to już jest nudne.
Andzeli... Trądzik to też epidemia? ??
Jan Cel... 11xSmoleńsk!!! Dobra zmiana!!! Kaczyński z Putinem spiskują???
Marcin ... KOREA POLNOCNA
TAK NIE... https://youtu.be/4kWRQCItf2Q .Tego nie zobaczycie w TVP info w TVP INFO !
TAK NIE... https://youtu.be/KyYs35k7sXI . Tu jest poradnik jak nas trują !.
..
marek k... gdyby coronavirus miałby mieć twarz człowieka to byłaby to twarz tego ,,dziennikarza,,. RZĄDOWY MANEKIN ! Nawet k***a stoisz jak manekin na wystawie sklepowej. Patrzyć na tą mordę już nie mogę. OD DZIŚ NAZYWASZ SIĘ ADAM CORONAVIRUS GIZA.
Irena P... ??????I znów wirus
Jarosla... To zwykla grypa
TAK NIE... Osobiście mam wyj...ne na tą ściemę ! Nie chodzę w kagańcu ,bo nie mam zamiaru oddychać dwutlenkiem węgla ! Wszyscy którzy w nich chodzą, będą chorować na płuca ! Codziennie jeżdżę rowerem, spacerek, świeże powietrze, słońce !
Micha? ... Moi drodzy, to przestaje być zabawne... Wczoraj, 6 czerwca Polska miała największy przyrost zachorowań w Europie (mam nadzieję że nie na świecie) wynoszący 576! W porównaniu do Hiszpanii i Włoch, gdzie sytuacja była najgorsza mieli po około 300 zachorowań w ciągu wczorajszego dnia. NIESTETY TVPIS I TAK WAM POWIE ŻE EUROPA NAM ZAZDROŚCI I NAJMNIEJ UCIERPIMY! POLSKO OBUDŹ SIĘ!
CZESLAW... nie wiem po co wrzucają ciągle codziennie (nawet w niedziele) te durne poradniki gdzie ludzie chcą odpocząć od tej zaklamanej telewizji "jak się wysrać w kiblu, żeby nie podłapać koronaświrusa" :D mimo ciągle nowego filmiku ciągle łapki w dół a oni nadal uparcie prowadzą ten wątek - czy oni nie kminią tego że ludzi ten wirus wgl nie przeraża i mają w dupie te wasze zaostrzenia ? weźcie zajmijcie się biedą w POLSCE, tym co robi rząd PiS z firmami :) jak zamroził gospodarkę tylko dlatego by szumowskiego rodzinka zgarnęła pieniądze na koniec kadencji prezydenta bo jak przyjdzie nowy to połowa waszych dziadów wyląduje na śmietnisku włącznie z kaczyńskim ;d ktory obraża wszystkich w około i nawet nie umie powiedzieć "przepraszam was Polacy za moje zachowanie, ale muszę chyba udać się na dożywotnie wakacje do zakładu dla obłąkanych" czemu wasza telewizja nie zajmie się prawdziwym problemem jaki zgotował obecny rząd tylko karmicie tą papką polityczną ludzi żeby prać mózg "opornym" na wirusa i wmawiać, że wirus jest :D

oczywiście łapka w dół ;) i nawet nie oglądam tego materiału xD pozdro dla kumatych
Emek Si... Kiedy wnuczka Jaruzelskiego zaprosicie ??czekam najlepszą wasza rezimowa tv
misioo8... Mam trzy slowa do pana prowadzacego..ch.j ci w dupe
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mvOGEZsW8us


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.