Jednak cichy nerf dla premek? NEWS World of Tanks AutoCentrum.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=On_XfvJj3zwNajlepsze komentarze:

Kuba Kr... ja se 8,7,9
Kuba Kr... zostawić super persiga
Jerzy S... Mi się udało 1 trafić 8 na 6
Marian ... dodaje pozniej komentarz ale moze warto gralem superpersem 18 bitew bylem 5 razy na topce czyli 3x8 5x7 7x6 reszta duzo gorzej wiec losuje na top ale rzadko pozdrawiam
Helboj... Hallack05 odegralem na nowym patchu z SP kolo 230 bitewek, a ani raz nieszedlem przeciw 6 tierom :(
Orzel94... Hallack kurde w sobote przed twoim filmem kupiłem SuperPershinga! jeśli to prima aprilis to ci się udało XD
A faktem jest to co niektórzy piszą że na testowym mało kto będzie grał tierem VI
marcysi... na testowym nie ma co sprawdzać bo większość gra najwyższymi tierami
Dariusz... Nie powinni tykać w ogóle czołgów premium - są to czołgi kupione przez graczy i powinny zostać przy takich parametrach jak w chwili zakupu. I kropka. Za obniżanie parametrów oraz grzebaniu w mm danego czołgu premuim powinni mieć założoną sprawę w sądzie.
Artur U... Co za problem? Co to za różnica czy będzie się grało na 6 czy 7?? I tak trzepiesz wszystkich. Czemu nie może mieć -1 +1? To chyba bardziej fair skoro ma +1.
Serious... na T25 pilot wyrzucało mnie na VI
Cezary ... 6 bitw Jg.Tig8,8cm same ósemki i dziewiątki, trzy bitwy Rudym same szóstki, ogólnie na serwerze testowym MM miałem +1.
Krzyszt... ciągle to samo ani razu nie wylosowało VI tieru na próbę zagraliśmy VI tierami żeby sprawdzić czy ktoś gra i oczywiście grają i nawet na bitwę nie trzeba czekać długo max 15 sec.
Krzyszt... do tej pory rozegrałem na testowym 11 bitew T26E4 SuperPershing i 6 bitew na IS-6 w żadnej z nich nie wylosowało VI tieru będę dalej próbował ale chyba jednak nerf. Będziemy teraz testować pluton z ułomnym MM również dam znać jak poszło.
Mariusz... 3 bitwy - 1 raz wylosowało na szóstki.
1/ 3 x IX + 5 x VIII w tym ja + 7 x VII
2/ 5 x 9 + 10 x VIII w tym ja
3/ 3 x VIII w tym ja + 5 x VII + 7 x VI
misiektyn 39k
paweud... kto na serw. testowym gra na 5 tierze?
religus... To jest jawne złodziejstwo zmieniać po cichu parametry czołgów premium nie mówię już o zmianach i nerfieniu czy bafowaniu 10 co powinno byc zakazane normalny człowie expi około rok linię do 10 i później się okazuje że dana 10 dotaje np nerfa i cała praca idzie w błoto czasem to jest rok grania!!!
religus... Ludzie obudźcie się z marazmu i przeanalizujcie sobie wszystkie zmiany zabiorą wam więcej niż dostaniecie nie płaćcie tej żałosnej firmie bo jesteście oszukiwani!!!
niko be... na teście 112 rozegrałem pierwszą bitwe i na IX od razu
Szymoni... AT 15A - 5 bitew 8,7,6 .. ani jednej 5 ...
Nikon x... Mnie nigdy nie wyrzuca na VI (mój czołg najlepszy to VI) jprd 17 fazy grałem przeciwko VIII. Jak ja mam przebić defendera albo jakiegoś jebanego JPanthera który zdejmuje mnie na 2 hity. Jak ja kurwa mam grać przeciwko VIII z 660 HP 100 pancerza 135 penetracji i 220 dmg?! To jest kurwa niepojęte. Gram VK 30.01 P z stockowym silnikiem najlepszym działem i wieżą. Mam ok 30 meczy rozegranym tym pojazdem i tylko 2 razy wyrzuciło mnie na VI. Reszta meczy to VII albo VIII. A nawet raz wyrzuciło mnie jako jedyną VI w teamie na IX (i kiedy piszę że MM jest zjebany i muszą go zmienić to oczywiście taka IX na topie i inne IX zaczynają mnie wyzywać że tylko narzekam i że jak mi się nie podoba to niech pójdę grać w War Thunder) Jeśli to przeczytałeś to dziękuję i proszę o napisanie swojej opinii na ten temat w odpowiedzi! :)
AutoCentrum.pl ciekawostki

AutoCentrum.pl ciekawostki

Historia kanału AutoCentrum.pl zaczyna się w dniu 2011-04-15 16:17:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2029 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 150487349 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 272000 użytkowników.